Donedávna křesťanský Libanon začíná být ovládán islámskými extremisty, ženy již v plavkách na pláž nesmí

Donedávna křesťanský Libanon začíná být ovládán islámskými extremisty, ženy již v plavkách na pláž nesmí

Libanon byl donedávna nazýván Paříží východu, nicméně podobně jako francouzská metropole se i tato ještě donedávna křesťanská země mění v chalífát.

Právě Libanon je zářnou ukázkou toho, jak zřejmě dopadne i většina evropských zemí. V rámci tzv. „humanitární pomoci“ začala bývalá perla orientu ve velkém přijímat muslimy z jiných blízkovýchodních zemí zmítaných různými konflikty. Ti postupně začali křesťanské obyvatelstvo přečíslovat.

Země se zhroutila i ekonomicky a v současné době již došla do stavu, kdy islámští radikálové stále více rozhodují o tom, jak má země fungovat…

14. května dva fundamentalističtí sunnitští náboženští hodnostáři, doprovázeni jejich příznivci, přišli na veřejnou pláž Saida v jižním Libanonu a nařídili koupajícím se párům, aby „opustily prostory kvůli oblečení, které je považováno u žen za neslušné,“ píše libanonský deník.

Případ se rychle začal probírat na celonárodní úrovni, zejména po stížnosti jednoho páru, který odmítl vyhovět příkazům, načež byl fyzicky napaden.

V neděli 21. května byly před veřejnou pláží Saida zorganizovány dvě demonstrace, i když zakázané: na jedné straně šlo o demonstrantky požadující právo žen na vstup na tuto pláž bez omezení oblečení; na druhé straně  vystoupila skupina islamistů nepřátelských vůči přítomnosti žen v plavkách. Ti navíc skandovali: „Allahu akbar!“

Jak dlouho potrvá, než se podobné výjevy objeví na plážích či koupalištích ve Švédsku, Holandsku, Belgii, Francii, Německu či Rakousku?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Donedávna křesťanský Libanon začíná být ovládán islámskými extremisty, ženy již v plavkách na pláž nesmí

  1. Dokonalý príklad následku prijímania migrantov – postupné prevzatie krajiny ! A rovnako tak sa dávnejšie zmenil aj Irán na MOslimácku krajinu… teraz to čaká EU ! A nech si to potom dokonale užijú liberáli, lgbti a gender zvrátenci spolu so všetkými tupými dúhovými a zelenými slniečkármi a narkomanmi ! Keď sa ľudia nechcú prebrať a prijať realitu včas, potom nezostáva iné, len aby na nich udrela plnou silou a pohltila ich nenávratne, keď sa už nič zmeniť či zvrátiť nedá !

  2. Paradoxné je,že v Spojených arabských emirátoch – jednej z mála krajín sveta, kde funguje multikulturalizmus – nič takého nemoslimským prisťahovalcom a turistom nehrozí… Na rozdiel, povedzme, od Saudskej Arábie alebo aj Turecka.

  3. Nezapomenme na puvodni obyvatelstvo, ktere kdo vi proc konvertuje na islam, muj byvaly bratr Robert Rodling z Budejovic, Vodnanska 17 konvertoval a prijal jmeno Ali Hassan.

  4. https://youtu.be/PyRGVQbflCs?t=991 ,– teprve islám a muslimové přinesl do indie náboženské války, indie neznala náboženské války. podívejte se nyní, https://www.youtube.com/watch?v=AvFl6UBZLv4&ab_channel=BusinessInsider , jak se od svého vzniku islám rozlézal na územních mapách země. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. Vítači mají na rukách krev. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. https://video.aktualne.cz/dvtv/terorismus-ma-zaklad-v-islamu-uprchlici-v-demokracii-zit-ned/r~76290110657f11e68d00002590604f2e/ , https://www.youtube.com/watch?v=NwBHlTPrDO0&ab_channel=%C4%8Cesk%C3%BDrozhlasPlus

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout