Indoktrinátoři, část 3: Bill Gates

Indoktrinátoři, část 3: Bill Gates

Toto je třetí série o čtyřech známých mužích, jejichž cílevědomé sociální inženýrství v průběhu let podkopalo národní demokracie a ekonomiky a vytvořilo úrodnou půdu pro konečnou realizaci jejich postdemokratického snu o globálním korporátně fašistickém světě, ovládaném nadnárodními organizacemi, jako je Organizace spojených národů (OSN), Světová zdravotnická organizace (WHO) a samozřejmě oni sami.

Jsou to George Soros (o něm si můžete přečíst zde), Klaus Schwab (zde), Bill Gates (dnes) a David Attenborough (zítra).

Bill Gates má mesiášský komplex. Jeho posedlost „změnou klimatu“, vakcínami, depopulací a kontrolou lidí se ukazuje jako nebezpečná pro svět. Jen před několika týdny dal hlas svému nejnovějšímu megalomanskému plánu na globální pandemický vězeňský stát. A jak ukazuje minulost, to, co Gates chce, obvykle dostane.

Spolu se svými kolegy indoktrinátory, Georgem Sorosem a Klausem Schwabem, si 67letý Gates nenechal ujít příležitost, kterou mu poskytla krize Covid-19 (kterou pomáhal připravit), aby podpořil svou revoluční zelenou agendu „globálního rozvoje.“

Po jejich precedentu také on vytvořil základ, jehož prostřednictvím vnutil své strašlivé vize celému světu.

Od svého založení v roce 2000 našla Nadace Billa a Melindy Gatesových (BMGF) pod svou filantropickou rouškou spoustu užitečných idiotů napříč světovými vládami ochotnými ji financovat a podporovat.

Vzhledem k jeho zlovolné agendě je faktem, že západní daňoví poplatníci doslova platí za svůj vlastní zánik.

Gates je nadšeným partnerem Světového ekonomického fóra (WEF) a je také pravidelným účastníkem setkání v Davosu, které obvykle využívá k oznámení svých nejnovějších plánů na vyčerpání zdrojů Západu na financování jeho šílenství v oblasti vakcín a klimatických změn.

V roce 1999 vytvořil Globální alianci pro vakcíny a imunizaci (GAVI), kterou chytře spojil s Organizací spojených národů (OSN), BMGF, agenturami zahraniční pomoci a farmaceutickými společnostmi. Měla se stát spolu s BMGF druhým největším zdrojem financování Světové zdravotnické organizace (WHO).

Více než 80 procent rozpočtu WHO pochází z dobrovolných příspěvků členských států a dárců. V roce 2021 byl BMGF druhým největším přispěvatelem s 375 miliony dolarů a GAVI čtvrtým s 245 miliony dolarů. Oba mají dlouhou historii ovlivňování WHO (první dar BMGF byl v roce 1998).

Díky financování WHO skrz BMFG a GAVI se tím Gates stává nepsaným vlastníkem Světové zdravotnické organizace.

BMGF se jedinečně stala  oficiálním partnerem WHO v roce 2017 a dále zaměřila priority této organizace z oblasti veřejného zdraví na vakcíny. Jakožto zprostředkovateli a propagátorovi toxické vakcíny Covid-19 přineslo Gatesovi  úzké spojení s WHO obrovské zisky. 

Hluboce znepokojující navrhovaná pandemická smlouva WHO  účinně uvádí do praxe Gatesovo plánované uchopení globální kontroly, jak podrobně popsal ve své knize z roku 2022 „Jak zabránit další pandemii.“ Bylo to dlouho v plánu.

V roce 2003 na davoském panelu nazvaném „Science for the Global Good“ Gates oznámil dar své nadace ve výši 200 milionů dolarů americkému Národnímu institutu zdraví na zřízení Grand Challenges in Global Health, nástroje pro přesun peněz z amerických daní do rozvojového světa při sledování Gatesových vlastních zájmů.

V roce 2010 Gates a jeho manželka v Davosu ohlašovali „desetiletí vakcín“a přislíbili 10 miliard dolarů na financování vakcín v chudých zemích. Jeho očkovací fanatismus má některé otřesné důsledky, kvůli nimž Gates nevyjádřil žádnou lítost.

Například   téměř půl milionu dětí v Indii bylo paralyzováno po užití vakcíny proti obrně financované BMGF. Navzdory tak otřesným důsledkům obdržel Gates od královny rytířský titul a je stále široce považován za filantropa.  Není pochyb o tom, že peníze si kupují pověst.

Stejně jako Soros má i Gates na webu WEF prominentní platformu pro propagaci zelených investic v hodnotě miliard dolarů. Gates, zastánce Agendy 2030 OSN, je spolupředsedou Globální komise pro přizpůsobení.

Dnes má Gates díky bezzásadovým politikům horkou linku na vrcholné politiky po celém světě. Jeho chapadla sahají široko daleko, od utváření energetické politiky a ovládnutí vědeckých organizací a akademického výzkumu až po financování mainstreamových médií.

Gates měl vždy velmi čilé kontakty také s evropskými politiky – a to jak v Bruselu, tak na národních úrovních. Pověstné jsou jeho více než dobré vztahy s bývalým britským premiérem Tonym Blairem, který je dnes velkým propagátorem klimatické agendy. Oba se dodnes velmi často schází. Jejich kontakty se datují až do 90. let.

V roce 1997 ho Tony Blair pozval do Downing Street, aby si od Gatese koupil vadný počítačový systém, několikrát ho hostil a zavedl politiku založenou na jeho diktátu a v jeho finančních zájmech. Bylo to sdružení, ze kterého měl Blair prosperovat, později získal 3,2 milionů dolarů na svou iniciativu Globální Afrika a více než 25,2 milionů dolarů na svůj Institut globální změny.

Bill Gates měl však čilé kontakty i s českými politiky. Osobně se sešel například s Václavem Havlem, ale také s Václavem Klausem. Kontakty měl také s Andrejem Babišem, se kterým se sešel jen rok a půl před „plandemií.“

Přesvědčování politiků, aby drancovali veřejné zdroje na financování jeho vlastních megalomanských ambicí, je nejen hluboce nevkusné, ale také špatné. Přesto mezi lety 2011 a 2019 Gates dostal od politiků miliardy dolarů na rozvojové projekty BMGF.

BMGF a jeho dceřiným společnostem, jako je Global Fund, který propaguje zlověstně znějící „zdravotní bezpečnost,“ se od jejich založení v roce 2002 podařilo získat desítky miliard od vlád po celém západním světě.

Miliony lidí si dnes v těchto zemích již nemohou dovolit jak náklady na jídlo, tak na energie a jejich životní úroveň spolu s přicházející deindustrializací upadá.

Je třeba si položit otázky, proč politici financují tohoto indoktrinátora, aby diktoval politiky, které prokazatelně poškozují občany a jsou ku prospěchu pouze jednoho člověka.

Multimiliardář Bill Gates mezitím pohádkově vydělal na mRNA „vakcínách,“ které jeho oddané politické loutky propagovaly, nyní vykupuje ve velkém pozemky po celém světě, financuje výrobu umělého masa, mléka a vajec a tzv. „udržitelných energií.“

Bill Gates vždy velmi dobře ví, do čeho investovat, co má budoucnost. Sledujte tok jeho peněz a máte jasno.

Na druhou stranu je třeba si uvědomit, že jsou to i vaše peníze, protože všichni západní politici nacpali do jeho nadací v součtu snad již stamiliardy.

Gates byl v čele jak vakcinační, tak nyní především klimatické  propagandy. Před také jím vyvolanou „plandemií“ čile investoval do vakcín. To, do čeho investuje nyní, bude součástí nadcházející agendy….

Poslední díl v této sérii se zaměří na klimatického propagandistu Sira Davida Attenborougha.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Indoktrinátoři, část 3: Bill Gates

  1. Ten ,kdo napáchl tolik zla by měl být odstraněn.
    I mírumilovní budhisté říkají ,že mohou zabít ,když tím zabitím např. zachrání deset lidí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout