Podle Evropské komise je třeba zvýšit počet pracujících v zemích EU migrací a ne prorodinnou politikou

Podle Evropské komise je třeba zvýšit počet pracujících v zemích EU migrací a ne prorodinnou politikou

EU tím opět jen potvrzuje, že jedním z hlavních cílů tohoto molocha je výměna obyvatel. Zatímco tedy nedávno EU i z vašich peněz finančně podpořila prorodinnou politiku v Turecku, v evropských zemích něco podobného odmítá.

To vyšlo najevo poté, co se na tento problém vymírání původních Evropanů související i s dlouhodobou protirodinnou politikou zeptal Evropské komise francouzský europoslanec za RN (strana Marine le Pen).

Otázka europoslance Jeana-Paula Garrauda (RN/ID) ze dne 31/01/23 určená Evropské komisi:
Co hodlá Komise udělat pro zvýšení porodnosti v Evropě?

Zpráva Komise o dopadu demografických změn z roku 2023 ukazuje, že za 10 let ztratila Evropská unie 5 milionů aktivních lidí, zejména v důsledku poklesu porodnosti. Podíl mládeže ve věku 15 až 29 let se výrazně snížil.

Očekává se, že problém se bude ještě zhoršovat. Vzhledem k trendu stárnutí na kontinentu Komise předpovídá, že do roku 2050 se počet pracovních sil sníží o 35 milionů. Mezi lety 2015 a 2020 EU ztratila 3,5 milionu lidí v produktivním věku.

V listopadu 2022 šéf evropské diplomacie Josep Borrell prohlásil: „Demografická zima v Evropě je vyplněna příspěvky ze zbytku světa,“ jinými slovy migrační záplavou.

  1. Považuje Komise přistěhovalectví za řešení klesající porodnosti v Evropě?
  2. Jaký je názor Komise na porodní plány zavedené Maďarskem a Polskem?
  3. Proč Komise neobhajuje pronatalistické politiky s cílem oživit evropskou demografii?

Odpověď paní Šuicové, evropské komisařky pro demografii a místopředsedkyně EK jménem Evropské komise, ze dne 27. března 2023:

Je nezbytné řešit výzvy demografické transformace, včetně klesajícího počtu obyvatel v produktivním věku. Pro udržení hospodářského růstu je nezbytné zvýšit počet obyvatel v produktivním věku, míru účasti na trhu práce nebo produktivitu prostřednictvím technologického pokroku a/nebo rozvoje dovedností.

Pracovní síla z řad domácího obyvatelstva v EU sama o sobě nestačí a nebude stačit k uspokojení současných a budoucích požadavků trhu práce. Jak je uvedeno v balíčku Komise týkajícím se dovedností a talentů, přijímání migrantů v kombinaci s aktivní integrační politikou proto musí být součástí širšího souboru opatření, která budou řešit jak existující, tak základní příčiny nedostatku pracovních sil a dovedností, a tím posílí hospodářský růst Evropy.

Druhá zpráva o důsledcích demografických změn poskytuje mimo jiné faktický přehled vývoje porodnosti v EU. Pokles nebo stagnace porodnosti je obecným dlouhodobým trendem od roku 1960.

Mít děti je věcí individuální volby a EU nemá žádné pravomoci, pokud jde o rodinné právo, které spadá do pravomoci členských států……

Tolik z odpovědi eurokomisařky, která tím otevřeně prosazuje výměnu obyvatel a to přesto, že většina oněch „importovaných talentů“ je na sociálních dávkách a tím jsou pro země, které je přijímají, zátěží.

A to nehovořím o vysoké kriminalitě, aktuální hrozbě teroristických útoků, vytváření ghett a záměrnému odmítání jakékoli integrace, která je ostatně pro muslimy nepřijatelná.

Podle eurokomisařky tedy členské státy mohou zavádět prorodinnou politiku, nicméně EU se již nejednou proti této politice vymezila a rozhodně ji nijak aktivně finančně nepodporuje, což je jasně vidět na případu Maďarska.

Je zajímavé, že zatímco udržení evropské populace není na programu EU, tak v Turecku, které je kandidátskou zemí, nedávno zavedla program podpory mateřství. Přitom Turecko rozhodně s demografií dlouhodobě žádný problém nemá.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 4.7]

2 thoughts on “Podle Evropské komise je třeba zvýšit počet pracujících v zemích EU migrací a ne prorodinnou politikou

  1. tak vedení EU má za cil likvidaci bělochu v cele Evropě nic nového proto se prosazuje do Evropy hlavně přísun muslimu a vubec se nekriminalizuje zaváděni práva šaría, gangu a ghett i ti nejhloupější z pomocné školy by to měli vidět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout