WHO školí zdravotníky, jak donutit občany, aby si nechali aplikovat genové injekce

WHO školí zdravotníky, jak donutit občany, aby si nechali aplikovat genové injekce

I když se najdou země, kde se podařilo drtivé většině obyvatel pod vylhanými sliby nebo výhružkami vnutit genové injekce, přece jen ne všude byla propaganda až tak úspěšná.

A o posilovače je pak zájem minimální, což příliš nepřispívá dalšímu zvětšování už tak dost tučných kont zástupců Big Pharmy.

I to je zřejmě důvod, proč se nyní WHO rozhodla, že nabídne zdravotnickým pracovníkům členských zemí školení, aby věděli, jak váhající občany k injekci „dokopat.“

Nedávno WHO provedla studii o tom, jak přesvědčit lidi, aby se nechali očkovat proti Covidu. Chce tak poskytnout hotové argumenty, posílit sebevědomí zdravotníků – a znovu získat ztracenou důvěru mezi lidmi.

WHO již provedla 40 takových školení s více než 3 000 účastníky v různých zemích.

Jako první využila těchto školení Kanada, kde na doporučení WHO dostávají propagandě odolní odpůrci dokonce nařízenou psychiatrickou  léčbu.

Online a osobní školení se konala také v Arménii, Bělorusku, Bosně a Hercegovině, Řecku, Maďarsku, Kazachstánu, Kyrgyzstánu, Černé Hoře, Rumunsku, Ruské federaci, Srbsku, Turkmenistánu a Kosovu.

Nicméně zájem již údajně projevily i další země.

Na základě směrnice WHO je možné odhadnout, jak bude taková „informační očkovací výchova“ fungovat v budoucnu:

Jednoduše se má jít cestou prolhané propagandy, jakou jsme zažili před dvěma lety, a která se v 90% tvrzení ukázala být jako jedna velká lež.

Od tvrzení, že jde o účinné a bezpečné vakcíny, přes tvrzení, že je přínosem i pro mladé – až po dnes již prokazatelně lživé tvrzení, že se očkovaný nenakazí a nedostane se do nemocnice.

WHO také na svých stránkách tvrdí, že po jejich lživé masírce odmítne takzvanou „vakcínu“ méně než 2% lidí.

Na psychologicky diferencovaném měřítku je ochota lidí nechat se očkovat rozdělena – a pro každou skupinu je předepsána samostatná komunikační strategie.

Například váhaví lidé by měli být nejprve posíleni ve svém pohledu a jejich „silné stránky“ zdůrazněny – psychologickými triky – cílem je pak samozřejmě genové očkování.

Lidé, kteří odmítají očkování obecně, by měli dostat „přísná doporučení“, např. „Vzhledem k extrémně vysokému riziku nákazy Covid-19 na vašem pracovišti důrazně doporučuji, abyste se nechali očkovat.“

Cílem je očkovat – a gratulovat! To by mělo být provedeno s předem stanovenou formulací: „Gratulujeme, učinili jste rozhodující krok k ochraně vašeho zdraví.“

Prohlášení by rozhodně měla být „formulována“ pozitivně, např. „99% bezpečné“ místo „1% riziko nežádoucích účinků.“

Mezi „nejlepšími tipy“ WHO pro „kontrolu infodemie“ je také využití takzvaných ověřovatelů faktů, o nichž se dávno ví, že jsou mimo jiné sponzorováni i Pfizerem!

V kanadském Ontariu jsou již o krok napřed. Lidé, kteří váhají s očkováním, tam mají být dokonce „léčeni“ léky nebo psychoterapií. Za žádných okolností by lékaři neměli udělovat výjimky z očkování, aby se nezvyšovaly obavy obyvatelstva.

Zdá se tedy, že po summitu WHO, který proběhl tento týden v Ženevě, přijdou vlády s novými „očkovacími“ notičkami..

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 28 Průměrně: 4.9]

4 thoughts on “WHO školí zdravotníky, jak donutit občany, aby si nechali aplikovat genové injekce

  1. Na tohle jim lidi poškozený očkováním nejen covid šmakuládou neskočí . I po „klasických“ vakcínách například na tetanus ,hepatitídu jsou následky jako bolesti kloubů ,svalů ,artritída ,doživotní autoimunitní potíže . Od zdravotníka bych si nevzala ani lízátko. Je potřeba myslet do budoucna a zařídit se tak aby ty kteří si váží své zdraví systém nemohl vyšachovat v zaměstnání ,obchodech ,finančně ,s bydlením, jídlem atď. Přes ty všechny donucovací finty které už známe a hlavně zahodit OP ,nebudete ho potřebovat.

  2. Hodně lidí se naučilo bát, je proto třeba neustále psát a sdílet následky vakcín. Když už se lidé bojí, tak ať se bojí správné věci. Nesmíme se nechat zastrašit, jinak špatně dopadneme. Lidé s doživotními následky po očkování „vakcínami“ proti covidu by mohli vyprávět! Je škoda, že mlčí, jen ať píšou podrobně své příběhy. Už víme, kam nás dovedla poslušnost. Poučme se z toho a příště neposlouchejme žádná dementní nařízení, která nám škodí, nenechme se zastrašit, vydírat.

  3. Ano, na tzv. západě jsou bývalí doktoři, nyní lékaři, přeškolováni na vrahy, ale jak se vždy říkávalo “ za peníze v praze dům „.

  4. Nepodvolil sa! A skončia.

    Skúšali a a vyšlo im = cez strach, „chránenie sa pred….“, strata zamestnania: najprv rúška potom lokdawn, potom ďalšie zákazy – ako kto nie je očkovaný ten má zákaz – príroda, šport, kultúra, návšteva príbuzných a presun z miesta do miesta, dovolenky a je toho omnoho viac.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout