Al Goreovy lži o arktickém ledu položily základ pro současnou ničivou klimatickou agendu (videa)

Al Goreovy lži o arktickém ledu položily základ pro současnou ničivou klimatickou agendu (videa)

I když se klimatická agenda tlačí již více než 50 let, tak teorie, na kterých jsou založeny současné klimatické lži, se objevily až v 90. letech, kdy Al Gore, kterého nedávno WEF opakovaně vytáhlo opět na povrch, předpověděl klimatickou apokalypsu, která měla být údajně zapříčiněna zejména tím, že lidstvo produkuje příliš CO2.

Záhy po začátku současného tisíciletí se pak představil s dalšími předpověďmi, podle nichž měl do 5 let roztát arktický ledový příkrov. Ke svým předpovědím využil tytéž klimatické modely, jaké využívají i současní propagandisté.

Těm se však příliš nehodí, když se upozorňuje na jejich nedávné lži, na které již každý zapomněl. I proto se zřejmě EU nyní chystá postihovat tvrdou cenzurou právě podobné články jako je tento.

Články, které jasně poukazují na klimatické lži, v jejichž důsledku se zavádí genocidní politika zeleného údělu…

Dne 13. prosince 2008 předpověděl odborník na šrot Al Gore, že za pět let bude severní polární příkrov zcela bez ledu.

Tato lež odstartovala hysterii globálního oteplování.

Gore tuto předpověď vyslovil 13. prosince 2008 před německým publikem. Al Gore je varoval, že „celý severní ‚polární‘ ledový příkrov zmizí do 5 let.“

Nebylo to jediný případ, kdy Al Gore vyslovil svou předpověď v níž tvrdil, že bude již brzy Arktida bez ledu. Gore předpovídal ponurý scénář od roku 2007. To znamená, že severní pól měl před deseti lety minimálně v letním období úplně roztát.

Také v roce 2009, nepotřebný „vědec“ Al Gore učinil stejnou předpověď.

Z videa:

Bývalý americký viceprezident Al Gore cituje počítačové modely, které naznačují, že severní polární ledový příkrov by mohl během příštích sedmi let ztratit prakticky veškerý svůj led. „Některé modely naznačují, že existuje 75procentní pravděpodobnost, že by celá severní polární oblast mohla být během některých letních měsíců během příštích pěti až sedmi let zcela bez ledu,“ řekl Gore.

NIC Z TOHO SE NIKDY NESTALO – A TO ANI VZDÁLENĚ…

Samozřejmě se ukázalo, že to bylo jen další šílené spiknutí s cílem prosadit globální kontrolu nad lidmi.

Nejméně 8 zlověstných předpovědí z filmu Al Gorea se nikdy nenaplnilo – ani zdaleka.

Ale staré mediální konspirační teorie NIKDY neumírají.

Prolhaná korporátní média znovu vykopala tuto starou konspirační teorii a minulý týden ji oživila. Podle „vědců“ bude Arktida do léta 2030 zcela bez ledu.

Ani je nezajímá, že tuhle kravinu začali šířit již před 16 lety!

Axios hlásí :

Podle nové studie je na zastavení letního tání mořského ledu v Arktidě příliš pozdě – a to i v případě scénáře s nízkými emisemi, který omezuje globální oteplování na cíl 1,5 °C v souladu s Pařížskou dohodou.

Proč na tom záleží: Odborně zhodnocená zjištění o účincích změny klimatu způsobené člověkem v regionu, publikovaná v Nature Communications, naznačují, že první léto bez ledu by mohlo být ve 30. letech 20. století. To je o deset let dříve, než se původně předpokládalo.

Mnoho studií předpokládalo, že arktický mořský led bude sezónně bez ledu, a vše by se mohlo ukázat jako špatné vzhledem k nelinearitám a variabilitě, která je arktickému klimatickému systému vlastní.

Jedna věc je však jistá, překvapení se chystají, mnoho z nich hovoří o teplejším, méně ledem pokrytém severu. Použití různých technik ke zkoumání těchto otázek je cenné, protože region se již tak rychle zahřívá. To platí pro klima a geopolitiku.
Co udělali: Výzkumníci zkoumali satelitní data a klimatické modely z let 1979–2019, aby zjistili, jak se změnil arktický mořský led.

Tyto informace použili k modelování budoucího tání.
Co zjistili: Výzkumníci zjistili, že modely podle studie podceňují rychlost tání ve srovnání s pozorováním ledu v Arktidě během zkoumaného období.

„Přizpůsobením modelů reakce mořského ledu na skleníkové plyny tak, aby co nejlépe odpovídaly pozorovanému trendu v přístupu ověřeném nedokonalým modelovým testem, projektujeme v září Arktidu bez ledu za všech uvažovaných scénářů,“ napsali vědci ve studii. Seung-Ki Min z univerzity Pohang.

Tolik nové „prognózy“ velmi podobné těm starým, se kterými přišel před lety Al Gore. Nikdo z oněch „vědců“ se však nezmíní o tom, že Arktida ve skutečnosti v minulosti bez ledu byla – a to hned v několika obdobích. Viz zde a zde.

A to vše se dělo i bez jakéhokoli přičinění CO2 produkovaného člověkem. Jenže podobné informace se zkorumpovaným „vědcům“ a politikům nehodí do krámu…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Al Goreovy lži o arktickém ledu položily základ pro současnou ničivou klimatickou agendu (videa)

  1. V minulé době meziledové 120K-90K byla průměrná teplota na planetě o 3°C výše než dnes. Jistě ,nikdo to neměřil teploměrem ,ale vyplívá to prokazatelně z proxy dat (mimo jiné z ledovcových vrtů, ale nejen z nich) a stejně planeta sklouzla zpátky k dlouhé době ledové. Oteplení je vždy jednoznačně pozitivní. Ale vyvozovat něco z modelů , které neobsahují ani zdaleka všechny parametry ,je naprosto zcestné . Většinově všem dějům, které mají na klima vliv , věda jednoduše nerozumí a to je fakt .Všechny tyto velkohubé vyhlášení, by mněla být označena za ničím reálným nepodložený hoax .

  2. Už aj vy v Prahe ste stratili rozum, a neviete o čom je “ ZLATÁ 100 VEŽATÁ PRAHA,na prahu slnečných medzivekov,ked 100 cyklus po cca 52 rokovje 1 vek slnka o 5,184 rokoch? 5 vekov je 1 Anno Magnus o 25,920 rokoch…Naše slnko je teraz Jaguárím Slnkom, posiate magnetickymi skvrnami, a to preto,ze slnko sa “ brodí“ cez Fotónový Lúč svetelnych energii z Dvojcentra galaxie, vyzarovaných z Čiernej diery veducej von z Dvojcentra nasej galaxie!
    A bude sa tak diať az doTERODENIA= PREPOLOVANIA SA SLNKA i Zeme! A to bude Cat+astro+phe= cat ako levie slnko a hviezda v ciernej diere ( ktora leží v lone Mliecnej drahy)! A o tom je Vysehrad i chram Víťa zného slnka, Karlov most a Orloj, ako aj lono v zahybe Vltavy( T-tav)!!!

  3. A naše, Jaguarie Slnko, a jeho nepravidelne erupcie CME- magnetoplazmy zatiaľ iba “ olizujú“ Zem, co zapríčiňuje extremne počasie, nahle zmeny v klíme! Tam kde je Zem “ liznutá“ magnetoplazmou su náhle horúčavy a suchá s lesnymi a inymi požiarmi! A na opacnej strane Zeme, su nahle depresie v atmosfére a stratesfere, búrky, krupobitie s lejakmi, záplavy a zosuvy pôdy, az po tornada a cyklóny! A samozrejme že sa Zem čiastocne zahrieva! Lebo ide o solarnu magnetoplazmu zo slnka! Zatiaĺ sme chvalabohu, ešte nemali primy zasah slnecnej erupcie typu X ( supermax), čo by spálilo satelity, odfajčilo Internet a telefóny, a spálilo Zem v zasiahnutej oblasti, tak ako kedysi,kedže mame púšte okolo sveta na 30 rovnobezke severne od Rovnika!!!

  4. Toatiuh, Aztécky kamenný kalendar tohoto veku slnka, najdený v T+enoch+titl+áne, zachytavajúci oboje, dnešný 5.vek slnka, ako aj Veľky Precesny rok…Tento 20 tonovy kruhový kalendár je 3 stopy hrubý a ma 12 stôp v priemere, teda 36 palcov x 144 palcov= 5,184 rokov,ako 1 vek slnka!!! x 5 vekov slnka = cca 25, 920 rokov

  5. Toatiuh, Aztécky kamenný kalendar tohoto veku slnka, najdený v T+enoch+titl+áne, zachytavajúci oboje, dnešný 5.vek slnka, ako aj Veľky Precesny rok…Tento 20 tonovy kruhový kalendár je 3 stopy hrubý a ma 12 stôp v priemere, teda 36 palcov x 144 palcov= 5,184 rokov,ako 1 vek slnka!!! x 5 vekov slnka = cca 25, 920 rokov

  6. Protekční dement bez příslušného odborného vzdělání (diplomová práce na téma: „Vliv televize na výkon prezidentského úřadu“) mele hovadiny a všichni ostatní debilové a řitní alpinisté mu to žerou i s navijákem, protože „viceprezident“ (bývalý). Jsou to všechno mamrdi, chtiví vyhladit lidstvo a měli by viset.

    1. Kniha i film A. Gora má mnohé pasáže pravdivé, např. zbytečně pěstovaný tabák, neprodejnost vozů, které budou smrdět, aj. Lidská hloupost je bezesporu bezedná, tak se dá použít i na zobecňování a hlásání volovin z obou stran. Taky lidská hamižnost a lenost je tvůrcem poškození životního prostředí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout