Bouřlivý ramadán v Birminghamu: Policie napadena vzteklými muslimy (videa)

Bouřlivý ramadán v Birminghamu: Policie napadena vzteklými muslimy (videa)

V Birminghamu, kde se již běloši stali menšinou, je jasně vidět, jak to vypadá, když si město převezmou muslimové. Po setmění jsou o ramadánu ulice plné slavících mohamedánů, kteří nakupují halal pohoštění u ilegálních stánků.

Pro zbytky původní populace jde o probdělé noci, což se tato menšina na vlastním území snažila řešit přivoláním policie.

Policie West Midlands byla napadena při boji proti nelegálnímu pouličnímu obchodu v Birminghamu. Obyvatelé si stěžovali na zvýšené množství odpadků a hluku z nelegálních podniků během ramadánu.

Policie prováděla společnou operaci s městskou radou v Birminghamu, aby vyšetřila nelegální pouliční obchod, když čelila odporu. Jeden policista byl lehce zraněn hozenou lahví, když se velký dav shromáždil na Coventry Road a Ladypool Road v Small Heath. Během nepokojů, ke kterým došlo v neděli 16. dubna kolem 1:30 ráno, bylo na policejní vozidla hozeno několik předmětů.

Během  ramadánu se objevují stánky prodávající jídlo a oblečení až do úsvitu, kdy se obnoví půst. Tyto stánky navštěvují tisíce lidí, ale obyvatelé v okolí říkají, že už mají dost dopravy, hluku, odpadků a zablokovaných silnic.

Místní obyvatelé uvedli, že stánky ovlivnily jejich každodenní život.

Policie spolupracovala s městskou radou poté, co vyslechla obavy radních, poslanců, imámů, místních obchodníků a obyvatel, kteří vyjádřili obavy z dopravy, hluku, odpadků, zablokovaných silnic a protispolečenského chování.

Policie West Midlands a městská rada v Birminghamu chtějí, aby si lidé, kteří dodržují ramadán, užili oslavy, ale chtějí se ujistit, že se to děje bezpečně a v souladu se zákonem.

Ve svém prohlášení řekli ITV News Central: „Jsme si vědomi toho, že někteří nelegální obchodníci porušili zákon, a ti, kteří v tom pokračují – nelegálním obchodováním nebo blokováním silnic – budou odsouzeni a postaveni před soud.

Vyšetřovatelé nyní prozkoumají videa a záběry ze včerejších událostí na sociálních sítích a vyzývají každého, kdo má informace, aby se přihlásil.“

„Musíme si sednout s městskou radou a policií, abychom zjistili, zda z toho můžeme udělat oficiální akci, regulovat ji a učinit ji přitažlivou,“ řekl Sadique z komunitní skupiny Bearded Broz.

Dodal, že regulace stánků by také mohla být lepším příkladem „pravého ducha ramadánu„, spíše než letošní negativní zkušenost.

Tolik reportáž z místa, kde je již pouze 19% obyvatel bílých:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

6 thoughts on “Bouřlivý ramadán v Birminghamu: Policie napadena vzteklými muslimy (videa)

  1. A protože jsem člověk přející, tak to obohacení nabubřelým anglánům z celého srdce přeji. A zcela jistě to je jen začátek.

    1. pridávam sa. Dúfam, že podobne kultúrne obohatia aj Londýn a londýnskych policajtov. A nejaké tú kultúrnu show predviesť si pri korunovácii Karola, najlepšie v koprodukcii s lbgt a spol

  2. Už je to 32 rokov, čo Saudská Arábia a hlavne jej vtedajší kráľ Fahd spustila po páde železnej opony plán islamizácie Európy – presnejšie zavádzania vahhábistickej verzie islamu – a neskôr celého sveta.Až neskôr začali s niečím podobným aj Katar a Turecko. Nepochybujem,že tento blízky spojenec USA a EÚ sa nevzdá, kým nebude väčšia časť sveta pod nadvládou moslimov. A KSA sa na rozdiel od Spojených arabských emirátov nikdy globalistom a /zväčša židovským/ pánom sveta nepodriadi. Už teraz predpokladám úporné boje a samozrejme víťazstvo islamu nad Sorosovcami, Rockefellerovcami, Rothschildovcami a pod. vo väčšine regiónov sveta.

  3. Švédsku se nepodařilo integrovat velké počty migrantů, které v posledních dvou desetiletích přijalo. Došlo tak ke vzniku paralelních společností a násilí vyvolávanému gangy. řekla to švédská premiérka Magdalena Anderssonová. jo, šátečkem to začíná a no-go zonami a vraždami to končí. tihleti lidi jsou průmyslově (z)manipulovatelní a pod drogou dokáží mnohé. to tady nechceme. islám je ten problém a u nás jsou problém dozorové orgány nad náboženskými skupinami, ministerstvo kultury a vnitra, Martin Baxa a Vít Rakušan. Rodová linie Muslimského bratrstva ukazuje, proč vyvstávají zásadní otázky o jejich kompatibilitě se západním demokratickým řádem. Koneckonců je to organizace, jejíž logo se skládá ze dvou zkřížených mečů a jejíž přísaha věrnosti činí z džihádu čtvrtý z deseti atributů. Jeho zakladatel Hasan al-Banna (1906-1949) proslavil výrok: „Alláh je náš cíl, prorok náš vůdce, Korán náš zákon, džihád naše cesta, smrt na cestě Alláha naše největší drahá naděje“ – což se stalo mottem Bratří. To nejsou slova, která se snadno opakují v době, kdy Západ těžce trpěl teroristickými útoky páchanými těmi, kdo se snaží prosadit svůj výklad islámských zákonů v ulicích Evropy.  Džihád je jedním ze základních pilířů islámu a naši politici to moc dobře vědí, ale dělají, že to nevidí. Důkaz o tom, že voliče si lze dovézt, tedy máme přímo ve Švédsku. Stačilo patřičně upravit zákony a mnoho relativně nedávno dovezených cizinců již může volit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout