Ve Francii provádí soupis obyvatel každé nemovitosti, aby zjistili, zda není málo zaplněná

Ve Francii provádí soupis obyvatel každé nemovitosti, aby zjistili, zda není málo zaplněná

V budoucím světě podle Klause Schwaba by se mělo vše sdílet, tedy i bydlení. Nyní již zejména v obohacovaných zemích přikročili k vyvlastňování, aby bylo kde ubytovat nové občany.

Nejprve se začalo s vyháněním obyvatel obecních bytů či domovů důchodců, ale stále častěji se hovoří také o vyvlastňování soukromých nemovitostí. Například v Německu již dvě spolkové země připravují zákon, podle kterého by mělo být možné vyvlastnit neobsazené soukromé nemovitosti pro účely ubytování obohacovačů.

O povinném uvolňování nemovitostí pro tytéž potřeby se aktuálně hovořilo také v Itálii a ke stejným krokům přistupují ve Švýcarsku.

Ve Francii nedávno začali stěhovat ilegály okupující zejména Paříž do menších obcí i malých vesniček po celé zemi. K tomuto kroku se přistupuje kvůli Olympiádě, která ve francouzské metropoli proběhne již za rok.

Jenže „čištění“ Paříže zřejmě nejde tak jak si Macron představoval, takže nyní se podle všeho chystá stěhovat obohacovače i do soukromých prostor.

Pod falešnou záminkou administrativní reorganizace se stát rozhodl prověřit všechny nemovitosti ve Francii. Cílem je zjistit kdo ve které nemovitosti skutečně bydlí. Soupis mají provádět pozemkoví úředníci s notáři a radnicemi.

Úředníci mají označit nedostatečně obydlené nemovitosti. Nařízení striktně neurčuje co je to „nedostatečně obydlený byt či dům.“ Rozhodnutí o tom je ponecháno na uvážení úředníků a  soudců.

Všichni vlastníci domů, ve kterých sami bydlí nebo je pronajímají nebo majitelé nemovitostí, které jsou aktuálně volné, jsou povinni u každého ze svých prostor uvést, jak jsou obsazeny, k jaké funkci slouží (bydlení, komerční prostor apod.), a pokud v dané nemovitosti nebydlí sami, tak musí nahlásit totožnost obyvatel a dobu po kterou daný prostor obývají s platností od 1. ledna 2023.

Stejně tak chce stát znát identitu a rodinný vztah těch, které jako vlastník bezplatně ubytováváte, jako jsou například vaše vlastní děti. Nebo studující vnuk či nezaměstnaná neteř apod.

Úřad pak bude mít možnost rozhodnout, zda je bydlení oprávněné. A také zjistí, zda nemáte ve vaší nemovitosti nadměrné místo. Pokud jste například dva ve 4pokojovém bytě či domě,  budete zřejmě nuceni tento nadměrný prostor poskytnout migrantům.

Samozřejmostí je, že jakákoliv změna užívání prostor nebo každý nový uživatel prostor musí být okamžitě nahlášen. Jinak Velký bratr, který všechno ví a všechno vidí, vás donutí draze zaplatit za vaše opomenutí

Cílem není vědět, co už zlodějský stát ví. Ale cílem je znát míru obsazenosti a způsob obsazení domů a bytových jednotek. Se sotva skrytým cílem: sepsat prázdné nebo nedostatečně obsazené domy a byty podle islámsko-levičáckých kritérií, aby bylo možno provést Velkou výměnu ve všech městech, vesnicích a osadách…

Tolik ve zkratce novinka z Macronovy Francie. Zákon se schvaloval v době, kdy se většina lidí soustřeďuje na důchodovou reformu, proto novinka vedoucí k vyvlastňování mnoha lidem unikla.

Důsledkem samozřejmě bude, že například důchodce, který žije sám ve třípokojovém bytě, bude muset povinně poskytnout ubytování dvěma obohacovačům, aby byl byt zaplněn podle norem určených úřadem.

Problém je, že úřady jsou prošpikovány Macronovými lidmi. Ti budou sami rozhodovat o tom, který byt či dům je příliš prázdný.

To už je ovšem cesta k onomu tak často propíranému sdílení. A Francie jistě není první zemí, která podobný zákon zavádí. Dřív či později půjde pravděpodobně o celounijní nařízení…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Ve Francii provádí soupis obyvatel každé nemovitosti, aby zjistili, zda není málo zaplněná

  1. u nás pětidemolični zmetci taky budou povinně nám nařizovat abychom byty sdileli s Ukrajinci až skonči konflikt na UA tak Ukrajincu bude plna republika a to ještě budou invazni hordy z Afriky a Arabie do EU do budoucna tady v ČR to vyvlastnovani take začne velice brzy když bydleni je nedostupne a jak ubytovavat Ukrajince nové voliče Petra Fialy než je povinně všem občanum nařidit oni se ptat nebudou a Fiala s Rakušanem tak zařidi občane co vlastnine nemovitosti už brzy o ně přijdete

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout