Architekt Velkého resetu a zastánce masové depopulace Yuval Harari je jedním z utajovaných hostů  Bilderbergu (video)

Architekt Velkého resetu a zastánce masové depopulace Yuval Harari je jedním z utajovaných hostů Bilderbergu (video)

Těm z vás, kdo sledujete činnost Schwabova WEF či depopulační snahy globálních zločinců, jistě není jméno Yuvala Noaha Harariho neznámé.

Asi nejslavnější jsou jeho výroky o „zbytečných jedlících,“ za něž považuje většinu lidí na této planetě. Lze tedy jednoduše zkonstatovat, že tento Izraelec je čelním podporovatelem depopulační politiky v rámci WEF.

Pravá ruka Klause Schwaba a představitel LGBTQI (i podporovatel této agendy) nebyl na seznamu pozvaných hostů, přesto se na summit konaný v Lisabonu dostavil.

Jak jste si ovšem mohli přečíst i v informačním článku k letošní schůzce, tak mnoho čelních představitelů globalistické agendy jezdí na tyto srazy tajně a nejsou tedy uvedeni na seznamu. Každý rok se podaří odhalit několik jedinců, kteří se na Bilderbergu objevili, aniž by byli mezi oficiálně pozvanými.

Poradce Světového ekonomického fóra Yuval Noah Harari přijel do Lisabonu ve čtvrtek, pravděpodobně, aby se zúčastnil tajné konference Bilderberg, i když není na seznamu hostů.

„Yuval Harari nebyl pozván, ale také přijel do Lisabonu,“ řekl nezávislý novinář Frederico Duarte Carvalho, který hlídal lisabonské letiště.

Harariho jméno chybí na oficiálním seznamu účastníků, který skupina Bilderberg zveřejnila až těsně před začátkem konference.

Na konferenci se bude mimo jiné diskutovat o umělé inteligenci, o čemž může architekt Velkého resetu hodně vyprávět. Již dříve totiž hovořil o tom, jak by se měla „hacknout“ lidská těla – a především patří k čelním stoupencům transhumanismu.

Asi 130 světových lídrů, obchodních magnátů a vědců bude čtyři dny za zavřenými dveřmi hovořit na různá témata, od nadnárodních hrozeb a Číny po bankovní systém a válku na Ukrajině.

Ačkoli skupina tvrdí, že jde o neformální rozhovor, setkání historicky předcházela významným světovým událostem, jako byla válka v Iráku, zavedení eura a bankovní krize v roce 2008.

Mnoho pravidelných návštěvníků srazu se také posléze objevilo ve vedení různých organizací či na premiérských a prezidentských postech.

Carvalho nedávno hovořil se znalcem Bilderbergu Danielem Estulinem o letošní konferenci:

Na dalším videu ze včerejška se můžete podívat na příjezdy některých pozvaných hostů – například Poláka Sikorského, který se „proslavil“ svým výrokem „Thank you, USA“ záhy po výbuchu Nord Streamu.

Bývalý polský ministr děkuje USA za zničení plynovodů

 

Kanadský investigativní novinář Dan Dicks z Press For Truth, který se konferenci Bilderberg věnuje 17 let, se Sikorského na tento tweet zeptal, ale nedostal žádnou odpověď.

Dicks a reportér Josh Friedman také viděli na lisabonském letišti, jak dorazili nizozemský premiér Rutte a nizozemská ministryně financí  Kaagová, kteří byli za policejního doprovodu odvezeni do hotelu.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 4.8]

7 thoughts on “Architekt Velkého resetu a zastánce masové depopulace Yuval Harari je jedním z utajovaných hostů Bilderbergu (video)

  1. Tik, tak, tik, tak … čas nezastavíš. A spravodlivosť si nakoniec cestu nájde. Keď nie tu na tomto svete, tak isto na tom druhom, teda ak dáky vôbec je. Ale netreba zabúdať na jedno, čo bolo už raz povedané a zapísané!!! Prorok Jeremiáš v 31. a 32. kapitole prináša slova … Citujem: „Vyzerá to, ako by tu Jeremiáš predkladal dva protichodné princípy: na jednej strane hovorí, že každý jednotlivec by mal niesť vinu za svoje vlastné hriechy. Na druhej strane hovorí, že Boh trestá vinu otcov na ich deťoch.“ Tak, že každému čo jeho je. Myslím, že ani tento nakoniec neunikne spravodlivosti, alebo to za neho odnesú jeho potomkovia.

  2. ty srazi na Bilderbergu a WEF je to sami jako Konference ve Wanzee 20 ledna 1942 tam se probihala systematicka genocida židu a dnes na celych narodech na světě hnus jak se ten nacismus znova a znova vraci a ještě v bestialnějši formě než za 2 světové války psychopati světu vládnou byla to dost velká chyba rušit tresty smrti které si tyhle zrudy plně zaslouží

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout