Německo: Somálec ve vlaku sexuálně napadl 10letou dívku

Německo: Somálec ve vlaku sexuálně napadl 10letou dívku

V Somálsku před časem schválili zákon, který povoluje sňatky s již 10letými dívkami, neboť to je zcela v souladu s právem šaría a tedy i s  praktikami pedofilního Mohameda, který pojal Ajšu za manželku když jí bylo 6 let a manželství začal konzumovat v jejích 9 letech.

10letá dívka by tak byla z pohledu Somálce „dospělá,“ nicméně coby nemuslimka je také „lovnou zvěří.“ K podobným incidentům jako je ten, který se přihodil nedaleko Mnichova, dochází v obohacovaných zemích velmi často, avšak jen malý zlomek takových případů je nahlášen.

Nyní lze jen čekat na to, než tento konkrétní Somálec někoho skutečně znásilní, neboť tak jako mnoho jiných jemu podobných zůstává na svobodě…

28letý Somálec byl zatčen za sexuální napadení 10leté dívky v německém vlaku v Bavorsku. Dívku zachránila žena, která incident viděla, ale hororový příběh neskončil ani poté, co dívka dorazila do cíle, kde na ni čekala její teta.

Incident se odehrál mezi Mühldorfem a Dorfenem, kde se podle policie Somálec posadil na sedadlo vedle dívky, kterou neznal, a začal se dítěte dotýkat mezi nohama.

Dívka vstala, aby odešla, ale muž běžel za ní, čehož si všimla žena sedící poblíž. Žena požádala dítě, aby se posadilo vedle ní, což zprvu pomohlo v tom, že muž přestal obtěžovat dívku, ale pro změnu pak začal běhat kolem vlakového kupé a hlasitě křičet. Policie uvedla, že muž byl v té době opilý.

Vlak zastavil v Dorfenu. 28letá žena pak doprovodila dítě, na které už na nástupišti čekala teta. Podle policie holčička řekla své tetě, co jí muž udělal, což je obě přimělo rychle opustit nádraží.

Somálec však neskončil se svým obtěžováním a  běžel za ženou a její malou neteří. Obě vběhly do restaurace rychlého občerstvení, kde zaměstnanec a další muž konfrontovali somálského útočníka a požádali ho, aby odešel. Poté začal vetřelec urážet muže, kteří ho museli  odstrčit od 10leté oběti.

Somálec se pak vrátil na vlakové nádraží a začal lidem na nádraží odhalovat své genitálie a chovat se agresivně.

Policie dorazila na místo, přičemž Somálec na ně také křičel a bránil se zatčení. Policisté ho povalili na zem a nasadili mu pouta. Poté byl převezen na vlakové nádraží Ostbanhof v Mnichově, kde plival na policisty.

Dechová zkouška ukázala, že má v krvi 2,8 promile alkoholu. Státní zástupce nařídil krevní test, který byl proveden.

Podezřelého pak policie propustila na svobodu.

Na případ nyní upozorňuje Alternativa pro Německo ve své celostátní mapě zločinů páchaných cizinci.

Obraz

Mapka: „Jeden víkend v nejlepším Německu všech dob“

Na mapce vidíte obohacování, ke kterému došlo v Německu jen o víkendu 7.-8. července 2023.

„Somálec zabil pasažéra v Drážďanech. V Gießenu probíhají eritrejské pouliční boje a byli tam zranění policisté. V Kaiserslauternu také dochází k masové rvačce. V Mnichově je obtěžována 10letá dívka a sledována Somálcem.

V Berlíně a Zhořelci jsou hlášena zranění, když migranti zaútočili na maturitní večírky. Napříč Německem vede stopa takzvaných „ojedinělých případů“, z nichž výše jsou popsány pouze ty, které zachytila média. A nikdy to nekončí,“ napsala AfD.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 21 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Německo: Somálec ve vlaku sexuálně napadl 10letou dívku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout