Zítra začíná letní summit WEF v Číně pod vedením Klause Schwaba a čínského premiéra Li Qianga

Zítra začíná letní summit WEF v Číně pod vedením Klause Schwaba a čínského premiéra Li Qianga

Neustále se hovoří o multipolárním rozděleném světě, ale pokud se podíváte na podobné summity, tak ona deklarovaná multipolarita je rázem pryč.

Ano, mnoho zemí odstupuje od dolaru, ale není i to cílené? Ve světě, kde má vzniknout jedna jednotná světová digitální měna přece na nějakém dolaru nezáleží.

Již nyní mají globální elity jasný vliv na celý svět, což je znát právě na podobných summitech, na nichž si účastníci vzájemně velmi souzní.

Stačí se podívat na zavádění CBDC, jednotný souhlas všech členských zemí WHO s pandemickou smlouvou a změnami MZP, souznění zemí G20 stran schválení mezinárodního očkovacího pasu a také na účastníky podobných summitů, jako je ten nadcházející v Číně.

Summity WEF se nyní konají dva ročně: zimní v Davosu a letní v Číně.

Summit WEF v Číně se koná od 27. do 29.6.2023.

Pokud se podíváte na účastníky summitu WEF v Číně, tak mimo v titulku zmíněných hlavních řečníků – šéfa WEF Schwaba a čínského premiéra – se setkání zastánců globalizace zúčastní zejména asijští politici, protože právě Asii má být tento summit věnován především.

Mezi tématy programu budou například:

  • zdravotní systémy zítřka
  • společný energetický přechod
  • globální dluhová exploze
  • klimatická politika v Číně
  • umělá inteligence
  • budoucnost iniciativy pásu a stezky
  • budoucnost peněz, digitalizace
  • vykazování udržitelnosti

Na seznamu účastníků, pak mimo značné převahy Číňanů, Indů či Arabů najdete mezi řečníky také několik málo Evropanů či Afričanů, což je vzhledem k tomu, že se polovina témat zabývá Asií, docela pochopitelné.

Tentokrát tam nenajdete žádné české či slovenské politiky, ale dokonce ani žádné známé čelní politiky z jiných evropských zemí, vyjma jediné: Maďarska. Stejně jako na davoském fóru bude i zde účasten Peter Szijártó, maďarský ministr zahraničí.

Mezi účastníky najdete i další Evropany (objevuje se tam několik severských jmen), ale nejde o známá jména, zřejmě půjde o účastníky zastupující některá ministerstva či neziskovky.

Právě podobné summity, na nichž se objevují politické loutky z celého světa, nám jasně ukazují, že i v multipolárním světě se dá jít vstříc globalizaci.

Po summitu WHO, který proběhl minulý měsíc, tak jde v krátké době o druhé setkání pod taktovkou globální organizace, kde si souzní politici z různých politických pólů.

Je třeba si však uvědomit, že všechny tyto organizace – OSN, EU, WEF, WHO, MMF a další – z pozadí ovládají tytéž osoby.

A jejich program všichni moc dobře známe: depopulace, jedna světová měna, světová vláda a systém, který bude mít ze všeho nejblíž k jakémusi digitálnímu neofeudalismu.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 4.8]

One thought on “Zítra začíná letní summit WEF v Číně pod vedením Klause Schwaba a čínského premiéra Li Qianga

  1. potřebujeme dalšího Stauffenberga co WEF odpali do luftu i s Globalisty stejným spusobem jak to bylo v Hitlerově bunkru v roce 1944

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout