13letá německá dívka je ponižována a bita gangem migrantek (video)

13letá německá dívka je ponižována a bita gangem migrantek (video)

Je to pár týdnů, co celým Německem otřásl případ 12leté dívky, která byla zavražděna svými vrstevnicemi. Vzhledem k věku oněch vražednic, které samozřejmě nebudou nijak potrestány, není jasná jejich identita, neboť ta ze zákona ani nesmí být zveřejněna. A vzhledem k tomu, že nikde v médiích nebyl ani byť jen náznak o jejich případném původu, můžeme si domýšlet, že patřily také k těmto invazním tlupám.

Průběžně se pak objevují různá videa ponižování dětí gangy invazních jedinců z řad jejich vrstevníků. V minulosti jste se zde mohli podívat na takové případy ze Švédska či Finska, přičemž nové video z Německa ukazuje, že tento vzorec vyjadřující opovržení proti původnímu „káfirskému“ obyvatelstvu je totožný, ať už jde o jakoukoli zemi.

Jen několik dní po nepochopitelné vraždě 12leté německé dívky v lese poblíž Freudenbergu  šokovalo uživatele různých sociálních sítí násilné video. Ukazuje mladou německou dívku (13), která je brutálně mučena jinými dívkami, které mají migrační původ.

Bezbrannou dívku migrantky několik minut bijí, zejména do nosu. Prosba a pláč nepomáhají, ale násilnice naopak v reakci na pláč zesilují agresi. Německá dívka byla také popálena cigaretami, dokonce i vlasy jí chtěly zapálit.

Týrání, z něhož můžete vidět výše jen krátký záběr, prý trvalo celé hodiny. V den činu násilnice svou oběť odvedly z centra města na vlakové nádraží. Cestou jí ukradly bundu a svetr a její brýle hodily na kolejiště vlaku.

Zejména dívky mají po takových incidentech a následném šíření ponižování na internetu velmi často sebevražedné sklony. Po podobném případu v USA, kde byla nedávno bílá dívka zbita a filmována černými dívkami, si záhy vzala život.

Děti migrantů však nejsou stíhány, i když mají za sebou mnohdy několik trestných činů, protože jim je méně než 18 let, mnohdy teprve 12-14 let.

To je morální obraz nové mocenské struktury v „barevném multikulturním Německu.“ Místní děti se stávají lovnou zvěří pro mladé migranty, kteří projevují pouze nenávist, násilí a odmítání kultury své hostitelské země.

A totéž se samozřejmě děje i v dalších obohacovaných zemích…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 31 Průměrně: 4.8]

13 thoughts on “13letá německá dívka je ponižována a bita gangem migrantek (video)

 1. dobře těm Německým sviním když mají choutky celou Evropu skrze EU ovládat a nechtějí vyplatit válečně reparace za válku je jen dobře že si Němci zaživaji přikoři to co zaživaji neni nic co museli naši předci za 2 světové války jak nás okupovali vraždili a to nemluvě o jejich touze ovladat celou Evropu ktera trva dodnes už dlouho mě cely ten Pangermanismus leze na nervy a my si tu oproti nim žijeme pomalu jak žebraci já mohu jen řict že jsem rad že si to Němci zaživaji a to utrpeni jim přeji ještě větši než maji já bych se k těm imigrantkam asi přidal Tfuuuuu Německy Kurvy zkurveny a mlada generace Němcu mě sere tak silně jako ta naše jejich generace celou Evropu pošle do středověku všemi těmi Green Dealy emisnimi povolenkami Gretou Thunbergovou a všemi těmi pičovinami snad agrese vuči Němcum povede k jejich likvidaci Allahu Akbar

   1. a ešte jedna vec tie kurvy co to spravili ako aj ti čo to kriju pôjdu zaživa do oh.jaz.no nie tak na ľahko. tu dostanú čo porobili. Taky odpad ako sú tamtie pôjdu. Rodiča toho dievčatka nemali inú možnosť(je možné že žijú pod hranicou biedy, takéto musia bit chránené. Lebo ich rodiča žijú pod biedu a nik o ne nestojí. Beda, vraví beda bude každému kto toto schvaloval a vravel, dobre vám tak. Za nimi dôjdu tieto sviňe a uvidíme, či toto bude ešte vravieť. A nech s nim urobia čo uznaju. Bizia spravedlnosť si vás najde. Sedíte pri počítači a ste rovný tým zdechlinam

 2. prisahám im že za toto draho zaplatia, a beda tebe ti kurva Uršula lajno, prisahám ti že dostaneš do papule skružu kravskú, aj tvoje dve dcéry Ahola Aholiba aj s tvojim buzeranskym mužom Luciferom Bergogliom a budem vás vodiť po uliciach. To čo som sľúbil Satanovy urobím vám. Ten dostal čo si zaslúžil, na mňa si papulu otvárať nebude. No toto sa nedialo ani zaňho.

  1. Trump dobre si pozri toieto videa. Tie tvoje kurvy čo si dal Uršule aj tych dvoch tvojich buzerantov a pocnuc tvojou špinavov rodinom. No beda aj tebe

   1. v Německu jednoho dne zavladne právo šaría a pokud se Němci nechtěji branit a chtějí se zahubit je to jejich věc at si tedy chcipnou ale nás at nechaji napokoji postavit betonove zdi s hranici Německa a Rakouska hlidat to tam budou tanky a vojaci a budeme mit klid a všechny ty Arabače Antifaky a ostatni havět střilet

 3. Ha, ha, ha … tak toto je ozaj obohatenie, aké ešte nevideli. Byť otcom toho dievčaťa, tak tie kurvy by sa už viac nikoho nedotkli. O to by som sa postaral. Tak neplnoleté a nič sa im nestalo? Spravodlivosť by som vykonal sám keď by som sa jej nemohol domôcť na súde. Aký požičaj taký vráť!!! Tie suky by som si vychutnal!!!

 4. áno, takto vyzerajú deti „vyspelej Európy civilizovanej“ oproti muslimáckym spratkom, úplne bezbranné! a pokiaľ budú potláčať tých, čo sa chcú brániť, skončí Európa rovnako, ponížená a zničená!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout