Ekoteroristé se tentokrát zaměřili na jachty na Ibize (video)

Ekoteroristé se tentokrát zaměřili na jachty na Ibize (video)

Všímáte si, že všechny útoky ekoteroristů mají za důsledek další zvýšení produkce CO2 a znečištění životního prostředí? Nejinak tomu bylo i v případě radikální veganské skupiny, která řádila v přístavu luxusních jachet na Ibize.

Zde je třeba ovšem připomenout, že jsou to právě boháči, kteří vlastní jachty a soukromé tryskáče, kdo tyto skupiny štědře dotuje. Jak je tomu v případě majitelky americké sítě supermarketů Walmart mi není známo, nicméně právě ona se mimo jiné stala další obětí útoku ekoteroristů.

Veganští ekoteroristé v sobotu poničili superjachtu dědičky Walmartu Nancy Waltonové na španělské Ibize. Krajně levicoví aktivisté z „Futuro Vegetal“ nastříkali červenou a černou barvu na jachtu za 240 milionů dolarů.

Člen posádky řekl deníku Daily Mail, že poškození bude Nancy Waltonovou stát miliony.

Hrdě pózovali před zničenou jachtou s nápisem „Vy konzumujete, ostatní trpí“.

Futuro Vegetal, skupina, která si klade za cíl vnutit celému světu veganský rostlinný potravinový systém, se přihlásila k vandalismu.

„Takhle to dál nejde, je to otázka života a smrti. Poslouchejte nás, sdílejte naše poselství!“ napsala krajně levicová skupina na sociálních sítích.

Dva z vandalů byli vzati do vazby k výslechu a budou předáni soudu.

„Aktualizace od compañeras: jsou zadržováni od dnešního rána a očekává se, že budou převezeni k soudu, propuštěni budou zítra v poledne.“ řekl zástupce Futuro Vegetal.

Mimochodem, tato radikálně veganská skupina by měla vysvětlit, jak tímto činem přispěla k čistému životnímu prostředí. Loď bude očištěna nějakými rozpouštědly a chemikálie z barvy i čističe se jistě dostanou i do moře.
To však veganskou skupinu nijak zvlášť netrápí…
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 23 Průměrně: 4.9]

5 thoughts on “Ekoteroristé se tentokrát zaměřili na jachty na Ibize (video)

  1. Jediný dobrý vegán je mŕtvy vegán. V tzv. Eurábii a iných oblastiach sveta pod nadvládou islamu bude akákoľvek strava odlišná od halal zakázaná a vegáni ani vegetariáni nebudú mať najmenšiu šancu ju jesť ani si ju zohnať /budú povinne žrať mäso na halal spôsob/. V Saudskej Arábii na rozdiel od Dubaja nenájdete zaručene ani jedinú ne-halal reštiku…

  2. Španielsko sa islamizuje veľmi rýchlo, takže aj spomínaní vegánski fašisti budú o pár rokov bez milosti pozabíjaní… čo plne schvaľujem! Mimochodom, čo by sa im stalo, keby zničili jachtu nejakého saudskoarabského princa, resp. bránili v odlete jeho súkromného lietadla? Lebo pochybujem,že budú za opísaný vandalizmus nejako potrestaní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout