Německá studie: Spike proteiny z Covidu a Covid „vakcín“ způsobují odumírání mozkových buněk

Německá studie: Spike proteiny z Covidu a Covid „vakcín“ způsobují odumírání mozkových buněk

Nedávno zveřejněná německá studie naznačuje, že spike proteiny z Covid-19 a vakcíny Covid způsobují smrt mozkových buněk. Opakované očkování se v tomto ohledu jeví jako kontraproduktivní. To může mít dokonce za následek trvalé poškození mozku.

Jak nebezpečné jsou skutečně spike proteiny SARS-CoV-2? S ohledem na stále kritičtější výsledky studií vyvstává otázka, zda pokračující injekce, které také obsahují tyto spike proteiny, nejsou jen neuvěřitelně nebezpečné.

Ukazuje to i studie SARS-CoV-2 Spike Protein Accumulation in the Skull-MeningesBrain Axis: Potential Implications for Long-Term Neurological Complications in post-COVID-19, která zkoumá účinky těchto proteinů na mozek. Říká:

„Naše výsledky ukázaly akumulaci spike proteinu v kraniální dřeni, mozkových plenách a mozkovém parenchymu. Injekce samotného spike proteinu vedla k buněčné smrti v mozku, což ukazuje na přímý účinek na mozkovou tkáň. Pozorovali jsme přítomnost spike proteinu v lebkách zesnulých jedinců dlouho po jejich infekci COVID-19, což naznačuje, že perzistence spike proteinu může přispívat k dlouhodobým neurologickým symptomům.“

Ze všech proteinů viru SARS-CoV-2 byl v mozkovém parenchymu detekován pouze spike protein. 

„To naznačuje, že spike protein by mohl mít v těle dlouhou životnost. Tuto představu podporuje pozorování, že spike protein může být detekován na imunitních buňkách pacientů déle než rok po infekci. Nedávno publikovaný preprint naznačuje, že spike protein může být detekován ve vzorcích plazmy až 12 měsíců po diagnóze.“

 A dál se uvádí:

„Injekce Spike proteinu vyvolala široké spektrum proteomických změn v kraniální dřeni, mozkových plenách a mozku, včetně proteinů spojených s koronavirovým onemocněním, komplementární a koagulační kaskády, degranulaci neutrofilů, tvorbu NET a signalizaci PI3K-AKT.“

Výzkumníci dále uvádějí:

„Naše molekulární analýza naznačuje aktivaci imunitní reakce v kraniocerebrální ose, pravděpodobně prostřednictvím náboru a zvýšení aktivity neutrofilů, podobně jako to bylo hlášeno pro dýchací trakt. Kromě toho virové proteiny působily jako zánětlivý stimul, který spustil významnou imunitní odpověď v mozku.“

Studie také uvádí: „Proteiny spojené s neurodegenerací a poškozením hematoencefalické bariéry byly nejvíce dysregulovanými molekulami v mozku. Virový spike protein vede k aktivaci RHOA, která spouští narušení hematoencefalické bariéry“.

Proto dochází k miniinfarktům v mozkovém parenchymu a zvýšenému počtu mikrokrvácení.
Tato práce dokazuje, že spike protein mRNA vakcíny SARS-CoV2 a Covid-19 vstupuje do dřeně lebky, mozkových blan a mozkového parenchymu. Spike protein také proráží hematoencefalickou bariéru.
Samotný Spike protein způsobuje buněčnou smrt v mozku, aktivuje komplementové a koagulační cesty vedoucí ke krevním sraženinám, miniinfarktům a mozkovému krvácení, způsobuje záněty a lokální změny spojené s neurodegenerací (demence, Alzheimer, Parkinson).

Měli bychom si být vědomi toho, že opakované podávání takových spike proteinů pomocí experimentálních genových injekcí může být ve smyslu kontaminace lidského těla těmito spike proteiny přirovnáno k mnohočetným nákazám koronaviry.

Ale čím častěji jsou takové spike proteiny podávány, tím větší jsou potenciální zdravotní problémy – v tomto případě se to týká i lidského mozku. Hovoříme zde o nenapravitelných škodách, protože mozkové buňky se již neregenerují…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 4.8]

6 thoughts on “Německá studie: Spike proteiny z Covidu a Covid „vakcín“ způsobují odumírání mozkových buněk

  1. Kazda studia hovori uz nieco ine o poskodeni a rozdieli su totalne ine… tak kde je pravda? Kto si z nas robi naozaj PRDEL? Spomalme a zamyslime sa teraz vazne!!!

  2. tak toto mi nesedí. T by potom lucifer bergoglio aj s jeho ženou a ich nasledovnikami, ako je OSN, EU, VATIKÁN toto svinstvo by museli brať už dávno. Lebo tito psychopati nemajú určite ani jednu zdravú bunku v ozgu, vlastne sú už dávno bezmozgovy.

    1. Jak sleduju rabiho Bergolio, přijde mi, že si taky předloni nechal do těla dobrovolně vpravit nějaké to mRna. I on je jen ďáblův služebník k použití a posléze zahození jako slupka od salámu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout