Hromadná žaloba proti australské vládě kvůli poškození zdraví v důsledku očkování proti covidu

Hromadná žaloba proti australské vládě kvůli poškození zdraví v důsledku očkování proti covidu

Vzhledem k tomu, že zprávy o poškození zdraví, které je způsobeno očkováním, získávají na síle po celém světě, australská lékařka vede novou hromadnou žalobu proti federální vládě a klíčovým lékařským osobnostem.

Queenslandská praktická lékařka Dr. Melissa McCannová podala žalobu u Federálního soudu Austrálie jménem 500 stěžovatelů.

Akce se zaměřuje na federální vládu, Dr. Brendana Murphyho, hlavního lékaře, a prof. Johna Skerritta, veřejnou tvář Úřadu pro terapeutické zboží – regulačního orgánu země pro léčiva.

Žaloba bude argumentovat, že Úřad pro terapeutické zboží (TGA) nesplnil svou povinnost řádně regulovat vakcíny proti covidu-19, což vedlo ke značným škodám a škodám pro Australany,“ uvedla v prohlášení Natalie Strijlandová z NR Barbi Solicitor.

Hlavním bodem tohoto tvrzení je, že kroky vlády při podpoře používání vakcín proti COVID-19 byly „nedbalé nebo protiprávní“ a vedly k újmě na zdraví, léčebným výdajům a ekonomickým ztrátám pro ty, kdo si nechali vakcínu aplikovat.

„Tvrzení nyní vychází z toho, že vláda ve skutečnosti jednala nedbale, když schválila vakcíny, a také tím, že je nestáhla po schválení na základě známých důkazů,“ řekla Strijlandová.

Australané, kteří po očkování proti COVID-19 zažili závažnou nežádoucí událost, se vyzývají, aby vystoupili a přidali se k této hromadné žalobě.“

Senátor Gerard Rennick – hlasitý kritik očkovací povinnosti – akci uvítal.

„Děkuji Dr. Melisse McCannové a právním zástupcům, kteří se zapojili do boje za pomoc postiženým a stále trpícím,“ napsal v online prohlášení.

„Je přinejmenším zklamáním, že lidé nejsou kompenzováni nebo nedostávají zdravotní péči, kterou nyní potřebují, kvůli těmto experimentálním injekcím, které, jak nyní víme, nikdy nebyly navrženy tak, aby byly bezpečné nebo účinné.“

Australská vláda provozuje systém odškodnění za poškození očkováním, který dosud vyplatil více než 7,3 milionu australských dolarů (4,87 milionu USD) 137 žadatelům. Zatím obdržela 3 501 žádostí.

Ministerstvo sociálních služeb již dříve odhadlo, že vláda by mohla být odpovědná za výplatu ve výši 77 milionů dolarů (49,35 milionu USD).

Právníci, kteří pomáhají pacientům, zaznamenali problémy s navigací v systému.

„Měli jsme téměř 350 dotazů na nepříznivé výsledky a byly velmi různorodé, ale většina z nich má stav, který má nějaký trvalý dopad,“ řekla právnička Clare Evesová.

Mezitím australské ministerstvo zdravotnictví v reakci na hromadnou žalobu uvedlo: „Ministerstvo si je vědomo řízení, které dnes zahájili u Federálního soudu Austrálie žadatelé zastoupení společností NR Barbi Solicitor Pty Ltd. Vzhledem k tomu, že věc je před soudem, není vhodné to dále komentovat.“

Dříve zdravotnické úřady cenzurovaly zdravotnické profesionály, kteří zpochybňovali účinnost injekce, což byla součást širšího úsilí o podporu přijetí vakcíny.

V prosinci 2022 bývalá poslankyně Dr. Kerryn Phelpsová a její partner odhalili, že utrpěli vážná zranění v důsledku vakcíny proti COVID-19 a tehdy jim došlo, že skutečný počet nežádoucích účinků spojených s očkováním je zřejmě mnohem vyšší, než ukázaly oficiální údaje.

„V mém případě zranění vedlo k dysautonomii s přerušovanými horečkami a kardiovaskulárními důsledky včetně dušnosti, nevhodné sinusové tachykardie a kolísání krevního tlaku,“ napsala v podání parlamentu.

Někteří lékaři nadále bojují za návrat do své profese poté, co byli vyloučeni za to, že mluvili proti vakcíně.

V srpnu 2022 pozastavila australská agentura pro regulaci zdraví registraci praktického lékaře Williama Baye ze severního Brisbane poté, co koncem července přerušil konferenci Národní australské lékařské asociace a řekl účastníkům, aby přestali lidem vnucovat vakcíny.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 4.9]

6 thoughts on “Hromadná žaloba proti australské vládě kvůli poškození zdraví v důsledku očkování proti covidu

  1. Len so zbranami v rukach dosiahnete spravodlivost v krajinach ako Australia, Novy Zeland, Kanada, USA, VB ci EU… Nic ine tam na babky zvratenych elit ako politikov, sudcov, prokuratorov… neplati!!! Davno som stratila iluzie, spravodlivost zabili podplateni a zdrogovani ludia!

    1. Říkám to už od začátku, s tímto proamerickým sajrajtem se po dobrém jednat nedá. Ti jsou ochotni zlikvidovat svůj národ jen proto aby se zavděčili svému páníčkovi.

  2. Zranitelná skupina vhodná pro očkování = všichni ti co berou nějaké dávky/důchod od korporace ČR, nebo starci pro systém nepotřební.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout