WEF vyzývá vedoucí pracovníky, aby využili masy shromažďovaných dat

WEF vyzývá vedoucí pracovníky, aby využili masy shromažďovaných dat

Veškerá data o každém jedinci na této planetě mají být využita v plánované digitální totalitě. Data by měla být zahrnuta v ID každého jedince, které bude propojeno s CBDC a systémem sociálních kreditů.

Vše bude samozřejmě zaváděno postupně a každý zaváděný krok směrem k digitální diktatuře vám bude představován jako výhodný s tím, že vám ušetří čas a námahu.

Další záminkou zavádění této diktatury bude „ochrana planety“ před údajnými – člověkem způsobenými – klimatickými změnami.

Jeden z nedávných návrhů Světového ekonomického fóra (WEF) si klade za cíl vyvinout způsoby, jak shromažďovat a využívat satelitní, biologická a občanská data.

Návrh, který napsali výzkumný inženýr MIT Media Lab Minoo Rathnasabapathy a Helen Burdett, vedoucí technologické strategie WEF, požaduje, aby všechna tato porůznu shromážděná data byla nyní zveřejněna jako „užitečná.“

Otázky jako „udržitelný rozvoj“ – tedy plnění cílů Agendy 2030 – jsou zde v sázce především.

Smyslem zjevně je využívat data a služby satelitního pozorování způsoby, které by napomohly „udržitelnému rozvoji“ nepředvídanými způsoby, mimo vědeckou komunitu.

Čím větší podvod, tím více lidí mu věří, v což pravděpodobně doufá WEF. Proč jinak mluvit o dobré věci – o kombinaci georeferenčních dat a způsobu, jak by z této kombinace mohlo vzejít něco dobrého k řešení sociálních a ekonomických problémů?

A nezapomeňte na nedávný článek WEF, v němž globální zločinci apelovali na urychlení plnění cílů Agendy 2030, kvůli čemuž dokonce hodlají svolat speciální summit.

WEF tedy chce nyní sbírat různá užitečná data, která se porůznu „jen tak povalují.“ Tedy data od různých zdravotnických zařízení, zaměstnavatelů, ze satelitních záznamů, úřadů, záznamy z kamer rozlišujících obličeje apod.

WEF tedy nyní navrhuje použít údajně více než 100 terabajtů satelitních snímků shromážděných každý den Agenturou Evropské unie pro vesmírný program, abychom je spárovali s georeferenčními daty, abychom spojili ty, které mají odborníci. 

Ale proč to WEF dělá?

Samozřejmě tvrdí, že jde o změnu klimatu.

Cituji z článku WEF:

Ve světě, kde změna klimatu představuje globální hrozbu pro biologickou rozmanitost Země, zpráva Mezivládního panelu pro změnu klimatu (IPCC) Climate Change 2023: Synthesis Report , vydaná koncem března 2023, odráží téma Dne Země 2023: „Investujte do naší planety.“

Zpráva zdůrazňuje, že financování technologií a lidských zdrojů na přizpůsobení a zmírňování se musí mnohonásobně zvýšit a zdůrazňuje naléhavost rozšíření regulačních a ekonomických nástrojů s cílem urychlit opatření v oblasti klimatu.

Sběr dat ze satelitů, ale i z různých zdrojů, které sbírají informace o občanech, má podle WEF údajně vést k tomu, aby data z celé Země nabídla výkonné řešení, které odemkne jedinečné pohledy na řešení environmentálních a socioekonomických problémů.

Skutečně se ještě najde někdo, kdo těmto Schwabovým pohádkám o šmírování lidí pro jejich vlastní dobro a dobro planety věří??

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 4.9]

4 thoughts on “WEF vyzývá vedoucí pracovníky, aby využili masy shromažďovaných dat

 1. Človek, ktorý liberálne rozkladá tradičnú katolícku cirkev namiesto pochváliť Maďarsko za ich konzervatizmus, ochranu kresťanských koreňov, hodnôt, rodiny a hraníc im praje, aby sa stali bránou (pre MO slimákova do Európy) ! Neuveriteľné ! V živote by som ho nepozval na návštevu mojej krajiny ! https://www.cas.sk/clanok/2795029/frantisek-predviedol-madarom-cosi-na-co-nie-su-zvyknuti-takto-dopadla-papezova-navsteva/ Opäť len potvrdil, v koho službách naozaj sa nachádza !

 2. Povinne Digitalne Remote Frequency Obcianske preukazy, IoT Smart Cities, nastup novej generacie AI, Big Data, pripravovane povinne digitalne ID na akykolvek internet pristup, rusenie a zakaz hotovosti a tym sukromia atd atd atd… To vsetko svedci iba o argoancii manipulatorov a o nemilom zostreni situacie v kultovom hrnci so zabami s pomaly dalej zohrievanou vodou . A tych 90% zotrocenych ludi sa boja alebo iba spia. Presne ako v tom krasnom trefnom vyroku na tomto webe (ozaj kto je vlastne povodny autor a zasluzi kredit ?).

  Motto:
  Zhruba 1 % ovlada cely zvysok sveta. 4% su ich marionety a poskokovia.
  90% ludi spia. 5% su ostraziti a mobilizovani a snazia sa tych 90 % prebudit.
  1% ale zial zneuziva moc, peniaze a tych svojich 4 % poskokov na to aby zabranili tym 5 % ostrazitych naopak zobudit tych spiacich 90 %. Nedochadza ti zmysel toho co ti vravim ?
  …Tak spi dalej…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout