Technologie mRNA právě vstoupila do zcela nové, mnohem temnější fáze vývoje

Technologie mRNA právě vstoupila do zcela nové, mnohem temnější fáze vývoje

Delší dobu se hovoří o tom, že by se vakcíny měly lidem podávat v jejich běžné stravě. Bill Gates proto financuje šlechtění zeleniny tak, aby obsahovala příslušné vakcíny a mRNA očkováním prasat a krav se nyní v USA zřejmě směřuje k tomu, aby se tyto přípravky dostaly do lidí i skrz maso či mléko.

O tom, jak taková mRNA vakcína v mléce funguje a o nových testech na myších, které právě proběhly v Číně, se zmínil dr. Peter A McCullough:

Zásoby potravin v zemi mohou být manipulovány zdravotními úřady, aby ovlivnily populační trendy. Skvělým příkladem je fortifikace zrn kyselinou listovou – syntetickou formou folátu, která úspěšně snižuje výskyt defektů neurální trubice (např. spina bifida). Nyní se uvažuje o perorálním podání speciálně pro vakcinaci COVID-19 pomocí mRNA v kravském mléce.

Zhang a kolegové prokázali, že zkrácený kód mRNA o 675 párech bází může být vložen do fosfolipidových balíčků odvozených z mléka nazývaných exozomy. Tímto mlékem poté krmili myši.

Gastrointestinální trakt myší zachytil exozomy a mRNA  unikla do krevního řečiště a lymfatických tkání, takže u krmených myší byly produkovány protilátky proti spike proteinu SARS-CoV-2 (doméně vázající receptory).

Perorální vakcína proti SARS-CoV-2 RBD mRNA exozomy hovězího mléka indukuje neutralizační protilátkovou odpověď in vivo.

Z vědeckého hlediska byly tyto experimentální kroky Číňanů ohromným úspěchem. Vzhledem k poškození, které mRNA vakcíny způsobily ve formě vedlejších účinků, invalidity a smrti, však tyto údaje vyvolávají významné etické otázky. Projekt COVID States ukázal, že 25 % Američanů zůstalo úspěšně neočkovaných. 

Tato skupina by měla silné námitky proti mRNA v zásobování potravinami, zejména pokud by se to dělo skrytě nebo s minimálním značením/varováním. Děti by mohly být očkovány snadno aplikovatelnou perorální vakcínou nebo potenciálně dostávat mRNA prostřednictvím mléka při školních obědech a jiných jídlech bez dozoru.

Těm, kteří užili kteroukoli z vakcín proti COVID-19, by mléčné vakcíny jako nabídka EUA umožnily ještě větší vystavení těla syntetické mRNA, která je prokazatelně odolná vůči ribonukleázám a může být v lidském těle trvalá.

Tato pozorování mě vedou k závěru, že technologie mRNA právě vstoupila do zcela nové, mnohem temnější fáze vývoje. Očekávejte další výzkum mRNA v našich potravinách. 

Číňané právě podnikli první krok, který bude pro svět pravděpodobně mnohem nebezpečnější…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 22 Průměrně: 4.8]

3 thoughts on “Technologie mRNA právě vstoupila do zcela nové, mnohem temnější fáze vývoje

    1. pozor aby nás tohle nesmetlo i s němí každý musí jist jídlo by mělo byt označeno pokud v tom jsou vakcíny nebo hmyz mě se umřit nebo mit vedlejší učinky nechce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout