Poté, co výbušná zpráva odhalila mizerné zacházení Joe Bidena s personálem, vyšla najevo i jeho přezdívka

Poté, co výbušná zpráva odhalila mizerné zacházení Joe Bidena s personálem, vyšla najevo i jeho přezdívka

V poslední době stran Bidena vyplavalo již tolik špíny, že se zdá stále pravděpodobnějším, že ho na poslední chvíli US Deep state vymění za jiného vhodného kandidáta, který by dál pokračoval jako loutka z pozadí ovládaná Obamou.

Zatím se v této souvislosti nejčastěji hovoří o současném guvernérovi Kalifornie, tedy státu, který je vyhlášený doslova extrémní politikou po všech směrech – a to od zavádění nejtvrdších covidových restrikcí v rámci USA vůbec přes prosazovanou transgender  a LGBTQ agendu či uzákonění potratů až do porodu až po politiku zeleného údělu doslova zkopírovanou od EU.

V poslední době se mimo skandálů kolem Bidenova syna Huntera propírá také nález kokainu v Bílém domě či odmítání Bidena uznat svoji vnučku, nemanželskou dceru Huntera Bidena.

Poslední skandál, který se objevil, naboural mnoha voličům Bidena představu o něm coby milém stařečkovi. Jak se ukázalo, tak stařeckou demencí trpící prezident je také pořádný despota…

Joe Biden dostal v průběhu své politické kariéry mnoho příhodných přezdívek. Patří mezi ně „Ospalý Joe“, „Strašidelný Joe“, „Dementia Joe a „Zkorumpovaný Joe Biden.“.

Ale díky včerejšímu výbušnému odhalení, že Biden ponižuje své zaměstnance různými způsoby, včetně toho, že na ně nekontrolovatelně křičí, došlo k vyzrazení pravděpodobně nejvýstižnější a nejbrutálnější přezdívky pro takzvaného „prezidenta“.

Tato přezdívka zní „Starý Yeller.“

A co kdo to vlastně je Yeller?

Přezdívka pochází z filmu z roku 1957 o psovi, který musí být utracen poté, co se nakazil vzteklinou. Zaměstnanci Bílého domu tedy Bidena přirovnali ke psovi nakaženému vzteklinou, který musel být utracen.

Mnoho komentujících uvádí, že tato přezdívka je zatím ze všech nejtrefnější. Objevují se i takové komentáře, které upozorňují na to, jak vzteklý pes dopadl.

Konzervativci po celé zemi počítají dny, než už nebudou vystaveni Bidenovu zuřivému chování a zkorumpované politice. Buď prohraje znovuzvolení, nebo pravděpodobně zemře v úřadu, pokud „vyhraje.“

A když už jsme u Bidena opět si ukážeme některé jeho aktuální trapasy ze summitu NATO.

Už při úvodní zdravici musel použít tahák, když oslovoval Erdogana:

Biden byl také poněkud zmaten, když se měl podepsat. Na místo musel být doveden, aby se nestalo, že se cestou přes sál ztratí. Po podpisu se očividně zmatený Joe Biden zeptal: „Můj podpis? Jen můj podpis?“

 

Ovšem trapasem, na který se poukazuje obzvlášť, byla poněkud zmatená řeč, kterou Biden pronesl směrem k litevskému prezidentovi.

Biden litevskému prezidentovi: „Netrvalo nám dlouho, než jsme sem dostali tisíce vojáků, když Rusko napadlo podruhé. Budeme mít jistotu, že budete mít vše, co potřebujete. Dnes tu máme ministra obrany. Můžeme ho poslat s sebou.“

Jeho tlachání jen málokdo pochopil, přičemž otázek k jeho proslovu je víc. Mnoho lidí ho chápe tak, že si Biden myslí, že hovoří o Ukrajině a ne o Litvě.

Naskýtají se tak například tyto otázky:

Ví Biden, kde je?

Věří Joe Biden, že je na Ukrajině? Připustil náhodou, že na Ukrajině jsou američtí vojáci?

Nebo Joe Biden mluví o východním křídle NATO?

Podle tajných dokumentů, které zveřejnil na internetu Jack Teixeira, jsou na Ukrajině američtí vojáci.

Není jasné, kolik vojáků je na Ukrajině.

Jak dlouho bude trvat, než Bílý dům „objasní“ tento poslední komentář?

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 31 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Poté, co výbušná zpráva odhalila mizerné zacházení Joe Bidena s personálem, vyšla najevo i jeho přezdívka

  1. Spíš tu přezdívku chápu jako „ječák“ (to yell – ječet). U mě ale vede přezdívka „Bidet“. Hodí se dobře k Lejnové apod. Prostě tam nahoře je nechutná stoka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout