Globalistická Rockfellerova Trilaterální komise zveřejnila aktuální seznam členů – najdete tam i česká a slovenská jména

Globalistická Rockfellerova Trilaterální komise zveřejnila aktuální seznam členů – najdete tam i česká a slovenská jména

Tím, kdo rozhoduje o světovém dění, jsou právě různé globalistické organizace, sdružující členy z různých zemí světa. Jejich moc je zcela jistě větší, než moc jakéhokoli národního státu. Mnoho členů jedné globalistické organizace se nachází i v některých dalších podobných spolcích.

Trilaterální komise – globalisticky orientovaný think tank –  byl založený v roce 1973 mimo jiné vysoce postaveným polsko-americkým poradcem Zbigniewem Brzezinským a bývalým vrcholným židovsko-americkým politikem Henrym Kissingerem jménem ultraglobalisty Davida Rockefellera. Dnes je považována za jeden z nejvlivnějších mozkových trustů na světě a kritici ji nazývají „globální soukromou elitní organizací“. Někdy se jí také říká „stínová světovláda“.

Trilaterální komise je tedy globální elitní soukromá organizace, o jejíchž tajných jednáních se mnoho nedozvíme. Její členové se setkávají v neformálním prostředí bez transparentnosti médií. Cílem je ovlivňovat a tím kontrolovat rozhodnutí, která vlády přijímají v zákulisí. Mají tak na vlády podobný vliv, jako korporace.

Pokud se tak v této organizaci objeví jakékoli jméno – byť dosud neznámé, tak je jisté, že časem se s tímto jménem nejspíš setkáme v nejvyšší politice dané země. V současné době je Trilaterální komise jednou z nejvlivnějších organizací.

Jmenný seznam, aktualizovaný pro rok 2022, udává jména členů z celého světa. Pokusila jsem se na něm vyhledat alespoň česká a slovenská jména a níže je uvádím tak, jak jdou za sebou v pořadí. Můžete se samozřejmě na seznam v odkazu výše podívat i sami.

Prvním na seznamu českých jmen je Ladislav Bartoníček, spolumajitel PPF nedávno zesnulého Kellnera. Další jméno jistě nikoho neudiví, neboť se objevuje na mnoha jiných seznamech, včetně seznamu účastníků setkání Bilderbergu.

Jde samozřejmě o všem dobře známého Vladimíra Dlouhého, o němž se dokonce spekuluje, že by se mohl objevit na kandidátce na prezidenta. Tak doufám, že mají našinci dostatek rozumu, než aby tuto profláklou, poněkud výše postavenou loutku globalistů, volili. I když – po posledních parlamentních volbách o tomto „rozumu“ spíš silně pochybuji.

A máme zde prvního Slováka na seznamu členů globalistické Trilaterální komise. Je jím bývalý velvyslanec v USA – Rastislav Káčer. Kousek za ním pak nejdeme na seznamu druhého Slováka, kterým je Peter Lukeš, generální ředitel firmy Ditec.

Posledním Slovákem na seznamu je Ivan Šramko – bývalý guvernér Slovenské národní banky.

Všichni výše uvedení členové Trilaterální komise jsou uvedeni v sekci „Evropa“. Ovšem jsou zde i další sekce, přičemž v jedné z nich – sekci „následovníků Davida Rockfellera“ najdeme další Češku.

Přiznám se, že pro mne je toto jméno neznámé, avšak nebudu se divit, pokud se tato členka Rockfellerových příznivců objeví ve vysoké politice, samozřejmě na té „správné“ straně.

Touto příznivkyní Davida Rockfellera je jistá Dita Přikrylová, ředitelka a zakladatelka firmy Czechitas, která získala mezinárodní ocenění  – Digital and Social Impact Award International.

Tolik tedy k aktuálnímu seznamu členů Trilaterální komise. Je dobré samozřejmě sledovat všechny podobné spolky, neboť jde nejen o přehlídku vysloužilých politiků, ale také o jakási „školící centra“ budoucích vrcholných politiků, kteří se však nemusí objevit na národních úrovních, ale třeba na úrovních vyšších (v rámci Evropy např. v řadách vyšších úředníků EU).

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 24 Průměrně: 4.7]

2 thoughts on “Globalistická Rockfellerova Trilaterální komise zveřejnila aktuální seznam členů – najdete tam i česká a slovenská jména

  1. Prosím Slovanku, aby v prípadoch ako tento vymazávala spam /dá sa predpokladať,že od nigérijskej mafie/ alebo aspoň zamedzovala prístup k svojmu serveru od jeho tvorcov.

    1. Já to mažu několikrát denně, už se to nedá stíhat, tak ani nesmažu všechno. Měla jsem původně komentáře nastavené tak, že se musel první příspěvek diskutujícího schválit, ale několik lidí si postupně stěžovalo, že prý cenzuruji, tak jsem to zrušila. A od té doby nestíhám mazat spamy, poslední dobou se to hodně zhoršilo. Někdy jich přijde třeba tisíc během hodiny. Když to bude pokračovat, tak během pár dnů zadám původní nastavení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout