Německo: Za brutální napadení 13leté dívky dostaly pachatelky pouze trest veřejně prospěšných praci

Německo: Za brutální napadení 13leté dívky dostaly pachatelky pouze trest veřejně prospěšných praci

Možná jste zde také před časem zaznamenali případ, kdy byla 13letá dívka napadena tlupou o něco starších dívek z přistěhovaleckého prostředí (jejich přesná identita nebyla vzhledem k jejich věku zveřejněna).

Svou oběť hodiny bily a týraly, přičemž se velmi dobře bavily – a poté celou věc zveřejnily na internetu. Dívky z Heide, kterých se to týká, byly nyní odsouzeny k veřejně prospěšným pracím.

Okresní soud v Meldorfu v úterý odsoudil dívky z virálního videa, na kterém šikanovaly německou dívku jménem Heide, k veřejně prospěšným pracím.

Čtyři účastníce útoku ve věku 14 až 17 let dostaly trest 50 hodin veřejně prospěšných prací a musí se také zúčastnit výcviku proti agresi.

Dívky byly soudem obviněny z nebezpečného ublížení na zdraví a společné loupeže. V únoru puberťačky z Heide několik hodin ponižovaly a bily 13letou školačku. Dívky zveřejnily svůj čin na internetu, což vedlo k celonárodnímu pobouření.

Po vyhlášení rozsudku jedna ze čtyř dívek oznámila, že se proti rozsudku odvolá. Jedna z přítomných matek navíc odcházela ze soudní budovy se smíchem.

Právník týrané dívky byl však výsledkem řízení zklamán.

„Rozsudky jsou samozřejmě výchovnými opatřeními s jasným resocializačním charakterem,“ komentoval rozhodnutí soudu.

„Ale s tím, co se tady stalo, bych doufal v opatření, která by pachatelky nenechala na svobodě,“ řekl právník před okresním soudem v Meldorfu.

Soud, který by v případě „obrácené etnicity“ jistě jednal úplně jinak, dal útočnicím i případným jejich následovníkům najevo, že pokud budou chtít, mohou si jakékoli německé dítě týrat s tím, že jim bude uložen maximálně trest veřejně prospěšných prací.

Podobné rozsudky, které nejsou nijak odstrašující, jen povedou k dalšímu podobnému obohacování…

Video si můžete připomenout zde.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Německo: Za brutální napadení 13leté dívky dostaly pachatelky pouze trest veřejně prospěšných praci

  1. jo,zvěte si je k sobě,dejte jim bydlení,jídlo, peníze,živte je,vy pošahanci! jak vidno ohromně se to vyplatí!! hlavně se s odmítajícími státy nechtějte dělit o své štěstí! debilita poskočila na další level!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout