Chalífát Germanistán: Malá děvčata v centru Berlína v burkách (video)

Chalífát Germanistán: Malá děvčata v centru Berlína v burkách (video)

Islamizovaná území evropských států nám nejlépe ukazují směr, kterým se ubírá tamní společnost. Ve městě, kde je nejčastějším jménem novorozence Mohamed, je však podobný směr očekávaný.

Německo je ukázkovým příkladem toho, jak se díky korporátními médii indoktrinovaným voličům může jakákoli země dostat velmi rychle do stavu, kdy je jasně patrná výměna celé společnosti.

Islamizované čtvrti velkých měst jsou pak zářnou ukázkou toho, jak bude za několik málo desetiletí vypadat celé Německo. Scénář je jasný: Muslimové, které současná německá vláda vítá s ještě větším nadšením než vláda Merkelové, budou původní obyvatelstvo vytlačovat i z dalších území, až si jednoho dne zemi převezmou.

Mezitím původní obyvatelstvo emigruje do zemí, které mají k totální islamizace poněkud dál. To se již ostatně děje i v jiných zemích, například Švédsko a Francie zaznamenávají stále mohutnější odchod původního obyvatelstva, které je nahrazováno tím dovezeným.

Berlín má již několik čtvrtí, kde platí spíš šaría než německé zákony. A nedávná akce jasně ukázala, kam až zachází fanatismus tamních muslimů.

V mnoha islámských zemích chodí děvčata mladší 12 let často nezahalená (v islámu je hranice dospělosti 12 let), malá děvčata se zahalují jen v zemích, kde vládne tvrdší forma práva šaría. A přesně to bylo vidět i na nedávné akci v Berlíně.

Na muslimském pouličním festivalu v berlínské čtvrti Kreuzberg byly dívky ve věku šesti let viděny v celotělových závojích a šátcích (běžně nazývaných čádor).
Vyobrazení vyvolalo debaty na sociálních sítích a přirovnávalo se k městům jako Islámábád a Marrákeš.
Kritici považují událost za známku neúspěšné imigrační a integrační politiky v Německu.

Děvčata od 6 let (věk, kdy se oženil lžiprorok Mohamed s Ajšou) bývají takto zahalována zejména v rodinách fanatických muslimů či v zemích se zavedeným právem šaría. V mnoha islámských zemích se však většinově takto malá děvčata nezahalují.

V sobotu pořádala muslimská komunita pouliční oslavy v berlínské čtvrti Kreuzberg. To, co zní možná nevinně, může někoho znepokojovat. Dokonce i školačky, kterým bylo teprve šest let, byly někdy zcela zahaleny. Téměř všechny dívky měly na hlavě šátek.

Dívky byly viditelně hrdé na to, že tam jsou. Rodiče pořídili fotografie a videa svých dětí. Pro členy komunity veselá pouliční párty, pro kritické pozorovatele symbol neúspěšné integrační a imigrační politiky.

Na sociálních sítích mnoho uživatelů komentovalo tento pouliční festival. Politický konzultant CSU Armin Petschner-Multari píše na Twitteru: „Scény vypadají jako Islámábád, ale je to Berlín.“

Kritizoval také migrační politiku a scény z Berlína jako jeden z důvodů vysokého hodnocení AfD v průzkumech.

Další uživatelé také srovnávali scény z berlínského Kreuzbergu s Marrákešem, Chartúmem nebo Jemenem. Dost z nich si také všimlo, že o rovnosti mezi muži a ženami nemůže být řeč.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 21 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Chalífát Germanistán: Malá děvčata v centru Berlína v burkách (video)

  1. Fígl je v tom, že ani kritici se nevyznají v událostech Německa. Říct že je neuspěšná evokuje názor, že je málo migrošů v Německu! Já tvrdím, že právě naopak, imigrační politika je velice úspěšná, muslimů je v Německu dost na to, aby si tam založili vlastní politickou stranu. A podle počtu voličů by mohla být mezi prvními.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout