Kdo se bude účastnit srazu Bilderbergu a jaká témata se budou probírat?

Kdo se bude účastnit srazu Bilderbergu a jaká témata se budou probírat?

Již včera jste si zde mohli přečíst o nadcházejícím srazu Bilderbergu, který se koná v portugalském Lisabonu. Proti srazu se konají akce po celém světě – v celkem 170 městech vyjdou lidé do ulic, největší akce se čeká právě v Lisabonu, kam se sjíždí i největší bojovníci proti plánům globálních elit.

Než půjdeme k účastníkům, řekneme si něco víc o srazech Bilderbergu.

Skupina byla spoluzaložena v roce 1954 princem Bernhardem z Nizozemska (nacistickým kolaborantem) a několika dalšími globalisty spojenými s anglo-americkou evropskou kabalou, která usiluje o vytvoření jednotného světového systému pod západní kontrolou.

Bilderbergové operují podle pravidla Chatham House, což znamená, že účastníci mohou volně používat obdržené informace, ale ani identita, ani příslušnost mluvčích nebo účastníků nesmí být odhalena, podle webové stránky Bilderbergu.

Neexistuje žádný podrobný program, nejsou navrhována žádná usnesení, nehlasuje se a nejsou vydávána žádná politická prohlášení.

Chatham House je londýnská základna Královského institutu mezinárodních záležitostí, elitářské, globalistické, válkychtivé organizace, jejíž sesterskou organizací je Rada pro zahraniční vztahy v USA (CFR) založená Rockefellery. Tyto dvě organizace společně slouží jako nervové centrum neokonzervativní globalistické válkychtivé zahraniční politiky, která přichází ze Spojených států a Velké Británie od konce první světové války.
Všechny tyto elitářské organizace, Bilderberg, RIIA a CFR, Světové ekonomické fórum a Trilaterální komise, jsou volně svázány dohromady s překrývajícími se účastníky.
Společným jmenovatelem všech těchto skupin, ať už Bilderberg, WEF, Trilaterální komise nebo CFR, je vášeň pro globalismus, depopulaci a posílení již tak utlačovatelského sevření mocenských pák ve vládách, náboženství, neziskovkách, obchodních a finančních institucích.

Kdo se tedy srazu letos účastní a jaká jsou témata?

Co se týká účastníků, tak podobně jako v minulých letech ani letos nebude mezi účastníky nikdo z České republiky ani Slovenska.

Důvody jsou cellem jasné. Zatímco do Davosu si jezdí pro instrukce zástupci drtivé většiny zemí světa, na Bilderbergu se schází výhradně zástupci globalistických organizací (OSN, EU, NATO), dále zástupci zemí, které patří k hegemonům či naopak zemím takzvaně „testovacím.“

Ovšem účastní se také politici, s nimiž se v budoucnu počítá pro vysoké posty – třeba právě ve zmíněných organizacích. Například příští rok se bude vybírat nástupce Ursuly von Lejno ve vedení EU, nicméně osoba, která bude tuto funkci vykonávat, je již nyní známa v řadách Bilderbergu a je velmi pravděpodobné, že půjde o někoho, kdo se účastnil jak loňského, tak letošního srazu.

Účastníci jsou tak jen z poměrně úzkého okruhu zemí, samozřejmě včetně G7, ale najdete tam i hned několik zástupců EU – důvodem je zřejmě právě volba budoucího šéfa EK – a účasten bude i šéf NATO Stoltenberg.

Za EU byli na Bilderberg pozváni například Borrell, Josep – eurokomisař, Gentiloni, Paolo – eurokomisař pro ekonomiku, dále zástupci několika probruselských frakcí (lidovecká, zelená, liberální), Metsola, Roberta, šéfka europarlamentu a několik dalších.

Účastnit se však budou i vládní politici ze zemí, které jsou testovacím územím – jako Švédsko, odkud přijede mimo jiné bývalá socanská premiérka Anderssonová, ale i několik dalších švédských politiků, stávající nizozemský premiér Rutte,  či nizozemská ministryně financí (Švédsko i Nizozemsko patří k testovacím zemím globalistů).

Na seznamu dále najdete politiky z Francie, Polska, dánskou premiérku Mette Frederiksonovou, dále bude účasten ukrajinský ministr zahraničí Kuleba, končící finská premiérka Sanna Marin (po nedávných volbách zůstává v opozici, vláda v demisi by měla končit během několika týdnů), ale i kanadská ministryně financí Freelandová, která by měla podle všeho převzít vedení NATO.

Účastni budou i politici z USA, Velké Británie, Turecka, Německa, Rakouska či Řecka. Mimo politiků budou účastni i zástupci různých firem, neziskovek či univerzit – podle všeho půjde zejména o zaměření na finance. Chybět nebude ani šéf Pfizeru Bourla nebo pravidelný host, stoletý Henry Kissinger.

Mezi účastníky bude i několik novinářů mainstreamových médií z USA, Velké Británie Francie i jiných zemí. Jde zpravidla o média, jejichž propaganda je šířena i mainstreamem v dalších zemích.

A o čem se bude debatovat?

Bilderbergové obvykle vydávají pečlivě vytvořenou tiskovou zprávu s vágními odkazy na to, o čem se diskutovalo, ale bez podrobností.

Podle loňské tiskové zprávy mezi témata patřily geopolitické přeskupení, výzvy NATO, Čína, Rusko, kontinuita vlády a ekonomiky, narušení globálního finančního systému, dezinformace a postpandemické zdraví.

Podle webové stránky Bilderbergu jsou klíčovými tématy pro letošní diskusi tyto:

 • .AI
 • Bankovní systém
 • Čína
 • Transformace energetiky
 • Evropa
 • Fiskální výzvy
 • Indie
 • Průmyslová politika a obchod
 • NATO
 • Rusko
 • Nadnárodní hrozby
 • Ukrajina
 • Vedoucí postavení USA

Podle témat jako „bankovní systém“ a „fiskální výzvy“ a na základě mnoha pozvaných ekonomických expertů lze předpokládat, že jedním z hlavních témat bude digitální měna – CBDC.

Nakonec je však důležité poznamenat, že někteří z výše postavených účastníků setkání Bilderbergu nejsou uvedeni a jsou před veřejností skryti. Na seznamech jsou uváděni jen ti níže postavení, tedy loutky těch nejvyšších loutkářů, kteří chtějí zůstat i nadále utajeni, přestože ve skutečnosti řídí svět,,,

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

One thought on “Kdo se bude účastnit srazu Bilderbergu a jaká témata se budou probírat?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *