Poté, co Jim Caviezel promluvil o adrenochromu, se od něj odvrátila jeho agentura i právníci (video)

Poté, co Jim Caviezel promluvil o adrenochromu, se od něj odvrátila jeho agentura i právníci (video)

Nedávno jste zde mohli shlédnout video, v němž herec Jim Caviezel, který nyní ztvárnil hlavní roli ve filmu „Sound od freedom“, pojednávajícím o celosvětových pedofilních sítích, hovořil o tom, jak se z dětí získává tzv. adrenochrom.

Nyní opět promluvil o tom, jak právě tato zmínka o získávání adrenochromu způsobila to, že se od něj rázem všichni odvrátili – a to hned druhý den poté, co se video objevilo.

Jim Caviezel ve videu níže říká, že den poté, co hovořil o adrenochromu, byl propuštěn svou agenturou a jeho právníci se od něj distancovali. Také říká, že byl zrušen Hollywoodem napojeným na na Epsteinův ostrov.

Ve videu, kde nejprve upozornil na to, jak média záměrně manipulovala, když dehonestovala léky jako ivermectin s odvoláním na NIH řekl, že stejně tak mainstream tvrdí, že adrenochrom neexistuje.

K této záležitosti říká:

„…Adrenochrom je chemická sloučenina, která je známa od roku 1930. Existuje přirozená forma, která je získávána mučením dětí.. Nadhodil jsem to před několika dny a najednou jsem byl napaden všemi mediálními skupinami.

Druhý den, po 14 měsících, se ode mne odvrátila moje agentura. Moji právníci se ode mne distancovali. Moje agentura mi pak už nikdy nezavolala. Neuvědomoval jsem si souvislost s mým (filmovým) průmyslem a  Epsteinovým ostrovem a tím vším, ale očividně tam je.“

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 31 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Poté, co Jim Caviezel promluvil o adrenochromu, se od něj odvrátila jeho agentura i právníci (video)

  1. Každý bude jednou souzen podle toho co tady za svého života zanechal . Nikdo nebude posuzován podle nashromážděného majetku ale skutků které zde vykonal .To mně uklidňuje ,spravedlnost a dobro jsou věčné světlo a oheň který zahřívá a osvětluje duše v životě věčném. Smrtí život nekončí ,duše žije dál .

  2. Vse se transformuje a recykluje pro dalsi moznosti a skutecnosti, tak jako my pouzivame elektrony ve svuj prospech a ozivujeme timto nase stroje, tak i tyto dejme tomu tzv.duse mohou byt recyklovany a neomezene pouzity ve prospech jinych moznosti pro nekoho jineho.Nic, ale vubec nic dle nasich definic zadny odpad neexistuje, jenom se transformuje do existencnich urovni dle moznosti a pouziti.Tito lide nemaji ve skutecnosti ponenti co cini a co je ceka.

  3. Prekvapuje ma, že Jim Caveziel hovorí, že si neuvedomoval súvislosť medzi holyvúdom a Epsteinom. V holyvúde skončil nielen on, ale všetci, čo sa filmovania zúčastnili, od hlavného predstaviteľa až po osvetľovača. Za podobné odhalenie Annu Heche strčili za živa do vreca na mŕtvoly.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout