Nový novozélandský premiér neuměl odpovědět na otázku: „Co je to žena?“ (video)

Nový novozélandský premiér neuměl odpovědět na otázku: „Co je to žena?“ (video)

Podle novodobých genderových inženýrů je pohlaví jen konstrukt, čemuž se plně přizpůsobují i zákony ve většině „pokrokových“ zemí. Zatímco dosud byla (a pro lidi se zdravým rozumem stále je) definice jakéhokoli pohlaví jasně dána, pro pokrokáře je značný problém tuto definici nahlas vyslovit.

Nový novozélandský premiér, který převzal žezlo po náhlém odchodu loutky WEF Ardernové, je ze stejné politické „stáje,“ takže jeho vládnutí se příliš od bývalé premiérky neliší.

Tak jako všechny tyto pokrokářské politické strany v celém západním světě, podporuje i on současnou genderovou politiku, podle níž je každý takového pohlaví, jakým se cítí být.

Pak není divu, že těmto pomateným jedincům dělá značný problém definice pojmu „žena“ nebo „muž.“

Novozélandský premiér Chris Hipkins byl ohromen, když byl požádán, aby definoval, co je žena. Poté, co se nad tím zamyslel, prohlásil, že gender je něco, kdy „definujete sami sebe.“

Tato absurdní výměna názorů se odehrála na tiskové konferenci, kde novinář Sean Plunket položil Chrisi Hipkinsovi následující otázku:

„Jak vy a tato vláda definujete ženu?“

V klipu, který se nyní stává virálním na sociálních médiích, můžete vidět, jak se premiér dlouze zamyslí a začne koktat.

„Ehm, abych byl upřímný, Seane… Tato otázka je pro mě trochu nečekaná,“ říká po chvíli ticha a pokračuje:

„No, biologie, pohlaví, pohlaví… ehm…“ [dlouhé ticho]. „Lidé definují sami sebe a své vlastní pohlaví.“

Novinář se pak snaží tuto záležitost objasnit a znovu se ptá premiéra na totéž, když cituje definici vůdce labouristů Keira Starmera: „99,9% žen nemá penis.“ Hipkins však pouze opakuje to, co řekl již předtím a poznamenává, že na tuto otázku nemá připravenou odpověď.

Mimochodem, jak by asi na podobnou otázku odpověděli podobně „pokrokoví“ Piráti, kteří u nás tak tlačí šílené genderové zákony, podle nichž je každý takovým pohlavím, jakým se cítí být?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 4.6]

5 thoughts on “Nový novozélandský premiér neuměl odpovědět na otázku: „Co je to žena?“ (video)

 1. V ČIPOVÉ TOTALITĚ, kterou loutkolidé usilovně budují, se nyní diktuje likvidace a deformace POHLAVÍ, což je důkazem obrovského úpadku této lidské pseudospolečnosti. Samozřejmě, ještěři z pekel jsou také tak zdegenerovaní a pohlaví již dávno nemají a potřebují pouze vybrané očipované lidské OTROKY, což, jak je pozoruhodné, LOUTKOLIDÉ TO VŮBEC NECHÁPOU, domnívají se, že to je jejich SKVĚLÝ ÚŽASNÝ POKROK ! Jsou totiž v NEGATIVNÍM STAVU a v tomto bláznivém stavu mají PŘEVRÁCENÉ DUCHOVNÍ HODNOTY, jako je LÁSKA, DOBRO, PRAVDA, MOUDROST, tedy mají NELÁSKU, ZLO, KLAM A HLOUPOST. Tak to dosud dopracovali a uvidíme, kam to dopracují ještě dále – to bude opravdu úžasné loutkodivalo, na které se POUČUJE CELÉ STVOŘENÍ, především ANDĚLÉ V NEBI !

  http://www.co-jist.cz
  http://www.jak-prezit.cz
  http://www.andele-nebe.cz
  http://www.neocipuj-se.cz
  http://www.nejsme-otroci.cz
  http://www.playlist-music.org
  http://www.evakuace-lidstva.cz

 2. 😅 😅 😅 no je to predsa len buzerant a diabol. A po takomto chce niekto aby viedol ľudí? Kam?! ? leda ak do pekiel, genocíde, vraždami,……. tu je vidieť kto ho tam dosadil.

 3. Silne pochybujem,že napríklad židovský bruselofašistický potkan Maroš Šefčovič by vedel odpovedať na otázku, čo je Slovensko, resp. kresťanstvo…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout