Karel III: Král, který předá zemi islámu

Karel III: Král, který předá zemi islámu

Je hned několik důvodů proč se nyní nestane králem Charlesův syn William, jak se v jednu dobu tvrdilo (dokonce i Charles před lety oznámil, že bude „přeskočen“), ale právě Charles, tedy brzy již Karel III.

Jednak je spolu s Klausem Schwabem čelním aktérem Velkého resetu a podporovatelem Agendy 2030, včetně klimatické agendy a depopulace. Dalším důvodem je jeho velmi silná inklinace k islámu, kterou se již v minulosti nijak netajil.

Pokud by se Karel III. dožil vysokého věku jako jeho matka, pak by mohl na trůnu setrvat zhruba 20 let. Jenže to je v současné situaci Velké Británie období, během kterého by měla postupně přecházet na právo šaría.

Za loňský rok zaznamenalo Spojené království historicky nejhorší invazi – do země přišlo více než 700 tisíc muslimů, kteří si samozřejmě záhy sloučí rodiny. Ze 700 tisíc bude několik milionů. A další se narodí.

K tomu si přičtěte ty, kteří již v zemi jsou. Mnoho britských měst má také muslimského starostu – a to v čele s Londýnem, kde je Sadiq Khan v čele metropole již druhé volební období.

Muslimové začínají požadovat zavedení práva šaría a podobné výjevy jako ten ve videu níže, jsou v zemi běžné. Tento imám je jedním z těch, kdo požadují zavedení alespoň některých aspektů práva šaría v zemi:

Zastavení muslimské invaze nakonec nepodporuje ani většina tamních zákonodárců. Nedávno se hlasovalo o přijetí zákona, který by invazi – a tedy výměnu obyvatel zastavil. Pouze 289 poslanců hlasovalo pro návrh zákona, 230 hlasovalo proti a 131 se ani neobtěžovalo hlasovat.

Zákon tak nebyl schválen, což znamená, že pokračující invazní příliv se nezastaví.

V čele země již ostatně není Brit, ale Ind. Příchod hinduistického premiéra Rishiho Sunaka v říjnu 2022 do čela britské vlády je však možná jen jakousi přípravou na ty, kdo přijdou po něm. Aby si původní obyvatelstvo zvyklo na cizince v čele země.

Příště to bude s velkou pravděpodobností muslim.

Příchod muslima Humzy Yusafa v březnu do čela skotské vlády je však již jasným problémem.

Víceméně se ani on sám netají tím, že by chtěl mít ve Skotsku víc muslimů. Část z uvedených 700 tisíc příchozích ilegálů tak může zakotvit v poměrně malém Skotsku.

Skotský lid zřejmě bude poměrně rychle vyměněn.

Skutečnou katastrofou je však nástup milovníka islámu, potomka Windsorů a prosazovatele globalistické agendy, Karla III, na britský trůn.

Charles již mnohokrát slovně podpořil islám a netajil se ani přáním, aby se při jeho korunovaci četly úryvky z Koránu.

V minulosti dnes korunovaný král například prohlásil: „Islám je jedním z největších pokladů nahromaděné moudrosti a duchovních znalostí, které má lidstvo k dispozici.“

Toho si samozřejmě všímají také muslimové, u kterých je coby káfir docela populární. Ve videu níže, které je poctou muslimů Karlu III., najdete i výše uvedený výrok, který nový král před časem pronesl…

Dvacet let vlády v zemi, která se velmi rychle demograficky mění, v zemi, kde již v některých městech převládl islám, by bylo právě tak akorát na to, aby zemi předal těm, kdo si ji jinak zřejmě sami převezmou – a možná dokonce zcela demokraticky.

Tak jak si již 2x zcela demokraticky zvolili Khana nebo méně demokraticky, jak byl dosazen současný skotský premiér.

Úkol, který bude mít Karel III je tedy celkem jasný: definitivně předat zemi těm, kdo si ji již po částech přebírají….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 21 Průměrně: 5]

13 thoughts on “Karel III: Král, který předá zemi islámu

  1. Spoločne sa zamyslíme nad skutočnosťou, ako „bez boja“ sa národy odovzdávajú imigrantom . moslimom. Kde je ich národovectvo, hrdosť, revolučnosť a identita. Nemecko, Francúzsko, Španielsko doslova existenčne zanikajú.!!!

    1. Takze Vanga mala pravdu? Zapadna Europa bude moslimska… aj marianskej proroctva to naznacili, kedze s tym pride aj prenasledovanie krestanov! Neomarxizmus a konzum urobili svoje!

  2. Satanske slavnosti pod taktovkou WEF mozu v londynskej stoke prave zacat! Nezabudnite sa pred tym poklonit falosnemu prorokovi ! Teraz by sa malo nieco udiat, jed je tolko zloduchov pohromade.

  3. P.s.: Dovetok je taky, ze do britskej stoky putuju neockovani MOslimaci, pricom vacsina zaockovanych tubilcov coskoro vydychne alebo dozije ako neplodnych. Plan sa zrejme vydaril a tupi Briti ho prijali…

  4. Charles je mi ukradený. Vzal si sympatickou Dianu jenom proto, že královská rodina potřebovala chovnou klisnu pro zachování svého rodu. Svým způsobem je mi opravdu líto obou Dianiných synů. Charles je pokrytec a že se stal králem za současných okolností je pro Anglii neštěstí.

  5. Gumak a jeho ladyboj !!! Lady Diana je pravdepodobne nazivu, ta co udajne neprezila umyslne zabiti kralovskymi zmrdy byla dvojnice. Tak uvidime kdy se Lady Diana objevi na verejnosti. Mimo jine uz tak pred pul rokem byla ukazana jeji fotka, aby ji vsichni poznali. Jinak tento udajny kral je odporny jester!!! A o jeho ladyboji nemluvim.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout