Údaje americké CDC ukazují prudký nárůst výskytu rakoviny zejména u mladší populace

Údaje americké CDC ukazují prudký nárůst výskytu rakoviny zejména u mladší populace

Již od samého začátku podávání genových injekcí mnoho zatracovaných odborníků varovalo před turborakovinami, které mohou způsobovat tyto takzvané „vakcíny.“

Zdá se, že zejména ve věkové skupině 0-54 případů rakoviny neustále přibývá. Obrázek  níže odkazuje na „maligní novotvary“, což je vědecký termín pro rakovinu. Základní údaje pocházejí z americké CDC. Prudký nárůst začal v roce pandemie, což lze přičíst zameškaným vyšetřením a odmítnuté léčbě. Od té doby ale čísla rapidně vzrostla.

Tato čísla nejsou k dispozici ve většině zemí a v některých případech byla metodika vykazování pro tento účel speciálně upravena. Zdá se, že na mnoha místech se zamlčuje, do jaké míry se rakovina v populaci od roku 2020, ale především od roku 2021 změnila. Nutno podotknout, že údaje, z nichž autor vychází, dosud nebyly redigovány CDC – jsou proto považovány za „předběžné.“

Každý si samozřejmě může provést vlastní  výzkum ze zdroje dat: CDC zveřejňuje předběžné údaje o úmrtích a jejich příčinách prostřednictvím své databáze Wonder – bez záruky úplnosti (tedy některé případy mohou chybět). Tato data lze nalézt zde: https://wonder.cdc.gov/mcd-icd10-provisional.html

Kromě níže uvedeného vizualizovaného vyhodnocení  lze na pár kliknutí myší zjistit, že nejčastějšími příčinami úmrtí jsou 1. srdeční problémy 2. nádorová onemocnění a 5. problémy s krevním oběhem v mozku. Třetí místo je aktuálně (na a s) Covidem-19. To jsou vlastně všichni, kdo mají v době smrti pozitivní PCR test, bez ohledu na skutečnou příčinu úmrtí.

Autor si je jistý, že jeho hodnocení mohou ukázat, že nadměrná úmrtnost na rakovinu nebo zvýšený počet případů rakoviny nejsou způsobeny nemocemi Covid-19. 

V komentářích také pojednává o vysoké pravděpodobnosti, že se mnoho případů rakoviny objevilo během takzvané pandemie, protože neproběhla životně důležitá vyšetření a léčba. Pozdní následky této praxe by podle něj již měly být pryč, takže stále rostoucí, v současnosti velmi vysoká čísla, musí být způsobena jiným důvodem.

Image

Zatímco úmrtí „na Covid-19 a s ním“ jsou na nízké úrovni, podle hodnocení Ethical Sceptic, počet úmrtí na rakovinu a s rakovinou neustále stoupá. Autor v současnosti vidí nadúmrtnost v USA kolem 20 procent.

V odpovědi na dotazy statisticky a zdravotně méně zdatných uživatelů autor uvádí, že mezi lidmi ve věkové skupině od 0 do 54 let může zaznamenat nárůst případů rakoviny, který začal v polovině roku 2021.

V hodnocení výše se autor snaží ukázat souvislost mezi úmrtími na rakovinu a hlášenými případy Covid mezi rokem 2020 a polovinou roku 2021, která dobře funguje podle tvaru příslušných křivek.

 

Z těchto údajů autor odvozuje nárůst případů rakoviny o zhruba 10 procent od 14. kalendářního týdne roku 2021.

Dále autor tvrdí, že je schopen prokázat souvislost s akumulací spike proteinů vyvolaných vakcínou a vysokou mírou rakoviny, jak uvádí v následující grafice. Zdá se nejasné, zda lze tuto přímou souvislost skutečně prokázat – je však důležité, aby se veřejná diskuse více zaměřila na spike proteiny. 

V konečném důsledku neexistují téměř žádné studie a poznatky o tom, v jaké formě proklamovaný hlavní účinek očkování kdy fungoval, jak dlouho to fungovalo a co se přesně v tomto procesu děje. 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Údaje americké CDC ukazují prudký nárůst výskytu rakoviny zejména u mladší populace

  1. Vacsina ockovancov tomu neuveri, ani keby tu rakovinu nedostali. Viera vo Pfizera je veeelka a strach s mediami urobili svoje. Čo viac dodat? Je to ako vo filme Matrix, mnohym to vyhovuje, nechcu sa prebrat. A co to teda znamena? Znamena to len jedno, preriedenie populacie prebieha a prebehne az dokonca … Kazdy ponesie zodpovednost za svoje konanie ci uz z dovodu strachu, lenivosti komfortu a pod. a nevyhne sa tomu ani pštros!

  2. Já například vůbec nepředpokládal, že SÚKL, kdysi ve světe tak uznávaná instituce zcela bude ignorovat legislativu a poruší všechny zakony a předpisy České republiky , že je možné, že zemé s takovou historii a renomé epidemilogie zcela rozbije strukturu, co se od války vybudovala chodili se ji učit z celeho sváta, včetně USA…a místo odborníků budou dosazeny milenky a političtí kámoši a trafikanti na místa odborníků…Viděl jsem rozpad zdravotnictví, ale to, co se dělo v epidemiologii jsem nepostřehnul… A na to stačí jedna von Leynová a její přisluhovači…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout