Kanada: Vzpěrač se prohlásil za ženu a trhl rekord v ženské kategorii (video)

Kanada: Vzpěrač se prohlásil za ženu a trhl rekord v ženské kategorii (video)

V „pokrokových“ zemích v čele s USA a Kanadou se stačí prohlásit za jakékoli pohlaví a pak vás za dané pohlaví musí podle zákonů považovat celá společnost. Tento „genderový mor“ se již dostává do Evropy a v současné době  tyto zákony platí také například v Německu, Skotsku, Španělsku, Francii, Švýcarsku a některých dalších zemích.

Díky tomuto zákonu je postupně zcela degradován ženský sport, neboť i většina sportovních asociací a klubů v LGBTQI vstřícných zemích povoluje účast mužů, kteří se prohlásí za ženy, v ženských sportech.

V poslední době tak můžeme ve sportovních utkáních žen vidět stále bizarnější výjevy jako je například vousáč z titulního obrázku, který se rozhodl poukázat na šílenosti dnešní doby, když se prohlásil za ženu a posléze hravě překonal dosavadní ženský rekord.

V jeho případě tedy nešlo ani tak o snahu nasbírat medaile jako žena, protože v mužské kategorii by neměl šanci, ale chtěl především poukázat na zvrácenost jakou jsou muži v ženských sportech…

Muži vstupují do ženských sportů a lámou rekordy, zatímco ženy jsou odsouvány na vedlejší kolej. Jeden muž toho měl dost a udělal, co mohl, aby poukázal na absurditu mužů v ženských sportech.

Kanadský trenér vzpírání Avi Silverberg vstoupil do ženského týmu v Albertě a překonal rekord. Tvrdil, že je žena a vyhrál trofej.

Avi Silverberg, který se identifikoval jako žena a vstoupil do Heroes Classic v Lethbridge v Albertě. Silverberg pokračoval ve zvedání téměř 370 liber, čímž rozbil stávající ženský rekord Alberty 275 liber:

Již dříve se v tomto sportu objevil jiný muž, který překonal nejeden rekord. V publiku se tehdy objevily ženy, které proti těmto praktikám protestovaly. V Kanadě však mají smůlu, protože zákon je k různým LGBTQI až přespříliš vstřícný:

Degradace ženského sportu tedy pokračuje a zatímco na mezinárodních soutěžích v atletice byli aktuálně muži v ženských sportech zakázáni, tak pro Olympiádu v Paříži se s nimi prozatím počítá. A akceptují je i mnohé jiné sportovní akce, zejména na lokálních úrovních, vždy záleží jen na tom, jaký je názor daného pořadatele či asociace konkrétního sportu.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Kanada: Vzpěrač se prohlásil za ženu a trhl rekord v ženské kategorii (video)

  1. V Kanade je už dávno multikulturalizmus štátnou ideológiou, o pár rokov bude vahhábistický islam /prinajmenšom v niektorých provinciách/ štátnym a jediným povoleným náboženstvom… Čiže homosexuáli , transky, díleri drog a podobne budú bez milosti zlikvidovaní. Nezabúdajme, že aj sám premiér je oddaný moslim malajského pôvodu, ktorý sa často modlí v mešite a bezchybne ovláda takíju.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout