Fauci radí italské biologické laboratoři v boji proti pandemiím

Fauci radí italské biologické laboratoři v boji proti pandemiím

Dnes je již všeobecně známo, že Fauci je jedním ze strůjců celého covidového podvodu. Na zprávě, která upozorňuje na jeho spolupráci s Italy, nejvíce zaujme fakt, že právě tato země byla vůdčí zemí covidismu v rámci Evropy.

A co víc, laboratoř, o kterou se jedná, je právě v oblasti v roce 2020 tak často skloňovaného Bergama. Myslíte, že jde o náhodu?

Dlouholetý vládní byrokrat se navíc  pro svou novou poradenskou práci spojil s notoricky známou velkou farmaceutickou korporací, která se již stihla zprofanovat v podobném stylu jako Pfizer..

Dr Anthony Fauci zřejmě podepsal svou první smlouvu mimo americkou zdravotní agenturu, kde prý stále čerpá plat. 

Podle různých italských tiskových zpráv Fauci souhlasil, že bude působit jako poradce pro nově založenou biolaboratoř pro boj proti pandemiím, kterou vede vysoce postavený italský vědec a dlouholetý farmaceutický manažer.

Informuje o tom italská zpravodajská služba ANSA :

„Americký imunolog Anthony Fauci souhlasil, že bude neoficiálně působit jako strategický poradce Rina Rappuoliho, vědeckého ředitele biotechnologického centra Biotecnopolo v Sieně,  založeného ministerstvy univerzity, zdravotnictví, hospodářství a průmyslu s cílem zaměřit se na aplikovaný výzkum v biotechnologiích a biologických vědách, jak tento týden oznámila Fondazione Biotecnopolo.“

Zprávu přinesl mimo jiné také italský list L’Eco di Bergamo, ale zdá se, že mimo Itálii nejsou žádné zprávy o této záležitosti.

Biotecnopolo, nově zřízená biolaboratoř financovaná italskou vládou, se prezentuje jako „pandemické kontrolní centrum se zvláštním zaměřením na vývoj a výrobu vakcín a monoklonálních protilátek pro léčbu nově se objevujících epidemicko-pandemických onemocnění“.

Řím již vyčlenil stovky milionů eur na projekt podporovaný vládou.

V tiskové zprávě člen představenstva vysvětlil, že Fauciho nová role „bude zásadním krokem k tomu, aby se Biotecnopolo stalo italským centrem pro výzkum, vyšetřování a prevenci pandemií.“

Fauci se k věci nevyjádřil. Dr Rappuoli neodpověděl na žádost o komentář.

Zůstává nejasné, proč se Fauci, doživotní úředník americké vlády, rozhodl sloužit jako konzultant pro subjekt financovaný italskou vládou. Při několika příležitostech se o svém italském původu velmi pozitivně zmiňoval. V roce 2020 mu italská vláda udělila Řád za zásluhy Italské republiky.

Itálie a Spojené státy mají mnoho společného, ​​pokud jde o humanitární katastrofy, které obě vlády způsobily ve jménu viru. Dr Fauci vedl kampaň za lockdown po vzoru Itálie. Nebylo řečeno, že Itálie převzala myšlenku svých brutálních blokád od Číny. Jak Fauci, tak Dr. Deborah Birx, jeho dlouholetá mentorka, se  drželi italského modelu a prohlásili Itálii za zlatý standard pro „opatření.“

Když se ho moderátor Chuck Todd zeptal, zda by USA měly zvážit nějaký druh celostátního lockdownu, jako to udělaly země jako Itálie a Francie, Fauci odpověděl: „Upřednostnil bych co nejvíce.“

Záhy USA následovaly příkladu Itálie a také nařídily lockdowny.

Navíc Fauciho nový „neformální“ vztah s Dr. Rappuolim poněkud vyvolává otázky.

Než se stal hlavním vědcem nové biolaboratoře, pracoval Dr. Rappuoli jako vedoucí výzkumu a vývoje vakcín v GSK, velké farmaceutické společnosti, dříve známé jako GlaxoSmithKline.

Je také profesorem výzkumu vakcín na Imperial College London, kde vznikly nechvalně známé počítačové modelové simulace, které pomohly podnítit covidovou hysterii..

GSK je známá pro mnohé podvodné aktivity. V roce 2012 se GSK zavázala zaplatit americké vládě vyrovnání ve výši 3 miliard USD, čímž překonala rekord společnosti Pfizer v největším urovnání podvodu v oblasti zdravotnictví v historii amerického výrobce léků.

Loni Fauci vystoupil na konferenci pořádané GSK na téma „Role vakcín při ochraně lidí a planety.“

Fauci se tedy nyní spojil s těžkou váhou farmacie a je konzultantem tajného projektu biolaboratoře financované italskou vládou. A v poslední době se neustále objevují poplašné zprávy o nových pandemiích.

Bude snad tentokrát Itálie místem vypuknutí další (ne)očekávané plandemie?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Fauci radí italské biologické laboratoři v boji proti pandemiím

  1. nie len táto zrúda, pôjde kam si zaslúži, no je nutné uviesť obzvlášť TRUMPA ktorí stojí za týmto všetkým, no nesmieme zabudnúť na buzeranta a pedofila lucifera Bergogliho a jeho odpornú ženu lezbu a pedofilku peklo2 Uršulu. no a ako inak ich dve diabolské dcéry dvojičky Ahola a Aholiba. Viete vôbec že sa jedná o falošné dr. Carrie Madej. sú tam obidve. To sú oni. Hrajú len divadlo a podvod a pritom samé sú tie ktoré nútili cez vlády aby si ich vlády kupovali a následne nútili ľudí k očkovaniu.

  2. Capa urobili záhradníkom? Tak to je sila. Niet k tomu čo viac dodať. Ozaj pýtam sa, kto ich dostáva do takýchto vysokých funkcii?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout