Islám si začíná podmaňovat Japonsko (video)

Islám si začíná podmaňovat Japonsko (video)

Tak jak v celém západním světě dochází i v Japonsku ke stále tvrdšímu prosazování progresivistické politiky. Země se tak stala podobně „woke“ jako například USA nebo západní Evropa, což znamená, že různí LGBTQI jsou tam nedotknutelní a uctívaní.

To už jste si ostatně mohli před časem přečíst v tomto článku o japonské herečce, která byla tvrdě dehonestována za velmi mírnou kritiku transek.

A i v mnoha dalších ohledech Japonsko oddaně následuje západní země. To se týká také většímu otevření muslimské invazi, které země dosud vzdorovala.

S přívalem prvních muslimů do země začíná také Japonsko poznávat jak vypadá multikulturní obohacování.

Nedávno byla země šokována útokem muslima v šintoistickém chrámu:

Bezpečnostní kamery zachytily jednání muslima Mamadou Baldeho, 29letého nezaměstnaného gambijského migranta, který bezostyšně poničil obětiny svatyně Mizuoka Hachiman v Tarumi Ward v Kobe City. Videozáznam odhalil muže oblečeného ve žlutém oblečení, který vstoupil do areálu přibližně v 9:30 ráno 3. května.

Bezpečnostní kamery ho také zachytily, jak odtrhává bambusovou trubku z chozuya, nádrže na vodu používané k čištění rukou, a násilím bouchá dřevěnou krabicí o jinou obětní krabici.

Během incidentu svědek slyšel Mamadoua, jak křičí: „Je jen Alláh a islám, takže zde není žádný Bůh, tak se zde nemodlete.“ Tato slova se rozléhala tichem svatyně.

Po svém zatčení pro podezření z poškozování majetku Mamadou Balde, občan Gambijské republiky s bydlištěm v Tarumi Ward, neposkytl policii žádný komentář a uvedl: „Nemám co říct, protože jsem byl zatčen nezákonně.“

Tolik jen malý příklad, který je zřejmě jen začátkem dalšího obohacování, při němž již jistě nezůstane jen u ničení chrámů. V západní Evropě muslimové denně ukazují, jak umí zacházet s noži či mačetami a stále více žen bývá „obohaceno“ při hromadných znásilněních.

Náboženská krajina v Japonsku je tak nyní svědkem rušivého a nebezpečného posunu, který je primárně připisován rostoucímu počtu migrantů z islámských států a sňatkům mezi muslimy a Japonkami.

Scénář je tedy velmi podobný tomu evropskému, ovšem Evropa se začala islamizovat o něco dřív. To jen ukazuje, že dřív či později tomuto osudu neujde zřejmě žádná země, která se otevře muslimům.

V Japonsku je dominantním náboženstvím šintoismus, který má hluboké kořeny ve folklóru, rituálech a animistických přesvědčeních země. Je charakterizován úctou k  božským duchům nebo silám přítomným v přírodě a různým aspektům života.

Na rozdíl od islámu nemá šintoismus konkrétního zakladatele, jediné autoritativní písmo ani ucelený soubor doktrín. Místo toho zdůrazňuje čistotu, vděčnost a život v harmonii s přírodním světem.

Během posledních dvou desetiletí bylo Japonsko svědkem významného nárůstu muslimské populace, zejména díky smíšeným sňatkům a imigraci. Odhady naznačují, že počet muslimů v Japonsku vzrostl z 10 000  – 20 000 v roce 2000 na více než 200 000 dnes, což je desetinásobný nárůst za méně než jednu generaci. Tento demografický posun vedl k založení četných mešit po celé zemi.

Zde jen připomínám, že u nás žije kolem 60-100 tisíc muslimů a další přibývají. Vzhledem k celkové populaci je to mnohem víc než v Japonsku, kde žije přes 126 milionů obyvatel.

Výstavba mešit, jako je Masjid Istiqlal Osaka, financovaná z darů Indonésanů, zdůrazňuje rostoucí přítomnost muslimů v Japonsku. Tato rostoucí rozmanitost však začíná představovat stejné výzvy a tření mezi islámem a všemi ostatními náboženskými komunitami v Japonsku.

Muslimové považují sami sebe a islám za nadřazené a nikdy neakceptují jiné náboženství – samozřejmě s výjimkou nutnosti praktikování takíji (přetvářka).

Nedávný útok muslimského migranta v šintoistické svatyni je jen předzvěstí toho, co časem přijde. Incident, zachycený kamerou a široce sdílený online, vyvolal veřejné pobouření a vyvolal obavy mezi japonskými uživateli sociálních médií.

Bohužel tatáž bezohledná imigrační politika otevřených dveří, která do Evropy přinesla masivní vlnu zločinu a džihádistických útoků, se nyní formuje i v Japonsku.

Většina japonských občanů nechápe, že účelem islámské invaze, známé jako hidžra, je zahájit džihád a účelem džihádu je zavést šaríu (islámské právo).

Hidžra zůstává dodnes vzorem pro džihádisty, kteří se snaží osídlit a ovládnout nové země. Emigrace ve věci Alláha je v islámu považována za vysoce záslužný čin.

S přílivem muslimtů do Evropy jsme svědky rozhodného odhodlání mezi muslimy udržovat své náboženské tradice a zároveň uplatňovat svůj vliv na hostitelské národy.

Jejich aspirace zahrnují řadu požadavků, od poskytování halal jídla a zřízení soudů šaría až po vyloučení neislámských svátků a omezení vzdělávacích postupů. V těchto požadavcích je zakotven zastřešující cíl: přeměna hostitelských zemí v islámské chalífáty.

Sledování těchto cílů rozhodně nevyžaduje jen násilí. Muslimům v Evropě zcela postačí vysoká porodnost a vstřícnost Katarem a Saúdskou Arábií zkorumpovaných politiků. Do karet jim hraje i protirodinná politika EU, díky níž původní Evropané vymírají.

Evropa se bohužel řítí do kulturního zapomnění a zdá se, že Japonsko je připraveno vydat se podobnou cestou kulturního úpadku, který si způsobilo samo.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Islám si začíná podmaňovat Japonsko (video)

    1. Japonci jsou okupovani US army. Japonci nemaji pravo rozhodovat o japonsku. NA vojenske zakladny v japonsku jasou ve velke vetsine umistovani svobodni cernosi. Tak je dosahovano maximalniho ponizeni japonskeho naroda, kdy se kolem zakladen rodi pul-negri. Tito zmetci jsou vetsinovou japonskou populaci odmitnuty do urovne ze je nikdo nezamestna, nimdo jim nepronajme byt. Vychodiskem je pak emigrace do USA kde jsou na podobne hybridy zvykli.

  1. https://youtu.be/PyRGVQbflCs?t=991 ,– teprve islám a muslimové přinesl do indie náboženské války, indie neznala náboženské války. podívejte se nyní, https://www.youtube.com/watch?v=AvFl6UBZLv4&ab_channel=BusinessInsider , jak se od svého vzniku islám rozlézal na územních mapách země. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. Vítači mají na rukách krev. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. https://video.aktualne.cz/dvtv/terorismus-ma-zaklad-v-islamu-uprchlici-v-demokracii-zit-ned/r~76290110657f11e68d00002590604f2e/ , https://www.youtube.com/watch?v=NwBHlTPrDO0&ab_channel=%C4%8Cesk%C3%BDrozhlasPlus

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout