Disney pořádá pro děti „gay a transgender pride“

Disney pořádá pro děti „gay a transgender pride“

Většina globálních firem razí woke propagandu, která ovšem neoslovuje jen dospělé. Možná ještě mnohem víc se soustřeďuje na děti, které lze v tomto směru mnohem lépe indoktrinovat.

Pověstná je tím zejména v posledních letech „woke“ firma Disney, která si již před časem dala závazek, že ve svých filmech pro děti bude mnohem víc prezentovat LGBTQI komunitu.

V USA následoval ohromný propad sledovanosti tohoto dětského kanálu, který se nyní snaží oslovit také evropské děti. Mezitím však i v USA pokračuje indoktrinace dětí LGBTQI propagandou.

Disneyland vítá děti všech věkových kategorií, aby se zúčastnily své první gay oslavy „Pride Nite“, akce připomínající měsíc hrdosti.

Mickey Mouse a Minnie Mouse a jejich přátelé budou oblečeni do „speciálního oblečení“ během průvodu s tématikou hrdosti v parku Anaheim v Kalifornii.

Akce s názvem „Disneyland After Dark: Pride Nite“ bude zahrnovat taneční večírky a přístup k jízdám v zábavním parku.

Vstupenky na Disneyland’s Pride Nite budou stát 139 dolarů na osobu pro děti ve věku od tří let a zahrnují vstup do Disneyland Parku tři hodiny před pride party. Děti mladší tří let mají vstup zdarma.

Oslava LGBTQAI2S+ Disney se shoduje s propagací gay a transgender ideologie společností Walt Disney Co. v obsahu zaměřeném na děti.

V interních videích, která unikla loni v dubnu, byli tvůrci společnosti Disney odhaleni, jak otevřeně diskutují o plánech začlenit více homosexuálních, transgender a „genderově nekonformních“ postav do svých dětských programů a jejich závazek vytvářet více „queer příběhů“.

I toto je Disney:

Alberto E. Rodriguez/Getty Images for Disney/AP Photo/Charles Krupa/Instagram;disneyparks/Disney Channel/YouTube

Zaměstnanci společnosti Disney diskutují o otevřeně „homosexuální agendě“ společnosti během setkání ve videích zveřejněných novinářem Christopherem F.:

Prezidentka společnosti Disney Karey Burke v jiném videu prohlásila, že má v úmyslu vidět alespoň 50 procent Disneyho postav v budoucnu identifikovat jako LGBT nebo rasové menšiny.

V uplynulém roce Disney vytvořil několik transgender postav ve svých karikaturách a učinil homosexuální postavy ústředním bodem svých velkorozpočtových filmů.

Animovaný seriál Baymax od Disney+ pro změnu představuje transgender „muže“, který menstruuje a radí, kterou vložku si koupit – „tu s křidýlky.“
Podobná indoktrinace dětí má je samozřejmě součástí depopulační agendy. Čím více dětí získá díky této agendě pocit, že jsou LGBTQ, tím více jich bude vyřazeno z reprodukce. A to zejména tehdy, kdy se budou hlásit k trans, kde je operativní změna pohlaví nezvratná.
Jediným způsobem jak škodlivé indoktrinaci dětí zabránit je bojkot těchto propagandistů…
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Disney pořádá pro děti „gay a transgender pride“

  1. dúfam že toto zvrátené podujatie navštívi aj lucifer bergoglio. lebo veď je buzerant a pedofil a sám by mal ísť touto zvrátenosťou príkladom a nie sa skrívať a tajne podporovať túto zvrátenosť. Tak ako písmo vraví. ten kto sa bezbožne bude proti svätej zmluve správať, toho bude odmeňovať. určite už štartujú svoje lietadlá aj Uršula Lajnová jeho žena. obaja pedofili. Toto si predsa nenechajú utiecť.

  2. Vyjadrím sa k poslednej vete: Existuje aj ďalší spôsob, ako raz a navždy zabrániť vymývaniu detských mozgov homo- a transfašizmom. A tým je zavedenie tej najtvrdšej saudskoarabskej verzie islamského práva šaría v čo najväčšom počte štátov, resp. území.

  3. no čo, zbraní majú dosť, tak škoda nevyužiť príležitosť odbachnúť pár buzerantov a iných úchylov, nech má čapútka zas nad čím vyplakávať!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout