Další uniklé dokumenty uvádí účast konkrétních sil zemí NATO v konfliktu na Ukrajině

Další uniklé dokumenty uvádí účast konkrétních sil zemí NATO v konfliktu na Ukrajině

Pokud ne předchozí, tak poslední uvolněné dokumenty by mohly být jasnou záminkou pro rozpoutání globálního konfliktu. Poslední uniklé dokumenty totiž konkrétně jmenují země, jejichž síly jsou přítomné na Ukrajině.

Takže již nejde o jedince, kteří byli „propuštěni“ z armád, aby se vydali na Ukrajinu „na vlastní pěst.“ Již jde o regulérní armády. Země, kterých se to týká – respektive celé NATO – jsou tím zcela oficiálně zapleteny do této zástupné války.

Americký ministr obrany Lloyd Austin přiznal, že poprvé se konkrétně o úniku těchto informací dozvěděl 6. dubna. Únik tedy přiznává i americké ministerstvo války, což jen potvrzuje pravost dosud uniklých dokumentů.

Uniklý dokument byl datován 23. března.

Podle dokumentu ze dne 23. března má Spojené království největší kontingent zvláštních sil na Ukrajině (50), následované dalšími státy NATO Lotyšskem (17), Francií (15), USA (14) a Nizozemskem (1).

Dokument neříká, kde konkrétně se síly nacházejí nebo co dělají.

Poslední únik tak jen potvrzuje to, co je dávno každému jasné. Je ovšem pravděpodobné, že tímto úniky nekončí, kdykoli se může objevit jakýkoli další přísně tajný dokument.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 5]

One thought on “Další uniklé dokumenty uvádí účast konkrétních sil zemí NATO v konfliktu na Ukrajině

  1. Mají velké štěstí, že Rus je tak měkký a vláčný, ale až jim dojde trpělivost bude zle. Dle mého to měl dělat stejným způsobem jako U-SSA, NATO, vybombardovat a vymalováno.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout