V USA se již tento měsíc začnou dávat mRNA injekce kravám a prasatům (video)

V USA se již tento měsíc začnou dávat mRNA injekce kravám a prasatům (video)

Jakmile se s podobným počinem přišlo v USA, je jen otázkou velmi krátkého času než se do toho zapojí také EU.

Aplikace mRNA se již dávno testuje také u rostlin, takže časem nebude jednoduché se mRNA vyhnout, neboť bude v různých potravinách, tedy nejen v živočišných produktech jako je maso a mléko.

Byl by to samozřejmě nejlepší způsob, jak dostat genové přípravky i do lidí, kteří je zásadně odmítají.

Chtěli dát injekci do paže každého člověka na této planetě. To nefungovalo, protože v některých zemích byl odpor značný. Nyní proto chtějí genovou terapii mRNA přidat do jídla. 

Americký právník Tom Renz objevil dokumenty z National Institute of Health NIH z roku 2002, které hovoří o „integraci vakcín do potravin.“ Takže se na tom pracovalo více než dvě desetiletí, říká Renz.

NIH v novinách píše o řadě potravinových produktů, které byly geneticky modifikovány, aby se staly „jedlými vakcínami.“

Lobbisté potravinářského průmyslu potvrdili, že mRNA vakcíny budou tento měsíc používány pro prasata a krávy v několika státech USA.

Gates, WHO, všechny možné univerzity: všichni mluví o přidávání mRNA vakcín do jídla. Chystají se přeměnit potravinářské produkty na mRNA vakcíny, varoval právník.

Největšími vlastníky zemědělské půdy v Americe jsou Bill Gates a Čína. Budou se na těchto polích pěstovat mRNA plodiny?

Byl proto předložen návrh zákona, který stanoví povinnost jasně označovat produkty, které fungují jako genová terapie.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 4.7]

11 thoughts on “V USA se již tento měsíc začnou dávat mRNA injekce kravám a prasatům (video)

 1. tenhle svět je až moc zvracenej na to aby tu někdo normální chtěl založit rodinu ti co ji už mají v budoucnu tvrdě pociti co to znamena ztratit někoho milovaneho takové bolesti se už nikdo nikdy nezbavi tohle je věk Teroru a Smrti

 2. V Americe bylo staženo více než 3000 liber hovězího masa kvůli pravděpodobné kontaminaci E. coli. Podle Úřadu pro bezpečnost a kontrolu potravin Ministerstva zemědělství USA (FSIS) bylo možné infikované mleté hovězí maso zabaleno teprve nedávno (v polovině února 2023) do vlnitých krabic různých hmotností hovězího masa Elkhorn Valley Pride Angus Beef (61226 BEEF CHUCK 2PC BNLS). Prodejna se sídlem v Harperu v Kansasu vydala stažení poté, co inspekce FSIS odhalila pozitivní test kmene STEC 0103 E. coli, ale bylo příliš pozdě na zastavení zásilek, které směřovaly k maloobchodníkům, velkoobchodům a federálním zařízením, včetně institucí, hotelů a restaurace v několika státech, včetně Connecticutu, Illinois, Indiany, Marylandu, Massachusetts, Michiganu, New Jersey, New Yorku a Pensylvánie.

  Spotřebitelé by měli tyto produkty zlikvidovat nebo je vrátit tam, kde byly zakoupeny.
  STEC 0103 E. coli může způsobit vážné onemocnění a příznaky infekce zahrnují zvracení a krvavý průjem

  Konvenční maso v Americe je děsivá věc a tento nedávný incident je jen dalším strašlivým příkladem. Spotřebitelé by se měli držet organického hovězího masa krmeného trávou, kdykoli je to možné, a zajistit, aby bylo celé propečené při minimální teplotě 160° Fahrenheita. Většina lidí, kteří jedí infikované maso, se zotaví asi po týdnu, ale u některých se rozvine hemolyticko-uremický syndrom (HUS), což je typ selhání ledvin, který může být smrtelný. To je častější u dětí mladších pěti let a starších lidí s oslabeným imunitním systémem (zde také vzpomeňte na lidi s injekčními dávkami sraženiny).

  Máte nevysvětlitelné modřiny a snížený výdej moči? Pálí tě čůrání? Pociťujete tlak nebo bolest v podbřišku nebo pánevní oblasti, zakalenou nebo krví zabarvenou moč nebo moč se silným zápachem? Jedl jsi v poslední době nějaké konvenční maso?

  Nebylo by to neobvyklé, protože více než půl milionu Američanů již letos trpělo infekcí močových cest (UTI) a stává se to každý rok. Konvenční masný průmysl se to snaží sfouknout, že se není čeho bát, protože je to tak běžné, ale to je důvod k ještě většímu znepokojení. Od farmy po infekci, konvenční maso zanechává mnoho přání.
  Neodmítejte infekci močového měchýře jako menší nepříjemnost, jak by to od vás požadoval konvenční masný průmysl a FDA

  Infekce E. coli v krevním řečišti zabijí každý rok 40 000 lidí jen v USA. Ve skutečnosti je E. coli rezistentní na antibiotika na vzestupu a čím více tito producenti masa vstřikují svým kravám, kuřatům, prasatům a krůtám antibiotika, tím více se lidé, kteří je konzumují, stávají zranitelnější vůči infekci a imunní vůči antibiotikům, která pomáhají porazí infekci. Je to prohraná situace a všichni lidé a zvířata v tomto konvenčním světě pojídání masa prohrávají.

  Odborníci také nyní varují, že E. coli je často odolná vůči některým antibiotikům kvůli masivnímu nadměrnému používání u hospodářských zvířat a v nemocnicích a že počet lidí umírajících na infekce močových cest a krevního řečiště se zvyšuje. Průmyslové zemědělství se vymklo kontrole a FDA a USDA jsou příliš zaneprázdněné snahou potlačit přírodní doplňky stravy a organickou medicínu, než aby tomu věnovaly pozornost a pomáhaly.

  Tato zvířata na průmyslových farmách jsou uvězněna v klecích a kolících, nacpaná příliš blízko u sebe, celý den stojí a válejí se ve vlastních výkalech a moči, jedí infikované jídlo, jedí GMO krmiva a jsou jim injekčně podávána antibiotika, která již nezabírají. Všechno toto šlechtění, životní podmínky a zabíjení ve firemním stylu umožňuje bakteriím rychle mutovat a vyvinout si nové vlastnosti, které způsobují horší onemocnění a ještě větší odolnost vůči antibiotikům.
  https://www.naturalnews.com/2023-04-03-e-coli-contaminated-meat-causing-urinary-tract-infections.html

 3. mRNA se budou snažit dát úplně všude, ale skutečný důvod k tomu není žádný. Otázkou je, proč se tak usilovně úzká skupina boháčů snaží takovou věc do lidí za každou cenu dostat. Jedno řešení se nabízí, zabít oněch 7 mld. lidí, které si elity již dávno předsevzali a vůbec se tím netají.

 4. Tak to je už ozaj sila. Takto zneužiť zvieratá. Nepodarilo sa im to dať ľuďom tak im to idú naservírovať cez potraviny? Hm … to by jeden nevymyslel. Za toto treba tie svine začať stíhať a vešať a to verejne. Veď oni idú vyvraždiť pomaly takmer celé ľudstvo. Kam sa na tieto fašistické beštie hrabali komunisti. Tí sa mi dnes javia ako anjeli.

 5. Tolik zla se přisouvá na lidstvo, věřím že přijde změna ale tohle musíme přežít! Přátelé, nejíst maso nebude asi problém, důležitější bude nepodlehnout mediálnímu tlaku, digitálním penězům a lžím politiků na celém satanské světě. Věřme v dobro, to se k nám určitě vrátí ale s těmi, co se na tom podílejí už se nepočítá. A že jich bude. Amen, pravím vám 🙏

  1. Jenomže ono to nebude jenom v mase. Mléčné výrobky, zelenina, vejce atd.. Mě spíše napadá, kolik těch kravek, telátek a prasat zahyne a s jakými zdravotními potížemi. Lidé, kteří se na tomhle podílejí jsou zrůdy.

  1. Mýlíte se. Není to žert. Tohle tady běží skryto již mnoho let. Jenom zasvěcení ví. Proč myslíte, že ti nahoře se chovají, jak chovají? Protože si myslí, že přežijí, že budou ti vyvolení, kterých se to nebude týkat. Proto tak poslouchají a vykonávají dané notičky. Budou v snad té první třídě, kteří nebudou muset být očkovaní a budou žrát jenom výběrovou (tedy čistou) stravu pro elity.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout