Německo: Soud potvrdil, že „Poslední generace“ je zločinecká organizace

Německo: Soud potvrdil, že „Poslední generace“ je zločinecká organizace

Nezměrné materiální škody, ale i škody na životě a zdraví – to vše mají na svědomí klimatičtí extremisté, kteří takřka denně blokují silnice zejména v Německu a dalších zemích, kde je tato skupina aktivní.

I když se tzv. „Letzte Generation“ (Poslední generace) stala doslova miláčkem systému a dlouhodobě těmto extremistům jejich podvratná činnost procházela, tak nyní se přece jen našel soud, který jasně poukázal na to, co jsou tito ze zahraničí placení škůdci zač.

Poprvé tak v Německu Krajský soud potvrdil, že klimatická skupina „Poslední generace“ je ve skutečnosti zločineckou organizací.

Zjistila to na konci dubna Komora státní ochrany postupimského zemského soudu. Komora přitom navazuje na rozhodnutí okresního soudu v Neuruppinu z předchozího stupně.

Na pozadí rozhodnutí je pátrání iniciované státním zastupitelstvím v Neuruppinu, které v prosinci 2022 vyústilo v razie v několika spolkových zemích.

Rozsáhlé pátrání vyvolaly mimo jiné akce klimatických extremistů proti rafinérii PCK ve Schwedtu. Státní zastupitelství v Neuruppinu proto také vyšetřovalo podezření z vytvoření zločinecké organizace.

Tím zřejmě soud vyjádřil i mínění většiny řadových Němců.  Jen málokdo je mezi obyčejnými Němci tak nenáviděn jako šílenci z Poslední generace. A rozhořčení Němců ještě vzrostlo po nedávné akci.

Před třemi týdny byla doprava v Berlíně doslova paralyzována a blokovány byly i sanitky, protože až tisíc extremistů z Letzte Generation zablokovalo silnice během dopravní špičky.

Nyní jsou tak tito z USA velmi dobře placení extremisté uznáni za zločineckou organizaci, což ovšem znamená, že jejich mecenáši otevřeně podporují zločince.

Vytvoření zločinecké organizace se v Německu trestá odnětím svobody až na pět let. V takovém případě je třeba dotyčné sdružení považovat za „významnou hrozbu pro veřejnou bezpečnost“.

Dokonce i příznivci takové zločinecké organizace riskují pokuty nebo vězení. Platí to ovšem i pro jejich sponzory, k nimž patří i některé hollywoodské celebrity?

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 5]

One thought on “Německo: Soud potvrdil, že „Poslední generace“ je zločinecká organizace

  1. A jaké tresty jim ten soud napařil, jaké opatření udělal ? Ten soud jehož zaměstnance stejně tak jako všechny právníky a advokáty platí stejná zločinecká skupina působící globálně a koordinovaně . Je to jen teátr pro veřejnost aby se neřeklo že se nic nedělá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout