Politika nulového uhlíku: Do roku 2050 by měla být ukončena letecká doprava

Politika nulového uhlíku: Do roku 2050 by měla být ukončena letecká doprava

Soukromé tryskáče nejvýše postavených „elit“ a jejich politických poskoků budou samozřejmě stále v provozu. I když se může rok 2050 zdát příliš daleko, přesto je třeba si uvědomit, že i v mezidobí bude docházet nejprve ke zdražování a později i ke značnému omezování letecké dopravy.

Nejprve se zcela zruší letecká doprava na krátké vzdálenosti (lze očekávat, že v rámci Evropy si do roku 2030-35  již na dovolenou nezaletíte) a později se budou řešit i letecké linky na delší vzdálenosti.

Evropa má být podle ambicí zeleného údělu EU (tuto politiku však prosazuje i Velká Británie, Norsko či Švýcarsko) také prvním uhlíkově neutrálním kontinentem, jinde se zřejmě s rušením létání tak rychle končit nebude.

Čistá nula se proto rychle stala základem politických a ekonomických scénářů. Evropské členské státy se dohodly, že chtějí být do roku 2050 na „uhlíkové nule“.

Profesor Norman Fenton zveřejnil graf ze zprávy UK FIRES Absolute Zero. Co  tedy můžeme z tohoto grafu zjistit? Všechna letiště kromě těch největších budou do roku 2030 uzavřena. Do roku 2050 nebude letecká doprava vůbec. Do roku 2030 budou zakázána nová benzinová a naftová vozidla a do roku 2050 se provoz na silnicích sníží o 60 %.

Potřeba energie na výrobu potravin a vytápění bude do roku 2050 také omezena na 60 procent dnešní úrovně. To znamená hladovějící populaci přežívající v mrazu nebo připravovanou masivní depopulaci, jak předpovídá profesor Fenton.

Připomenutí toho, co „net zero“ skutečně znamená. Tato grafika je z projektu FIRES vlády Spojeného království. Klíčové body: Všechna letiště kromě Heathrow, Belfast a Glasgow mají být uzavřena do roku 2030. Do roku 2050 už nebude létání vůbec. Žádná nová benzinová/dieselová vozidla do roku 2030; do roku 2050 omezit používání silnic na 60 % současné úrovně:

Image

EU má stejné „ambice“ jako Velká Británie, takže i zde zřejmě dojde k uzavírání mnoha letišť.

Důležitou součástí jsou 15minutová města, která jsou všude propagována. Fenton již v roce 2020 řekl, že Covid je předchůdcem klimatických lockdownů.

Komentátorka Eva Vlaardinerbroek všem radí, aby se na grafiku podívali blíže. „Toto je totalitní agenda za čistým nulovým podvodem a je 100 procentně reálná,“ řekla.

„Probuďte se, než umřete hlady, zmrznete, zamknete se ve svém domě a bude vám zakázáno létat,“ varuje Vlaardinerbroeková.

Zdravotní vědkyně Yvonne Simonsová dodává: „WEF diktuje agendu, dokonce i v ‚brexitové‘ Británii.“

Poslanec EP Pepijn van Houwelingen (FVD) se odvolává na dopis ze dne 3. dubna, ve kterém se uvádí:

„Na summitu eurozóny ve dnech 23. a 24. března 2023 Evropská rada (ER) „znovu potvrdila svou podporu Agendě 2030 a znovu potvrzeným cílům udržitelného rozvoje.“

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 4.9]

One thought on “Politika nulového uhlíku: Do roku 2050 by měla být ukončena letecká doprava

  1. Koľko debilov len žije v SR a v ČR, ktorí si nevedia predstaviť nič bez EU, ale keď sa ich človek opýta na reálne výhody členstva, tak spustia len prázdne frázy z propagandy, ktoré sú skôr pre pamätníkov a negatíva ich vôbec nezaujímajú, keďže sú vyznávačmi len plytkých konzumných „hodnôt“ či tzv. EU zvrátených „hodnôt“… Toto by spomínané opice s istotou neprežili: https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/663365-kover-nedovoli-v-madarskom-parlamente-vyvesit-vlajku-eu-ani-pri-vyroci-referenda/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_bleskove_spravy !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout