Dnes čeká Donalda Trumpa první soudní stání (videa)

Dnes čeká Donalda Trumpa první soudní stání (videa)

Vzhledem k tomu, že v dotčené soudní síni bude zákaz natáčení videí, již předem  je jasné, že nebudou k dispozici žádné videozáznamy. Každopádně se ještě před pár dny vedly spory o tom, zda se vůbec Trump k soudu, který je spíš jen politickou hrou, dostaví.

Ten již včera po poledni vyrazil svým soukromým letadlem do New Yorku, kde má dnes odpoledne tamního času (u nás večer) proběhnout první soudní stání.

Ve zkonstruovaném procesu, který vede Sorosův prokurátor, má podle všeho dojít k zabránění kandidatury Trumpa do voleb, které se konají již příští rok.

Včera odpoledne exprezident Trump opustil svůj domov Mar-a-Lago v Palm Beach na Floridě a letěl do New Yorku, kde bude dnes odpoledne předveden radikálním, Sorosem financovaným DA Alvinem Braggem, který slíbil, že proti Trumpovi vznese obvinění, zatímco se ucházel o roli příštího okresního prokurátora na Manhattanu.

Demokrat z Manhattanu Alvin Bragg a newyorská demokratka Letitia James se na videu chlubí tím, jak využijí své pozice k odstranění Donalda Trumpa:

Trump zveřejnil aktualizaci na své platformě sociálních médií Truth, aby dal svým příznivcům vědět, jaký bude jeho další krok:

„V pondělí v poledne opustím Mar-a-Lago a zamířím do Trump Tower v New Yorku. V úterý ráno půjdu, věřte tomu nebo ne, do soudní budovy. Amerika by taková být neměla!“ napsal.

Trump přespává v noci na dnešek v Trump Tower v New Yorku, zatímco zítra čeká na svůj soud. Masivní přítomnost médií lze vidět i v okolí  Trump Tower v New Yorku.

Tento muž, který měl na sobě tričko „Gayové pro Trumpa“, byl netolerantními médii dotázán, zda je „placen“ za podporu  Trumpa:

„Nikdo mi neplatí, přál bych si, abych dostal zaplaceno, nikdo mi neplatí, miluji toho muže, miluji tuto zemi,“ řekl Trumpův příznivec za zpěvu Gays For Trump před Trump Tower v New Yorku, zatímco bývalý prezident letěl do města.

Trumpův příznivec čínského původu křičí na vozidla a chodce, kteří jdou kolem: „Trump je náš prezident!“ a „Do prdele s Joe Bidenem!“

Včera odpoledne, na cestě do svého soukromého letadla ve West Palm Beach, byl  Trump přivítán příznivci čekajícími u silnice poblíž letiště:

V odpoledních hodinách (15:30 tamního času) přistál Trump na letišti LaGuardia:

O hodinu později dorazil do Trump Tower:

 

Jak bude dnes celý proces probíhat?

Donald Trump bude dnes zatčen a informován, že byl obviněn z 34 trestných činů za falšování obchodních záznamů, podle zdroje, který byl informován o postupech pro obvinění bývalého prezidenta.

Zpráva o zatčení newyorskou policií shrnující obvinění proti Trumpovi bude poté připravena a vložena do soudního systému předtím, než bude přiveden do soudní síně, aby byl formálně obviněn. Žádný z činů, ze kterých byl obviněn, není přestupkem.

Zdroj však uvedl, že Trumpovi nebudou nasazena pouta a nebude umístěn do vězeňské cely – což jsou typické postupy dokonce i pro obžalované bílé límečky – dokud soudce nezváží podmínky přípravného řízení.

Kancelář manhattanského okresního prokurátora Alvina Bragga, která vše konzultovala s tajnou službou a úředníky newyorského soudu, dospěla k závěru, že není důvod vystavovat bývalého prezidenta poutům.

Jako důvod pro spoutání obžalovaných je uvedeno, že u podezřelého je riziko útěku nebo může být hrozbou pro okresního prokurátora nebo zaměstnance soudu, přičemž ani jeden z nich nebyl posouzen jako relevantní pro zacházení s bývalým prezidentem, který byl po celou dobu chráněn davem agentů tajné služby.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Dnes čeká Donalda Trumpa první soudní stání (videa)

  1. Procesy se dál zrychlují. DS CABAL se nachází v poslední křeči a ve finální fázi totální porážky. Dnes, zítra se dohraje pětidimenzionální šach a mat. Vítězství probuzených a mír na Ukrajině je na pořadu dne, patrioti.

  2. Dnes som si prehrála moju „návštevu“ Trump TOwerv NY. ÚUplne na streche bol malinký parčík, pár lavičiek a stromov… príjemné. Tiež som na tomto poschodí naďabila na moju vtedajšiu firmu/Avon/. Stále sm nevedela, že to je pána Tuma building . Až dle, v nejakom food pointe som uvidela jeho veľký portrét a došlo mi … 😀 Mám Donalda J.Trumpa rada, a Melániu !! uf… ani nehovorím. Viem že on robí správne kroky, všetko je pripravené tak ako sa deje a má
    diať, nie tak ako si iní želajú.

  3. podvod s Trumpom začal. Tá jeho snaha, stať sa za každú cenu prezidentom, v domnení že bude nepostihnutelny je jeho veľký omyl. Čím vyššie miesto tým väčší pád. A ten teda bude riadny. táto sviňa už nikam neujde. Tak ako sa vraví, pre túto sviňu sa už voda varí. A nikto na tejto skutočnosti nič nezmení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout