Německo: Migrantka nesnáší Zelené a podporuje AfD

Německo: Migrantka nesnáší Zelené a podporuje AfD

Utekla před islámem, aby jí ho opět servírovali a nutili ji tuto ideologii nejen tolerovat, ale dokonce podporovat. Vítači se ovšem nyní odkopávají, když ona sama poukazuje na to, jak islamizací ničí vlastní zemí.

Mnoho jezídů bylo zejména v oblastech ovládaných ISIS vyvražděno a ženy byly vzaty jako sexuální otrokyně. Ti, kterým se podařilo uprchnout do Evropy, se nyní nestíhají divit, když vidí, jak nesmírně se všude ustupuje islámu, před kterým právě jezídi utekli.

Německo přijalo jen několik stovek jezídů, přece jen – podobně jako jiné země – při přijímání preferuje muslimy. A i to nyní vmetla tato jezídka do obličeje německé vládě – a zejména Zeleným, kteří odmítají jakékoli limity pro přijímání dalších muslimů.

Migrantka se tak stala terčem nenávisti těch, kdo ve skutečnosti migranty vítají a zastávají se často dokonce i muslimských vrahů jakožto  psychicky nemocných chudáků.

Je předmětem nenávisti  rudo-zelené koalice a médií jí blízkých. Je aktivní jako blogerka, produkuje videa a má tisíce sledujících na sociálních sítích. Kromě studia se dvacetiletá žena stará o uprchlice. A nepodporuje současnou německou vládu, ale pravici.

Ronai Chakerová obviňuje zavedené politické strany z trivializace islámu, což je i důvod proč podporuje AfD.

Chakerová nyní objasnila, proč tomu tak je, novým videem, kterým se zaměřuje na lži a dvojí metr mnoha Zelených. Tím vyvolala na sociálních sítích prudké vlny – jak rozhořčení, tak i souhlasu.

„Drazí zelení,
přišli jste sem na mou stránku na Twitteru a chtěli mi říct něco o rozmanitosti? Zatímco mě někteří z vás redukují na můj přistěhovalecký původ, upírají mi můj demokratický názor a zároveň mě žádají, abych opustila zemi, protože se vám nelíbí mé politické názory…

Pravdou je, že migranti jsou pro vás dost dobří jen tehdy, pokud se nechají ideologicky povýšit. Pokud ne, žádáte je, aby odešli. To je to, co myslíte rozmanitostí?

Žijete ve svých paralelních společnostech, vaše děti navštěvují soukromé školy. To je to, co myslíte rozmanitostí? Nemám dojem, že vlastně víte, jaké jsou problémy v naší společnosti, že máte skutečný vhled do migrační společnosti. Protože mám tento vhled, znám problémy a nechci, abyste mi v tomto bodě říkali, že tyto problémy neexistují. Hezký den!“

Mainstreamoví novináři píší o mladé jezídce s opovržením a doufají, že stejný dojem vyvolají u čtenářů.  Nicméně pokud si přečtete, co o ní mainstream píše, pak spíš tyto řádky vyvolávají opačné pocity, než ono opovržení:

Chakerová zuří. Zlobí se na islám, který považuje za ideologii dobývání, která zotročuje ženy a znásilňuje děti na Blízkém východě. Naštvaná na multikulturalismus, který zaplavuje Západ šátky, dětskými sňatky a genderovým apartheidem. A naštvaná na levici, která vydláždila cestu tomuto vývoji. Proto podporuje AfD.

Před několika měsíci řekla, že je  unavená diskriminací lidí, kteří zaujali postoj kritický k islámu. Ostatní strany podporovaly lidi, „kteří mi chtějí říkat, jak se mám oblékat a co smím a co nesmím říkat. Podporují mé utlačovatele.'“

Těmito řádky chce mainstream vyvolat nenávist vůči jezídce u Němců, nicméně ve skutečnosti možná tato slova spíš některým z nich otevřou oči.

A ona mainstreamem nenáviděná AfD má dokonce už kolem 18% podpory, což jen potvrzuje, že stále více lidí si v Německu začíná  uvědomovat, kam je zavedené politické strany vedou.

Přímou cestou do chalífátu. A možná právě proto, že to stále ještě většina Němců nevidí, je potřeba, aby na to upozornil někdo zvenčí…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout