Americký vědec: Data ukazují souvislost mezi očkováním a nadměrnou úmrtností

Americký vědec: Data ukazují souvislost mezi očkováním a nadměrnou úmrtností

S rekordní úmrtností se nyní nesetkávají pouze v USA, ale také v mnoha zemích Evropy – vyjma těch zemí, kde byl ke genovým injekcím převážně odpor. Systémová média o problému mlčí a pokud jej již nakousnou, pak se snaží najít mnoho zástupných příčin, které však často nedávají žádný smysl.

Každá vědecká studie, která se nebojí poukázat na nepohodlnou skutečnost, je tedy vítaná.

Jak bezpečné jsou experimentální injekce s mRNA skutečně? Oficiální údaje ze Spojených států vedou vědce k závěru, že v důsledku genových injekcí tam zemřelo kolem milionu lidí. Celosvětově by se dalo hovořit o zhruba 20 milionech obětí. To by bylo třikrát více lidí, než kolik oficiálně zemřelo na COVID-19 nebo s ním…

Od začátku očkovací kampaně proti Covid-19 panují obrovské obavy o bezpečnost experimentálních injekcí mRNA vyráběných společnostmi Pfizer/BioNTech a Moderna.

Zveřejnění údajů o průběhu klinických testů a různých studií již vedlo k závěru, že – na rozdíl od tvrzení o opaku – jsou škody způsobené těmito „genovými terapiemi“ rozhodně větší než užitek.

Tyto genové injekce především nezabraňují onemocnění způsobenému infekcí SARS-CoV-2 nebo přenosu viru.

Nový přehled dat ze Spojených států nyní ukazuje, že skutečně existuje korelace mezi podáváním injekcí mRNA a nadměrnými úmrtími. Dr Tim Ellison to jasně demonstroval na svém substacku. 

Pro své výpočty použil mimo jiné data z CDC a databáze úmrtí. Ellison zjistil, že kolem jednoho milionu úmrtí ve Spojených státech je zjevně způsobeno těmito genovými injekcemi. Podle jeho propočtů by mělo být celosvětově kolem 20 milionů obětí genových injekcí.

Pokud vezmete v úvahu, že podle oficiálních údajů je asi sedm milionů lidí celosvětově považováno za „mrtvé s covidem,“ Ellisonovy výpočty ukazují na trojnásobný počet úmrtí na injekci  mRNA.

Ale mainstream stále odmítá podobné výzkumy nebo je dobře placen za to, aby se díval jiným směrem, protože nadále tvrdí, že nadměrná úmrtnost nesouvisí s takzvanými „vakcínami“ proti Covidu.

Pokud se tedy vůbec o nadměrných úmrtích zmíní…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 4.9]

One thought on “Americký vědec: Data ukazují souvislost mezi očkováním a nadměrnou úmrtností

  1. to ještě přijde umrti určitě jich začne umirat hodně v roce 2025 na ty vakcíny a pak to začne nanovo cele to šilenstvi prostě celou evropu vylidnit aby bylo misto pro muslimy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout