Mike Yeadon o covid „vakcínách,“ které jsou záměrně toxické

Mike Yeadon o covid „vakcínách,“ které jsou záměrně toxické

V poměrně rozsáhlém rozhovoru se dr. Mike Yeadon, který má desítky let zkušeností z dob, kdy působil ve vedení Pfizeru, rozpovídal také o genových injekcích.

On sám je přesvědčený o tom, že ti, kdo genové preparáty navrhovali, je záměrně vyrobili tak, aby byly škodlivé.

Před jejich nouzovým povolením Dr Yeadon varoval Evropskou agenturu pro léčivé přípravky, že tyto genové vakcíny nejsou bezpečné. Od té doby začal věřit ve zlověstnou agendu stojící za jejich odhodlaným zavedením.

Dále již následuje část podcastu, kde se ho na tuto problematiku ptá James Delingpole. Mike Yeadon  hovoří o tom, že toxicita takzvaných „covid vakcín“ byla zcela záměrná…

James Delingpole:  Jste přesvědčen, že tyto vakcíny, které byly díky zázraku moderní lékařské vědy, velmi rychle zavedeny, aby se vypořádaly s bezprecedentním, dosud neznámým virem. . . variace na virus, možná uniklý z biolaboratoře, že tyto vakcíny byly ve skutečnosti součástí globálního depopulačního programu?

Dr. Michael Yeadon:  Jak bych vás přesvědčil o tom, že k tomu byly určeny? No, jestli myslíte na někoho, jako je například Boris Johnson, tak na chvíli  jsem nevěřil, že byl součástí plánu, ale v určitém okamžiku něco věděl. . . 

JD:  Ano. To jo. 

MY:  Myslím, že to moc lidí neví, dokonce ani na straně pachatelů, že tyto injekce jsou určeny k zabíjení lidí. Ale vsadím se, že Boris Johnson neměl tušení, že byly navrženy tak, aby zranily lidi. . . Myslím, že jen velmi málo lidí si myslelo, že to bude, víte, událost pro vylidňování. Pokud se ptáte: ‚Miku, v několika větách mě přesvědčte, že tam něco je. . .‘

JD:  Ano, to je to, co říkám. 

MY:  Řekl bych tedy, že bych lidi upozornil na to, že léky, léčiva, jsou nějak navrženy. Nespadnou jen tak z nebe. Takže pokud je nevytáhnete z rostliny, jsou syntetické, někdo je musí navrhnout. Nemusíte jen popadnout hrst atomů a doufat, že to něco udělá. 

Děláte to, čemu se říká inteligentní nebo racionální návrh léků. Přemýšlíte o tom, čeho se snažíte dosáhnout. A ze stovek nebo tisíců příkladů z minulosti budete vědět, jaké chemické struktury by potenciálně umožnily dosažení tohoto cíle. Takže pokud je to perorální lék, nevyberete si něco, co má tisíc molekulovou hmotnost, protože léky s vysokou molekulovou hmotností nemají tendenci se vstřebávat. 

Existují určitá pravidla. O velikosti, o druhu chemických struktur, o nábojích na nich a tak dále. Využíváte všechny tyto dovednosti a znalosti, různé databáze a snažíte se navrhnout molekulu, která by dělala to, co chcete. A zkoušíte zkombinovat syntézu testovaného léku – prototyp a test a mezi nimi iterujete a snažíte se přiblížit cíli. Někdy můžete vybrat klinického kandidáta a někdy ne. 

Upozorňuji na to všechno, abych řekl, že tento takzvaný racionální návrh léků je to, co jsem dělal více než 30 let. A byl jsem v tom poměrně dobrý. Učíte se obecnosti a pak nějaké speciality a tak dále. Takže když se dívám na strukturu něčeho, často v té struktuře vidím záměr, protože se vkrádám do mysli designéra. Čeho se při pohledu na strukturu snažili dosáhnout? 

Když použiji své dovednosti racionálního navrhování léků, které mám, a podívám se na vakcíny, vidím tři nebo čtyři zjevně navržené toxicity, které tam nemohou být náhodou, protože lidé jako já by je nenavrhovali. Takže i když lidé říkají: ‚Ach, ty jsi nikdy nepracoval ve vakcínách‘…

Ne, já ne. Ale to nejsou vakcíny. Víte, v žádném případě nejsou typické. Takže kdybych měl 25 let zkušeností s tradičními vakcínami, nebylo by to k ničemu, protože takové nejsou. Mnohem více se podobají molekulám, se kterými jsem pracoval. Jsou větší, to jsou makromolekuly.

Měl jsem tendenci pracovat v menších molekulách, ale principy návrhu jsou stejné. Čeho chtěli dosáhnout? Jaké struktury, formulace, požadavky tam musely být?

Když se podívám na vakcíny, mohu jmenovat dva z nich, protože jsou tak snadné, že je mohou získat i ostatní. Takže první je, že mají genetický kód pro kus proteinu, který všichni známe, nazývaný spike protein, což je alespoň údajně trčící kousíček na povrchu těchto plovoucích věcí, vidíte je v televizi a v médiích, ty spike proteiny. 

JD:  A před tím jsme je viděli na zahajovacím ceremoniálu olympiády. 

MY:  V roce 2012. Je to úžasné. Nemůžete je přehlédnout. Pokud sledujete zahajovací ceremoniál, tam to je, kopie koronaviru. Každopádně, tady jde o to, kladu lidem tuto otázku: Co je na vašem imunitním systému? Co znamená, že  většinu života prospíváte a váš imunitní systém na vás neútočí, a přesto za určitých okolností vaše tělo jde do války a rozpoutá všechny zbraně, které má proti něčemu? Říkám, že je to uznání sebe sama. 

Takže váš imunitní systém, když jste se vyvíjeli jako plod, všechny složky vašeho těla byly zaváděny do složek vašeho imunitního systému, které se tvoří nějakým, například náhodným výběrem na vazebných místech. 

A v podstatě to bylo jako: „Tohle je James, toto je James, toto je James – neútočte na to.“ Takže v době, kdy jste se narodili, jste měli velmi silný imunitní systém, který by zaútočil na cokoli, co nebyl James, ale který nechal Jamese na pokoji.

Takže když vám vstříknou něco, co přimělo vaše buňky produkovat tělu cizí protein – protože takový je virový protein – hádejte, co váš imunitní systém udělal s každou jednotlivou buňkou ve vašem těle, která vzala ty ďábelské věci a vytvořila cizí protein – obávám se, že odpovědí je autoimunitní smrtelný záchvat. 

Mluvil jsem s nejméně deseti imunology a řekl jsem jim to a oni řekli: ‚Jo, máte pravdu.‘ Řekl jsem: ‚Mohu se mýlit?‘ Ne, je to imunologie. Takhle si s vámi váš imunitní systém v zásadě pěkně pohrává, kromě případů, kdy nastanou nějaké okolnosti, jako je někdy vznik rakoviny, můžete rakovinné buňky zničit, protože začnou vytvářet jiné proteiny než normálně a jsou rozpoznány jako ne-já a často je můžete zabít.

Říká se tomu imunitní dohled, děláte to každý den, vaše tělo zabíjí jednobuněčné rakoviny nebo potenciálně jednobuněčné rakoviny. Každý den váš chytrý imunitní systém říká: „To by tu nemělo být.“ Skočí na něj a zabijí ho. 

Takže když si dáte injekci do ramene, kolem vašeho těla se vznášejí stovky miliard částic. Ať přistanou kdekoli, pokud by byly zachyceny a ta buňka začala vylučovat cizí protein, obávám se, že váš imunitní systém rozpozná, že to nejste vy a jde do války. A to je záměrné. Nemůže se to jinak stát. 

Takže ve chvíli, kdy jsem to uviděl – ve skutečnosti to nebyla první myšlenka, nejprve jsem si pomyslel: ‚Ach, to je nebezpečný protein, tento vrcholový protein je toxický‘ – a je. Ale po chvíli jsem si myslel, že nebude žádný rozdíl, o jaký protein jde. Jestli to nejsi ty, jestli to spustí autoimunitu. Tak to je první věc, kterou vám řeknu. 

Všechny tyto tzv. genové vakcíny jsou nebezpečné. Prosím, neberte si žádnou z nich. Takže pokud vám řeknou, že je tu létající ebola a musíte si vzít tuto mRNA vakcínu, prosím, neberte ji. Protože když to zakóduje kus údajné Eboly, zabije vás to. Váš imunitní systém rozpozná, co jste právě udělali, když zkopírujete tento pokyn, rozpozná, že to nepatří do vašeho těla, a zabije buňku, která to dělá. 

To, co jsem vám právě řekl, dokonale zapadá do pozorované patologie, protože tato látka náhodně přistála v různých tkáních. Pokud přistane ve vašem srdci, můžete dostat perikarditidu nebo myokarditidu. Pokud by to přistálo kdekoli ve vašem neurologickém systému, mohli byste dostat různé neurologické stavy. 

Kdyby vám to přistálo vzadu do očí, mohli byste oslepnout. Vaše těhotná děloha: potrat. A tak dále, víte, selhání ledvin. Takže si myslím, že existuje spousta patologií. Myslím, že jich je několik. Ale myslím si, že tohle se vždycky objeví. A přesně mapuje, proč máte právě obrovskou škálu anatomicky odlišných podmínek.

Pokud se například předávkujete paracetamolem, mohu vás ujistit, vaše srdce obecně nepřestane bít. Co se stane, vaše játra budou zabita, protože vaše játra jej přemění z nepříliš příjemné látky na opravdu velmi toxickou látku. A když si vezmete velké dávky, skončíte, myslím, že je to centrilobulární nekróza. Zabíjí vám to játra.

Pokud po desetiletí užíváte nižší dávky, zabíjí to vaše ledviny. Je tedy docela neobvyklé vzít jedinou látku, která vyvolala 1200 různých vedlejších účinků, které se liší. Jedné osobě  se v mozku udělaly krevní sraženiny a někdo jiný  přišel o své dítě.

To, co jsem právě vysvětlil, přesně sedí. Možná to není úplně správné, ale vše, co jsem řekl, je pravda. Každý, kdo má za sebou alespoň první úvod do imunologie, uzná, že tato dichotomie je jádrem toho, jak váš imunitní systém funguje. Tak to je první věc. To je jednoznačný důkaz, že všechny čtyři společnosti se spikly, aby produkovaly něco, co vaše tělo dovede k sebevraždě. 

Druhá část je, že alespoň v případě produktů Moderna a Pfizer jsou obaleny v takzvaných lipidových nanočásticích. Jsou docela funky. V podstatě napodobují vaši tukovou vnější vrstvu. Vaše tělo je rozděleno do malých oddílů nazývaných buňky. Jsou tak malé, že k jejich zobrazení potřebujete mikroskop.

 Ale víte, takové jsou. Jsou jako malé bublinky nebo balónky a jsou obklopeny lipidovou dvojvrstvou – to je její buněčná membrána. A umožňuje si regulovat to, co je uvnitř, ve srovnání s vnějškem. Takže lipidové nanočástice tak trochu vypadají. A tak jen nenápadně obcházejí vaše tělo a kloužou do různých buněk.

A pokud byste něco takového neměli, vaše tělo by cizí genetickou informaci poznalo a zničilo. Není to překvapivé. Vaše genetické dědictví je věc, kterou byste chtěli zachovat, že? Pokud budete mít potomky, nechcete, aby vaše vlastní genetická dědičnost byla zbarvena cizí DNA a RNA. A tak máme mimořádně dobré systémy navržené k zabránění vstupu cizí DNA a RNA do našich buněk. 

Ale pokud to pokryjete tímto lipidem, díky kterému to vypadá jako buňka, pravděpodobně si toho nevšimnete, analogicky vám to chybí, projde koutkem oka a vy si toho nevšimnete. Ale můžete si myslet: ‚No, to není důkaz vylidňování.‘ 

Ach, ale mám pro vás fakta, Jamesi. Lidé, kteří pracují ve formulacích, to je zvláštní oblast, víte, formulace, výzkum a vývoj  je sama o sobě disciplína. Je těžké vědět, jak vyrobit správné soli konkrétní drogy, a lidé se v této věci stávají dobrými během desetiletí výzkumu a vývoje formulací, výzkumu a vývoje procesů. Tato oddělení byla velká jako moje oddělení.

Náhodou jsem narazil na literaturu, která byla v době uvedení těchto vakcín deset let stará a která nám říkala, že makromolekuly – velké molekuly – obalené lipidovými nanočásticemi – se přednostně hromadí v různých orgánech, včetně vaječníků. Věděli jsme tedy s jistotou, že pokud zabalíte injekce od Moderny a Pfizeru do této látky a pak ji vstříknete dívkám a ženám, nahromadí se v jejich vaječnících. 

Absolutně nepochybuji o tom, že se to děje. Proč byste to dělali, kdybyste se snažili vytvořit imunitu vůči respiračnímu viru? A odpověď je, že byste to nedělali. Udělali byste to, kdybyste se snažili poškodit jejich plodnost? Ano, udělali.

Zvlášť když zkombinujete dvě věci, které jsem řekl. Protože pokud vaječníky dívky nebo ženy vyjadřují tento tělu nevlastní protein, její vlastní imunitní systém zničí její vaječníky. V roce 2020 jsem tedy odhadl – a máme to písemně –, že hrozí snížení počtu živých miminek. A obávám se, že jsem obor nesledoval, protože nejsem kompetentní k tomu, abych to dělal pořádně.

Ale sledoval jsem několik demografů, kteří jsou na to kompetentní, a vypadá to dost děsivě, že všude – všude, kam se podíváme – dochází k intenzivnímu podávání injekcí. Takže jo, takže v jednom případě vás váš imunitní systém zabije.

Ve druhém případě vás poškodí a potenciálně vás učiní neplodnými. A pro žádnou z těchto věcí neexistuje žádná omluva. To byla dobře známá rizika.
Pokud by mi někdo chtěl napsat a říct mi, proč se mýlím, rád se budu mýlit. Ale já to říkám už tři roky a nikdo mi dosud nepoukázal, v čem se mýlím….

Umíte-li dobře anglicky, tak si celý pořad  můžete poslechnout výše. V příštích dnech přinesu i další výtah z tohoto dlouhého rozhovoru…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 5]

9 thoughts on “Mike Yeadon o covid „vakcínách,“ které jsou záměrně toxické

  1. Pochybuji, že za ten úmysl bude někdy někdo potrestán. Tak jako byla lymská borelióza vypuštěna z laboratoře u ostrova vedle USA, kde byla poprvé zachycena u klíštěte a nikdo to dnes už neřeší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout