Německo: Mačetový útok v multikulturním Duisburgu – 4 zranění

Německo: Mačetový útok v multikulturním Duisburgu – 4 zranění

Duisburg patří k nejvíce obohacovaným městům v Germanistánu. Jsou zde no-go zóny, kam se i policie bojí vstoupit v menším než hojném počtu. Kriminalita je v tomto městě na vzestupu a čas od času se zde řeší i vzájemné boje arabských klanů.

Případ, ke kterému došlo včera navečer, je příliš čerstvý a zatím se nehovoří o motivu ani původu obětí. Jisté je, že pachatelé utekli a prozatím nebyli dopadeni.

Zda se jednalo o vyřizování účtů mezi gangy nebo o multikulturní obohacení zatím není zcela jasné.

V Duisburgu došlo k útoku mačetou v tělocvičně. Pravděpodobně dva pachatelé jsou na útěku.

K pobodání došlo v šatně tělocvičny v centru Duisburgu. Podle zprávy jeden nebo dva pachatelé údajně napadli čtyři další muže (ve věku mezi 20 a 30 lety) noži a mačetami a brutálně je pobodali. Muži byli podle deníku vážně zraněni, dva z nich mohou být ve smrtelném nebezpečí.

Kromě policejních hlídek byly na místě činu také příslušníci speciální jednotky.

Na místě bylo také aktivních několik sanitek a pohotovostních lékařů. Občas nad centrem města kroužil vrtulník. Útočníci údajně uprchli do centra města, řekli svědci novinám…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

One thought on “Německo: Mačetový útok v multikulturním Duisburgu – 4 zranění

  1. Keby Horst Schimanski skutočne existoval, určite by sa čudoval, čo sa stalo s jeho bydliskom Duisburgom od 80. rokov… a určite sa čudujú aj scenáristi seriálov Miesto činu a jeho pokračovania Schimanski, len to nesmú verejne povedať, ak sa nechcú dostať do basy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout