Všech 34 bodů obžaloby Trumpa se mělo týkat údajného ovlivňování voleb v roce 2016

Všech 34 bodů obžaloby Trumpa se mělo týkat údajného ovlivňování voleb v roce 2016

Včera proběhlo první soudní stání ve věci obžaloby Donalda Trumpa.

Trumpova obžaloba byla rozpečetěna v úterý během Trumpova procesu.

A kde se vzalo oněch 34 bodů obžaloby?

Trump byl obviněn z trestného činu za každou platbu, kterou učinil svému bývalému právníkovi Michaelu Cohenovi v souvislosti s s tím, že měl údajně umlčet obě ženy, které v obžalobě figurují.

Manhattanský, Sorosem podporovaný žalobce Alvin Bragg  prošel účetní knihu Trump Organization a zkontroloval platby Cohenovi.

Každá jednotlivá platba Michaelu Cohenovi byla provedena v roce 2017, když byl Trump prezidentem.

Trump byl zatčen před svým obviněním poté, co ho manhattanská velká porota obvinila z plateb za umlčení pornohvězdy Stormy Daniels a centristky Playboye Karen McDougalové.

Trump byl obviněn z 34 trestných činů falšování obchodních záznamů a spiknutí.

Obžaloba uvádí, že platby oběma ženám měly zajistit, že budou mlčet o aférách, aby tyto ženy nepoškodily jeho šance na vítězství ve volbách nad Hillary Clintonovou.

Prokurátoři uvedli, že Trumpovy takzvané „zločiny“ podkopaly volby v roce 2016.

Takže tohle je o Hillary Clintonové.

Hillary Clintonová dostala jen malou pokutu za svou falešnou složku Trump-Rusko. Složka Hillary o Rusku byla použita k poškození Trumpovy kampaně v roce 2016, ale Clintonová nikdy nebyla obviněna.
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 4.5]

6 thoughts on “Všech 34 bodů obžaloby Trumpa se mělo týkat údajného ovlivňování voleb v roce 2016

 1. všichni si uvědomujete, že Trump právě vyhrál primárky Republikánské strany a volby v roce 2024, že?

  A právě vytvořil precedens, že místní DA a státní AG mohou jít po bažině (Swamp) politiky za zločiny, které spáchali v jurisdikcích těchto DA a AG.

  Tento případ se rozpadne.

  Trump je v bezpečí.

  Swamp ne💣💣💣

  #comfyAF #NCSWIC
  Justice for all

 2. trupm falsoval voľby aj s Bidenom. Tento podvod sám dotiahol do konca, keď podlo dosadil Bidena do úradu, aby s práve cez neho robil práve to čo sa teraz deje vo svete, aby neskôr on sám nastúpil ako záchranca sveta. A pritom je to jeho práca. Skutočnosť bude taká, že konec koncov bude obvinený z mnohých vrážd, pedofilie, vrážd malich dievčatok, znásilnení, riadenia ostrova Epstein, únosu detí a pašovanie detí a pankharti ktoré má práve Uršula 7x 5x dievčatá a dvaja buzeranti, sú práve jeho a urobil ich s inými dievcatkami. A v neposlednom rade, za Judaštvo, genocídu na obyvateľstve. a o podvodoch ani nevravím, no a samotné TWIN (dvojičky) to bude ešte len smiechu.

 3. Je mi úplně ukradené, jestli se ti zločinci za mořem navzájem pobijí. Máme dost svých starostí a zločinecké USA ať klidně zaniknou. Stejně přinášejí okolnímu světu jen smrt a zmar.

 4. a ešte jedna zaujímavosť, keď bol na rade s milosťami, udelil ich kde komu a kde akému podvodnikovy. svet vsak čakal že milosti práve toho, o ktorom sa všetci domnievali že je uväznení nepravom a ono prd. Dal tam zmrda, ktorí sa skutočne dopustil zlocinov. len preto vraj je to Američan 😅. Toto dokazuje všetko, kto je Trump.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout