Ozbrojení afričtí vetřelci okupují italské lesy (video)

Ozbrojení afričtí vetřelci okupují italské lesy (video)

Itálie je stále více sužovaná nekonečnou invazí, která za stávající vlády ještě vygradovala. A postižena zdaleka nejsou jen města, jak se na první pohled zdá.

Invazisté již dokonce obsazují i lesy, kam je nyní vstup jen na vlastní nebezpečí. Napadení, vraždy, loupeže – to vše již tato místa zažila.

Afričtí vetřelci pobývající v lesích jsou zpravidla ozbrojeni, jejich hlavní obživou je pak prodej drog.

Jejich řady se den ode dne rozšiřují s tím, jak přijíždí jejich soukmenovci do italských přístavů – a to kupodivu i s pomocí současné italské vlády, která vykazuje rekordní invazi i díky tomu, že lodě pobřežní stráže stále využívá pro dovoz ilegálů od afrických břehů.

Situace se tak samozřejmě bude již jen zhoršovat a jednoho dne, až se z hlubokých lesů vyřítí hordy invazních vojáků, se budou nejen Italové divit tomu, jak mohlo vše dojít tak daleko.

Na situaci v lesích dohlíží víceméně jen dobrovolníci a řešení, které nenabídly minulé vlády, zřejmě nelze očekávat ani od té současné, která jen dováží další africké vojáky…

 

Gangy imigrantů si přivlastňují celé oblasti italského území a připravují se na etnickou partyzánskou válku v africkém stylu.

Skupiny nigerijských migrantů, které původně spolupracovaly s mafiemi na vykořisťování prostitutek a obchodu s drogami, nyní organizují polovojenské gangy, aby ovládly italské území. Hovoří se o nigerijských a středoafrických zločineckých ganzích operujících v Itálii, které britská zpravodajská služba přezdívá „Vikingové.“

Členové jsou zvyklí nosit mačetu jako zbraň, nejprve kontrolovali obchodování s lidmi a dnes používají sicilské hlavní město jako přistávací a třídicí místo v Itálii pro stovky tisíc nelegálních přistěhovalců.

Všechny hypotézy potvrzují  události, jako je objev obchodování s orgány v Castel Volturno  a demontáž nigerijské mafiánské buňky v CARA Mineo.

Podle britského tisku bylo italské území po léta vystaveno velkému riziku „územní tribalizace“, to znamená, že skupiny migrantů by si mohly přivlastnit oblasti a bránit je tak, jak to dělají v oblastech střední Afriky, které již procházejí občanskou válkou a atavistickými kmenovými konflikty.

Innocent Oseghale, Desmond Lucky, Lucky Awelima a jejich bratři ukázali tuto skutečnost široké veřejnosti. V posledních letech bylo neziskovkami převezeno do Itálie téměř 100 000 Nigerijců. Včetně uvedených zločinců.

Zpráva DIA z roku 2016 označila nigerijský organizovaný zločin za „nejrozšířenější, tvořený několika nezávislými zločineckými buňkami a s diferencovanými, ale vzájemně propojenými operačními strukturami, umístěnými v Itálii a v dalších evropských a mimoevropských zemích.“

Navzdory tomu italské vlády po léta umisťovaly Nigerijce do hotelů, místo aby je vyháněly. Ilegálové, s nimiž se zachází jako s uprchlíky. A to dodalo nigerijské mafii tisíce nových členů.

Jedná se o obrovské, rozvětvené skupiny, organizované podle klanového modelu a s kontrolou založenou na zastrašování, hrozbě černé magie a únosů. Abyste toho byli součástí, musíte podstoupit kmenové rituály.

Příkladem jsou výhrůžky prostitutkám, které jsou nejen bity, ale jsou také podrobovány rituálům voodoo s cílem mít nad nimi úplnou kontrolu a v mnoha případech dalšími hrozbami pro jejich rodinné příslušníky, kteří zůstávají v Nigérii.

Mezi nejznámější bratrstva patří Černá sekera, Černé kočky a Eiye, kteří se v Nigérii stali protagonisty mnoha vražd, zastrašování a predátorských zločinů. Tyto skupiny jsou také přítomny v Itálii.

Hlavním obchodováním, kterým se tyto organizace zabývají, je prostituce, nelegální přistěhovalectví, řízení práce pro sběr na polích, obchod s drogami, podvody a žebrání.

Nigerijská prostituce je na území Itálie přítomna po desetiletí. Kromě prostituce existují některé aktivity, které obzvláště upoutají pozornost, jako je takzvané výpalnictví, které nedávno zdokumentovali v Miláně .

Riziko  spočívá v tom, že zahnaní do kouta (nebo plánující nadvládu nad Italy) by také mohli vyzbrojit přijímací střediska a ty, kteří žijí v okupovaných budovách, aby čelili policii v případě vypuknutí městské partyzánské války.

Podél Jadranu již byly hlášeny skupiny Afričanů. Někteří policisté tvrdí, že větší hlídky tento jev minimalizovaly a označují ho za irelevantní z hlediska veřejného pořádku. Je zřejmé, že je nutné počkat, až se sami projeví, to znamená, že po nějakém tom znásilnění nebo loupeži již možná budou hovořit o rozšířeném jevu.

Polovojenské skupiny migrantů mohou zaútočit na farmy a malá venkovská města, čímž si kousek po kousku zemi přivlastní. Pak se možná demokraticky ospalý stát probudí a možná navrhne dialog s nepřáteli. Papež nám řekne, abychom jim odpustili všechny hříchy, ale především nám připomene, že jsou to především političtí uprchlíci.

Díky tomu, že se denně dováží z Libye masa samozvaných uprchlíků, naplnily se řady zejména nigerijských zločineckých gangů a Afričanů obecně.

A to natolik, že nyní lze hovořit o přítomnosti polovojenských gangů, které začínají kontrolovat území a vytvářet etnické enklávy, které se brání zbraněmi. Kdy bude na prvním zabraném území vyhlášena nezávislost skupinou vedenou imámem z Boko Haram?

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 24 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Ozbrojení afričtí vetřelci okupují italské lesy (video)

  1. Kdyby se něco semlelo i u nás lidi si myslí že bydlí někde na klidném místě na vesnici nebo na samotě, mají zvířata ,zahradu, zásoby ,plný sklep jídla že jsou teda za vodou . Stačí kdyby se jen uprchlíkům u nás stopli dávky ,pomoc na kterou tak spoléhají, rozběhnou se hledat jídlo po krajině. Nemluvě o tom kdyby celkově nastal nedostatek jídla i lidi z paneláků chtějí jíst. Nastane rabování tam kde jídlo je.

  2. Aj „slovenská“ reprezentantka v hádzanej Viktória Oguntoyová je dcérou nigérijského „podnikateľa“ /tipujem na dílera drog, možno aj mafiána/. Určite nikoho neprekvapí,že chytá za mafiánsky klub v Dunajskej Strede.Ani neviem, či vôbec ovláda slovenčinu. Bohužiaľ nemá kto deportovať ani ju, ani jej fotra…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout