„To je naše území!“ Italští policisté byli napadeni smečkou afrických drogových dealerů (video)

„To je naše území!“ Italští policisté byli napadeni smečkou afrických drogových dealerů (video)

V obohacovaných zemích se postupně jednotlivá území stávají zónami plně ovládanými invazními hordami. Jde mnohdy o celé městské čtvrti, stále častěji i centra měst, ale i menší obce, ve kterých byla již před lety zřízena ubytovací zařízení pro žadatele o azyl.

Na těchto územích platí práva gangů, právo šaría, přičemž zákony dané země jsou zcela ignorovány. Pokud pak na taková místa vstoupí oficiální policie, většinou dopadne podobně jako nedávno dva policisté v multikulturním Turíně.

Je to kapitulace. Italský stát uznává, že ztratil kontrolu nad celou oblastí Turína.

„Nyní čelíme oblasti, která je považována za extrateritoriální, kde policie již nemá respekt a kontrolní autoritu, s výjimkou využití mnoha sil a s malým budoucím přínosem.“

To prohlásil Luca Pantanella, provinční tajemník policejních odborů FSP,  s odkazem na oblast Corso Giulio Cesare a na ulice Palermo, Malone a Sesia: oblast Barriera di Milano také často končí v centru zpráv o kriminálních epizodách. Nyní se stala malou Gazou v rukou afroislámských drogových dealerů.

Tentokrát se stalo, že dva policisté vyjeli k zásahu na základě hlášení občana, který poznal původce škody a nahlásil ho.  Když chtěli zkontrolovat dotyčného cizince, byli obklíčeni a zbiti asi třiceti africkými drogovými dealery:

Nakonec je zachránil až příjezd dalších kolegů.

Na situaci v italském Turínu se můžete podívat na videu níže. I když je video italsky, nelze přehlédnout všudypřítomné nigerijské drogové dealery a prostitutky. Nigerijská mafie ovládá město, což je patrné zejména v noci…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 4.9]

3 thoughts on “„To je naše území!“ Italští policisté byli napadeni smečkou afrických drogových dealerů (video)

  1. Aj „slovenská“ reprezentantka v hádzanej Viktória Oguntoyová je dcéra nigérijského „podnikateľa“ – rozumej dílera tvrdých drog. Nikoho asi neprekvapí,že chytá za klub v mafiánskom meste Dunajská Streda. Niekto by mal Rusom napísať, nech v prípade jadrovej vojny zhodia vodíkovú bombu o sile aspoň 20 000 000 ton TNT buď na toto slovenské Palermo, alebo podobne „obohacovanú“ Sereď…

    1. polícia si musí uvedomiť na koho že strane stojí. plniť príkaz,, týchto zrúd, zatiaľ jasne ukazuje na koho strane stoja. určite že niet tajomstvom, aká bude za to odplata. pre všetkých a to bez rozdielu sa týka biblia a aj súdu ktorí je tam určený. Z tohoto nebude nik oslobodený.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout