Další informace o plánech WHO a EU: Očkování každé 4 měsíce (video)

Další informace o plánech WHO a EU: Očkování každé 4 měsíce (video)

Jak již víte, tak v EU byla nedávno bez jakéhokoli mediálního humbuku schválena ze strany zástupců strany VŠECH zemí EU změna Mezinárodních zdravotnických předpisů WHO i pandemická smlouva a evropští politici tak jednomyslně potvrdili, že jsou ochotni v případě vyhlášené pandemie předat zdravotní kompetence pod kuratelu de facto Gatesem vlastněné WHO.

Tento bezprecedentní akt se nyní probírá v různých evropských zemích, kde se aktivizují jeho odpůrci. Jsme tak snad jedinou zemí, kde se tomuto velmi důležitému tématu vůbec nikdo nevěnuje.

To v sousedním Rakousku, kde zažili asi nejtvrdší covidovou diktaturu, jsou na podobná politická rozhodnutí velmi citliví. I proto se tam již naplno rozpoutala debata na toto téma, kterou u nás dlouhodobě zcela postrádám.

Mag. Gerald Hauser varuje před plány WHO, EU a také rakouské vlády. Základní práva a svobody mají být ze zákona zcela vymazány! Od července mají peníze proudit do obcí, lékařů a lékáren, když se lidé nechají očkovat.

„Mnoho lidí věří, že WHO je dobročinná organizace,“ říká  Gerald Hauser. „Nicméně 80% jejího financování pochází od soukromých sponzorů, jako je Nadace Billa a Melindy Gatesových nebo Gatesovy globální aliance pro vakcíny Gavi.“

Hauser také uvádí maximální zaujatost u WHO a EMA. Jejich jediným cílem je přimět lidi k dalšímu „očkování“.

V současné době se připravuje globální pandemická smlouva. Rakouský zástupce (stejně jako zástupci ostatních zemí EU) s tím souhlasil. To bylo provedeno tak, že obešel parlament – bez hlasování o tom, zda to lidé vůbec chtějí! Vnitrostátní právní předpisy jsou tedy již převedeny na WHO.

Cílem změny Mezinárodního zdravotního řádu je odstranit ze zákona „plné respektování důstojnosti, lidských práv a základních svobod osob“!

Dosud bylo možné povinné očkování obejít, ale s těmito pravidly už by to možné nebylo. Nucené očkování by mohlo být na spadnutí.

„Mainstream se o to vůbec nestará,“ říká šokovaný Gerald Hauser.

„Všechno je v pořádku, všechno skončilo, říkají lidé. Ale lidé by se neměli nechat oklamat vypršením zákona o opatřeních Covid 19. V pozadí se již zkoumá zákon o financování očkování. A v něm je všechno!“

Od 1. července 2023 do 31. března 2024 mají proudit finanční prostředky, pokud se lidé nechají očkovat. Tímto způsobem za každou aplikaci očkovací látky získá:

obec 18 €

lékař 15 €

lékárna 5 €

To znamená celkem 38 eur za očkování – a to ani nepočítáme nákup!

A tyrolská zemská vláda již vyzvala všechny lidi starší 60 let, aby byli očkováni každé 4 měsíce (!): „Toto není očkování – to je genová terapie!“, připomíná Hauser.

Co můžeme udělat proti totalitním plánům WHO, vysvětlí Mag. Gerald Hauser jako jeden z hlavních řečníků přednáškového večera AUF1 11. května v Horním Rakousku.

Dále budou přítomni: lékař Prof. Dr. Andreas Sönnichsen, právník Dr. Silvia Behrendt, právník Philipp Kruse a lékař a autor bestsellerů Dr. Hannes Strasser.

Tolik zprávy z Rakouska, kde se již – podobně jako ve Francii – spouští jak odpor proti zradě politiků na půdě EU, tak osvěta veřejnosti, i když jen ze strany alternativních zdrojů, protože mainstream o všem samozřejmě záměrně mlčí.

K výše uvedenému ceníku je třeba poznamenat, že nevím jistě, zda uvedené částky platí pro všechny státy EU nebo je to různé. Předpokládám však, že EU v tomto případě po dohodě s WHO vypracovala jednotný ceník.

Umíte-li dobře německy, můžete si níže poslechnout celý rozhovor s rakouským organizátorem odporu proti převedení zdravotních kompetencí pod kuratelu WHO:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

8 thoughts on “Další informace o plánech WHO a EU: Očkování každé 4 měsíce (video)

  1. Experimentální vakcínu jsem si nenechala píchnout a nikdy si ji píchnout nenechám. Nejsem sebevrah, nenechám se zabít ani si zničit zdraví. Ať si to svinstvo napíchají sami sobě. Stačí mít jen odvahu a neposlouchat psychopaty, kteří nás chtějí zničit. Stačí se nechovat jako otrok, ale jako svobodný člověk. A můžou si to někam strčit.

  2. jestli to nařidijou povinně budu u sebe mit vždy aspon parylizer mám i uzaviratelny nuž na kličich se s němi srát nebudu to sami náhubky nosit nebudu a pokuty nepřijimat ani jim nedavejte občánku nemaji právo po vás vyžadovat ani náhubek

  3. Země je prý přelidněná, proto je nutné zredukovat lidstvo, a přitom WHO chce zachránit tvůj život vakcínami. Toto je výsledek uvažování nejvyšší vrstvy politicky, hospodářsky a společensky vlivných osob. Už chápete, kdo je tady mentálně postižen?

    1. 1% nám vládne tyranizuje nás šiří jen války parazituje na lidstvu a lidstvo není schopno se jich zbavit 🥳🤪🙃😵🥴

  4. Vy vsichni v tom Bruselu kteri tam sedite za penize danovych poplatniku si dejte sami nekolik nasvihu silne propagovanych jedu!!! Bezte prikladem a pochlapte se a ukazte jak se date honem rychle zabodat!!! Vy zmrdi vy vite ze viry jsou pouze a jen pocitacove sekvence!!! A ze jsou neprenosne na cloveka!!! To je logicke ne??? Proc se nedate zapichat vy? hajzlove!!! Vasemu lzivemu vyroku o tom kolik vakciny zachranily zivotu veri snad jen dement!!! Vy lhari prolhani reknete kolik lidskych zivotu bylo zmareno v dusledku vasi biologicke zbrane a kolik jeste bude!!!! Vy odporne kreatury vite proc oni jeden z vas nezdechnul!!! Protoze do sebe tyto jedy nebodate!! Vam vsem bez rozdilu nabodat ostre! A to bez litosti tak jak to vy kazete svym loutkam tak aby prosedily vasi agendu 2030!!! Depopulaci na planete!!! Vy se ridte tou vasi depopulaci a vyzabijejte se navzajem!!! Ale ja verim ze si vas ti kati najdou a dostane se vam spravedliveho potrestani!!! Pro vystrahu vsem dalsim uzurpatorum na planete!!!! Bez litosti bez smilovani okamzita spravedlnost zivot za zivot!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout