Evropská unie a Turecko podepsaly dohodu o přistoupení Turecka k programu jednotného trhu EU

Evropská unie a Turecko podepsaly dohodu o přistoupení Turecka k programu jednotného trhu EU

To by mohlo být znamením, že Turecko má nakročeno do EU, což by však znamenalo nejen začátek členství, ale také další způsob jak urychlit islamizaci Evropy. Není totiž žádným tajemstvím, že stále víc Turků má zájem o vystěhování do západoevropských zemí, kde již mají příbuzné či známé.

Zejména v Německu či v Rakousku lze najít celé turecké čtvrti a Turky je již prolezlá i německá politika. Erdogan si tak možná splní své sny o velké Osmanské říši dřív než sám tuší.

Turecko je ze strany EU silně dotováno. Za vaše peníze byly v EU postaveny nemocnice či školy a byla podpořena prorodinná politika (kterou v případě zemí EU Brusel dotovat odmítá).

A to nehovořím o konkurenci, kterou budou i na základě této smlouvy turecké firmy pro evropské podniky….

Ale nyní již k dohodě, která má být posílením původní dohody pro roky 2021 – 27.

Dohodu o přistoupení Turecka k agendě jednotného trhu podepsali velvyslanec Mehmet Kemal Bozay, náměstek ministra zahraničních věcí a ředitel pro evropské záležitosti jménem Turecké republiky a Kerstin Jorna, generální ředitelka pro vnitřní trh, průmysl, podnikání a malé a střední podniky jménem Evropské unie, na online ceremoniálu dne 31. března 2023 v Ankaře a Bruselu.

Velvyslance Bozaye doprovázel Hasan Basri Kurt, prezident Organizace pro rozvoj malých a středních podniků (KOSGEB).

V komentáři k přistoupení Turecka k agendě jednotného trhu  náměstek ministra zahraničních věcí a ředitel pro evropské záležitosti velvyslanec Mehmet Kemal Bozay zdůraznil, že EU a Turecko mají dlouhou tradici partnerství v oblasti obchodu, výroby, podnikání a průmyslu.

Velvyslanec Bozay uvedl, že program jednotného trhu, který podporuje partnerství mezi tureckými a evropskými společnostmi a podnikateli, bude sloužit jako důležitá páka pro všechny zúčastněné strany v turecké a evropské ekonomice.

Cílem této důležité dohody je usnadnit přístup podniků na trhy, podpořit podnikání a získávání podnikatelských dovedností, modernizovat průmysl, řešit globální a společenské výzvy a zvýšit konkurenceschopnost a udržitelnost podniků, včetně odvětví cestovního ruchu, v období 2021–2027.

Program, který v Turecku koordinuje KOSGEB, poskytuje významné granty prostřednictvím výzev k předkládání návrhů.

Program je zaměřen na malé a střední podniky a velké podniky, soukromé a ziskové organizace, včetně finančních institucí, odvětvové federace nebo podobné podpůrné organizace, obchodní komory, neziskové organizace, jako jsou střediska pro rozvoj podnikání a akcelerátory, střediska na podporu podnikání, inovační střediska, nevládní organizace a univerzity, vzdělávací instituce a instituce odborné přípravy včetně výzkumných a technologických středisek.

Prostřednictvím mezinárodních konsorcií, která mají být vytvořena, jsou podniky a průmysl podporovány v souladu s cíli programu.

Celkový rozpočet programu přidělený všem zúčastněným zemím na období 2021–2027 činí 4,2 miliardy eur.

Turecko se účastní složky programu pro jednotný trh, jejímž cílem je posílit konkurenceschopnost a udržitelnost malých a středních podniků.

Proti tomuto kroku EU se vymezili francouzští europoslanci z frakce ID (jde o europoslance z RN, strany Marine le Pen) v následujícím prohlášení:

Tím, že bruselští technokraté tajně, na dálku a mimo dohled, dne 31. března podepsali dohodu o přistoupení Turecka k programu jednotného trhu, ukázali, že navzdory zuřivému odporu evropských národů jsou připraveni vést je na nucený pochod směrem k přistoupení Erdoganova islamistického Turecka.

Turecko, které je již členem celní unie, bude navzdory svým provokacím a agresím proti několika členským státům Evropské unie prostřednictvím této dohody těžit z hlavních nástrojů pro vstup do jednotného trhu.

Ankara bude skutečně těžit z pomoci pro své malé a střední podniky, ze svých inovačních programů, které tak budou přímo a nespravedlivě konkurovat společnostem z členských států EU.

S klíčovým, dalším skandálem, dotací ve výši 4,2 miliardy eur na období 2021-2027!

V době, kdy se národům Evropy říká, aby zhasínaly světla a vypínaly topení!

Je nejvyšší čas skoncovat s touto globalistickou a antidemokratickou EU, jejímž cílem je prostřednictvím přistoupení Turecka proti vůli evropských národů skoncovat se skutečnou evropskou civilizací, kterou bráníme již několik tisíciletí.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Evropská unie a Turecko podepsaly dohodu o přistoupení Turecka k programu jednotného trhu EU

  1. CIA už dávno mala konať a islamofašistického netvora Erdogana zavraždiť. A podľa možností musí aj Soros spolu s Langley urobiť všetko pre to, aby zbavil neobmedzenej moci jeho najlepších kamarátov – najkrutejších diktátorov Európy Orbána a Kaczynského.

    1. Práve Poľsko a Maďarsko najvehementnejšie podporujú vstup Turecka /aj Kosova/ do EÚ a Erdogan, Orbán, Kaczynski, Salvini, vláda kosovského „štátu“ sa už ani netaja tým, že si chcú podľa vzoru Hitlera a Mussoliniho rozdeliť východnú Európu /plus získať veľký vplyv v tej západnej/ a prepísať jej hranice. Treba tomu zabrániť za každú cenu. Z celej Európskej múmie iba Grécko a Cyprus odmietajú členstvo Turecka a Kosova, inak všetky ostatné kolónie jednoznačne stoja na strane krvilačnej islamonacistickej beštie , vojnového štváča útočiaceho na Sýriu a vraha Kurdov Erdogana. Mimochodom, Turecko a Kosovo patria už pár mesiacov medzi veľmi blízkych spojencov Izraela…

  2. pokud bude Turecko v EU z Německa s Rakouska bude hned Osmanská Říše a když hegemonie USA do budoucna skonči nejsilnější armádu v NATO bude mít Turecko = Evropská islámská armáda

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout