Trilaterální komise prohlašuje rok 2023 za první rok tohoto nového globálního řádu

Trilaterální komise prohlašuje rok 2023 za první rok tohoto nového globálního řádu

Trilaterální komise, o které jste si mohli přečíst již například zde, má nesporný vliv na světovou politiku již dlouhé půlstoletí. Ve skutečnosti byla založena pod vlivem rodiny Rockefellerů, v jejichž zájmu již nebylo jen ovládnutí USA, ale celého světa.

Lze říci, že Trilaterální komise, kde můžeme mezi členy zaznamenat i české politiky, je čelní hybnou silou celosvětové globalizace a většiny procesů, ke kterým v posledních 50 letech dochází.

50. výročí Trilaterální komise znamená vyvrcholení „Nového mezinárodního ekonomického řádu“, který vyhlásila. Dne 12. března uspořádala Trilaterální komise své plenární zasedání v Novém Dillí v Indii, aby projednala otázky globalizace. Zdá se, že éra technokracie, kterou vyhlásil Zbigniew Brzezinski, spoluzakladatel Trilaterální komise, oficiálně začala.

Uprostřed vznikajících nových světových aliancí, kdy se Indie a Čína snaží normalizovat své vazby a Čína právě zprostředkovala vztah mezi Saúdskou Arábií a Íránem, otevřel globalistický příběh novou a možná i poslední kapitolu. Podle NikkeiAsia vystoupil na plenárním zasedání nejmenovaný člen Trilaterální komise a uvedl:

Tři desetiletí globalizace – definované jako integrovaná, tržní a deflační – byla nahrazena globalizací trvající více než desetiletí, která je definována jako fragmentovaná, netržně založená, ale průmyslově-politická a strukturálně inflační. Letošní rok 2023 je prvním rokem tohoto nového globálního řádu.

To odráží Brzezinského ranou strategii pro přetváření světa, který napsal:

Národní stát jako základní jednotka organizovaného lidského života přestal být hlavní tvůrčí silou: mezinárodní banky a nadnárodní korporace jednají a plánují způsobem, který je daleko před politikami národního státu.

Vítejte v novém globálním řádu, jehož první rok nám byl právě oznámen těmi, kdo skutečně ovládají svět.

Klaus Schwab, zakladatel Světového ekonomického fóra (WEF), v roce 2020 prohlásil:

„Pandemie představuje vzácnou, ale omezenou příležitost k přehodnocení a přepracování našeho světa.“

Technokracie se v rukou Trilaterální komise buduje více než 45 let. Součástí této politiky je udržitelný rozvoj Organizace spojených národů, je to politika zeleného údělu, která je prosazována zejména v USA a EU – vše jedno a totéž a vše bylo plánované členy Trilaterální komise počínaje rokem 1973.

WEF je úzce propojena s Organizací spojených národů a je silným zastáncem jejích cílů udržitelného rozvoje v rámci Agendy 2030. Web WEF uvádí:

Pandemie COVID-19 přinesla mnoho výzev, ale také příležitostí. Světové ekonomické fórum pořádá fyzické akce již více než 50 let, ale nyní máme jedinečnou příležitost přenést tento zážitek online.

V rámci Sustainable Development Impact Summit 2020 Světové ekonomické fórum experimentuje s 3D prostředím, které umožňuje prostorově prozkoumat cíle udržitelného rozvoje, objevit obsah specifický pro SDG a zažít atmosféru fyzické události ze svého počítače .

Když Schwab říká, že WEF „obnovuje budoucnost“, je to jednoduše zavádějící. Budoucnost již přehodnotili první členové Trilaterální komise jako Zbigniew Brzezinski, David Rockefeller, Richard Gardner a Henry Kissinger (všichni zakládající členové).

Dne 3. června 2020 Schwab napsal na blog WEF :

Abychom dosáhli lepšího výsledku, musí svět jednat kolektivně a rychle, aby proměnil všechny aspekty našich společností a ekonomik, od vzdělávání po sociální smlouvy a pracovní podmínky. Každá země, od Spojených států po Čínu, se musí zúčastnit a každý průmysl, od ropy a plynu po technologie, musí být transformován. Stručně řečeno, potřebujeme velký reset kapitalismu.

Nyní Trilaterální komise předala výzvu WEF, že letošní rok 2023 je prvním rokem tohoto nového globálního řádu. Jinými slovy,  Velký reset je tady. Právě probíhá plná realizace plánů k ukončení kapitalismu a tržní ekonomiky.

To, že tržní ekonomiku má nahradit tzv. „oběhová (cirkulární) ekonomika,“ již není žádným tajemstvím. Jde o ekonomiku sdílenou, kde nikdo nic nevlastní a vše se sdílí.

Jestliže se podaří zrušit hotovost a zavést digitální diktaturu, pak – pokud nahlédneme do historie – bude mít nový systém, který má nahradit již v podstatě dávno nefungující kapitalismus, nejblíže k feudalismu, protože majetek bude převážně v rukou velmi malé hrstky „elit“, zatímco většina lidí bude v postavení obdobném nevolníkům z feudálních dob.

Nyní je zde záměrně způsobená energetická krize zaměřená na uhlí, ropu a zemní plyn. Také přichází řízená potravinová krize, která jde proti všem tradičním potravinovým systémům. A faktem je i člověkem způsobená finanční krize, která hrozí úplným kolapsem stávajícího finančního systému.

Myslíte, že je to jen náhoda, že do čela Světové banky byl nyní, v době počínající finanční krize, jmenován právě člen Trilaterální komise?

Na kteroukoli z těchto záměrně způsobených krizí by se dalo pohlížet jako na „politiku spálené země,“ jejímž cílem je možná úplná destrukce až na nejnižší úroveň.

Pokud by všechny tyto krize vypukly současně, bylo by to ekvivalentní jaderné válce a vyústilo by to v doslova „temnou zimu.“ Takto zhroucený svět by pak byl zralý k úplnému dobytí a přebudování v dystopii technokracie.

Trilaterální komise ovšem vše plánovala již 50 let, aniž by své plány tajila. Protože globalisté nic nekonají potají, vše dávají světu na odiv – je jen chyba spících mas, že nejsou schopny tyto docela jasné informace zpracovat.

Proto jejich plánům uvěřilo jen velmi málo lidí. A ti, kdo na jejich plány upozorňovali, byli nazýváni konspiračními teoretiky…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 4.8]

4 thoughts on “Trilaterální komise prohlašuje rok 2023 za první rok tohoto nového globálního řádu

  1. zdá se, že po včerejších dohodách lídrů části světa, definitivně padly plány WEF i všech dalších satanských sdružení a komisí. Stávající US dolar v moci FED a banky BIS ( swift) je odsouzen k postupnému zániku, čímž globalisté ztratí to, čím jednotlivé vlády ovládali ( finanční nekonečnou moc). Jsme na začátku restrukturalizace všech měn na bázi zlata, stříbra, ostatních vzácných kovů a energetických surovin. Blíží se tím konec dluhových státních rozpočtů a nekonečného zadlužování zemi a lidí. To bude mít vliv i na válečné choutky velmocí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout