Francie: Syřan útočil na dětském hřišti, pobodal několik malých dětí, čtyři jsou v ohrožení života (videa + aktualizace)

Francie: Syřan útočil na dětském hřišti, pobodal několik malých dětí, čtyři jsou v ohrožení života (videa + aktualizace)

Další případ multikulturního obohacení se dotkl zcela nevinných  – tedy malých dětí. Zatímco mnoho dospělých napadených Evropanů si může za svoji situaci díky špatným volebním návykům samo, děti jsou v tomto zcela nevinně.

Jako hlavního viníka mimo francouzské vlády je třeba ovšem vidět EU, která se snaží vyměnit obyvatelstvo Evropy, přičemž právě podobné případy jsou jakýmsi „vedlejším efektem“ této politiky.

No, hlavní je, že si EU na příští týden pozvala na seminář asi 100 džihádistů z Muslimského bratrstva…

Lze předpokládat, že – jak je to v poslední době obvyklé – bude džihádista, který děti pobodal, seznán psychicky nemocným a tedy i tento případ zůstane jako mnoho jiných nepotrestán…

K útoku došlo dnes ráno na dětském hřišti ve francouzském městě Annecy.

Zde je vidět větší část útoku:

Útočník byl natočen na útěku z hřiště poté, co děti pobodal. Byl zatčen 4 minuty po útoku:

Útočníkem je muž syrské národnosti, identifikovaný jako Abdalmasih H. Narodil se v roce 1991, podle policejního zdroje.

Na francouzské území vstoupil legálně a loni v listopadu požádal o azyl, říká policejní zdroj. Do té doby mu byl udělen status uprchlíka ve Švédsku.

„Útočník vyskočil, začal křičet, šel ke kočárkům a začal opakovaně bodat ty nejmenší,“ uvedl  svědek Ferdinand.

Další svědek jménem Anthony říká, že viděl „děti a matku na zemi.“

„Když viděl, že je obklopen policií, přistoupil k páru a pobodal staršího člověka,“ řekl Ferdinand. „Vběhl přímo k seniorovi, který tam byl se svojí ženou, a pobodal ho,“ potvrzuje Anthony. „Řekl jsem policii, aby ho zastřelila. Znehybnili ho, ale byl jsem velmi překvapen pomalostí policie.“

Celkem bylo zraněno nejméně sedm lidí, včetně šesti malých dětí. Prefektura Haute-Savoie upřesňuje, že tragédie se odehrála v zahradách Evropy. Podle posledních informací jsou 4 děti v ohrožení života…

 

V případě nových informací bude článek aktualizován…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Francie: Syřan útočil na dětském hřišti, pobodal několik malých dětí, čtyři jsou v ohrožení života (videa + aktualizace)

  1. Známeho trolla z idnes Václava vanka, notorickeho schvalovatela podobných zločinov (zrejme na výplatnej páske Sorosa) by mal zabiť nejaký moslim tak ako Zieglera…

  2. je to smutne, ale je to nutne. narod musi trpiet aby zacal jednat. az ked bolest a nepohodlie prevysi komfort a nic nerobenie, az potom sa zacnu veci hybat.

    ako sa hovori „the beatings will continue until morale improves“

  3. Policie vole má strach zakročit a zastřelit takového vole špínáka. Já to vidím takže to chce občanskou válku aby jsme vyhnaly Fialu a špínou co ho podporuje, jinak dopadnem jak Francie. Po Rusovi bych střílet nešel ale proti vládě a těm co ji podporujou, ty bych šel střílet klidně hned po snídani. Smrt reseťákům!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout