Na oslavu „Pride měsíce“ přináší časopis Glamour „těhotného muže“ (video)

Na oslavu „Pride měsíce“ přináší časopis Glamour „těhotného muže“ (video)

V současné době se dostává do popředí různých LGBTQI především trans a mnohé další genderové identity, což se projevuje i na stávajících oslavách Pride měsíce.

Za trans propagandou stojí zcela jasný záměr: vnutit co nejmladším lidem (ideálně nezletilým dětem) názor, že jsou trans. Záhy nastupují blokátory puberty, hormonální terapie a nakonec operace změny pohlaví, která dané jedince zcela spolehlivě vyřadí z reprodukce.

Údajný těhotný muž na obrázku je samozřejmě biologická žena, která zatím nepodstoupila kompletní změnu pohlaví. Nicméně v pokrokových zemích vás může použití „špatného“ zájmena stát žalobu a následný trest,  takže tato žena musí být oslovována jako „muž.“

Modelkou na obálce je autorka Logan Brown, žena, která byla kdysi lesbička, ale nyní se identifikuje jako queer nebo „trans těhotný muž.“ Fox News uvádí, že v rozhovoru s časopisem Brownová popsala, jak vyšla jako lesbička, pak se rozhodla prozkoumat „identitu trans,“ než se konečně rozhodla identifikovat jako queer.

Brownová také popsala, že její „náhodné“ těhotenství přišlo, když si dala pauzu od léčby testosteronem ze zdravotních důvodů (čímž dokázala, že NENÍ muž a nikdy nebude).

Během této doby byla biologická žena oplodněna svým partnerem, biologickým mužem Bailey Millsem. Ten je pro změnu Drag queen a identifikuje se jako nebinární….

27letá žena popsala, že když zjistila, že je těhotná, cítila se jako všechno její mužství, na kterém tak dlouho tvrdě pracovala, jen se cítila, jako by byla vymazána.“

„Jak řeknete svému partnerovi: ‚Ach, jsem těhotná, ale oh, jsem také tvůj přítel,'“ pokračovala Brownová, která nakonec tento proces přijala a prohlásila: „Jsem těhotný muž a máme velké štěstí a jsem hrdá na to, co děláme.“

Evropská redakční ředitelka časopisu Glamour, Deborah Joseph, údajně ve svém prohlášení uvedla, že časopis cítil, že Brownová by byla dokonalým modelem na obálce na oslavu „Pride měsíce.“

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 4.3]

5 thoughts on “Na oslavu „Pride měsíce“ přináší časopis Glamour „těhotného muže“ (video)

    1. Řešení je zcela jednoduché. Jinak nechápu, jak to dokázali spáchat… je to proti přírodě. Tak dáme hned feature do časopisu, který by se měl spíš jmenovat degenerace nebo vymeteno. Mezitím si normální, vzdělaný, zajištěný a slušný člověk nemůže najít normální přítelkyni v tom záplavu blbek/blbců a třech dávek šmakujícího fajzra. Krásná pohádka, každopádně je mi to vlastně jedno. Tohle by se mělo všechno vystřílet a nebo zplynovat… jsou fakt nemocní.

  1. darmo treba kráčať s dobou
    rozmýšlal som že aj ja sa sa dám za ženu no keď mám mať každý mesiac krámy
    a v robote nižší plat tak sa nato vyserem či ???

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout