Ve francouzském Nice chodí za bílého dne drogoví dealeři po ulicích se zbraněmi v ruce (video)

Ve francouzském Nice chodí za bílého dne drogoví dealeři po ulicích se zbraněmi v ruce (video)

Situace ve francouzských obohacovaných městech se stále víc vyostřuje. Pobodání se stalo již tak častým, že o těchto případech nemá cenu ani psát a roste i veškerá další kriminalita.

Ta je samozřejmě důsledkem koloniální minulosti a následné politiky otevřených hranic.

Šokující scény se naskýtají také obyvatelům Nice (Alpes-Maritimes). Ve čtvrti Moulins amatérské snímky ukazují přítomnost těžkých zbraní, které obchodníci nosí na ulici. Rozčilení obyvatelé chtějí, aby se do čtvrti vrátil pořádek.

24. března natočil místní obyvatel čtvrti Moulins v Nice uprostřed odpoledne těžce ozbrojeného dealera. To je častá situace v této čtvrti, která se pravidelně objevuje v titulcích různých zpráv. A to natolik, že někteří obyvatelé nyní vyzývají úřady, aby jednaly.

„Toto video svědčí o tom, co se často děje ve čtvrti Moulins nebo v jiných místech,“ vysvětluje Bruno Bartocetti, zástupce národního tajemníka policejní zóny SGP. „Můžeme být šokováni, když vidíme toto video, ale tyto zbraně v tomto městě kolují po velmi dlouhou dobu,“ dodává.

V této čtvrti Nice vládnou obchodníci se zbraněmi a drogami, což stále více komplikuje práci policie. Pro Bruna Bartocettiho je to území, které jim neoficiálně patří….

 

Několik dní poté, co byly zveřejněny tyto záběry, došlo ve čtvrti k razii, při níž bylo zabaveno několik kilogramů drog a došlo k 9 zatčením.

Mimochodem, pokud si myslíte, že tyto zbraně nosí jen tak pro výstrahu a nepoužívají je, pak vás může z omylu vyvést například případ z předměstí Marseille z včerejšího večera. Při přestřelkách 3 lidé zemřeli a 8 bylo zraněných, dva jsou ve velmi těžkém stavu v nemocnici:

Tři střelby se odehrály tuto neděli večer v Phocaeanu, jak zjistil BFM Marseille Provence z policejních zdrojů. Nejméně tři lidé zemřeli a dva další jsou mezi životem a smrtí. Tři lidé, kteří zemřeli při těchto střelbách, byli ve věku 16, 23 a 29 let, řekla policejní prefektura BFMTV….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Ve francouzském Nice chodí za bílého dne drogoví dealeři po ulicích se zbraněmi v ruce (video)

  1. Zatiaľ ešte obchod s drogami veselo prekvitá, ale po prebratí väčšiny Európy moslimami a nedlhom období tolerancie bude prísne zakázaný – tak ako všetko, čo odporuje vahhábistickému poňatiu islamu a označuje sa výrazom haram. V Saudskej Arábii ,na rozdiel od Iránu /ale aj ten už v boji s drogami pritvrdil/, nenájdete jediného drogového dílera…

  2. Pisete kraviny.
    „Ta je samozřejmě důsledkem koloniální minulosti“
    Nenechte si veset buliky na nos od wokistu, BLM a dalsich pomatencu.
    fyzicke utoky s cilem zabit je bezny vzorec chovani pro danou rasu. S kolonialismem to nema co delat. Americky indiiani byli zkolonizovani do temer 100% genocidy. Kolik z nich boda do lidi ?
    Naproti tomu, v americkych veznicich je naprosta vetsina negru za nasilne trestne ciny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout