Biden jmenuje člena Trilaterální komise do čela Světové banky, čímž určuje směr pro nový globální finanční systém

Biden jmenuje člena Trilaterální komise do čela Světové banky, čímž určuje směr pro nový globální finanční systém

Jistě jste již o Trilaterální komisi slyšeli. A pokud ne, více si o ní můžete přečíst zde nebo zde. Ve zkratce lze říci, že právě zde se sdružují jedinci ze druhého patra pyramidy moci, kteří jsou přímo podřízeni vrcholu – tedy Rockefellerům. Právě odtud se rekrutuje tzv. Deep state a je třeba upozornit i na fakt, že nejeden náš politik již měl s Trilaterální komisí co do činění.

Pokud je tedy někdo členem Trilaterální komise, tak ve skutečnosti pracuje pro Rockefellera – stejně jako všichni, kdo se nachází kolem takové osoby.

Zřejmě i proto musel být v roce 2020 zvolen právě Biden, záruka toho, že právě členové Trilaterální komise obsadí všechny možné vrcholné posty.

Biden obsazuje svou administrativu současnými nebo bývalými členy Trilaterální komise. Všimněte si klíčových pozic, které každý z nich zaujímá.

 • Anthony Blinken – ministr zahraničí
 • Susan Riceová – poradkyně pro domácí politiku
 • Mark Brzezinski – velvyslanec v Polsku
 • R Nicholas Burns , americký velvyslanec v Číně
 • Ken Juster – americký velvyslanec v Indii
 • Wendy Sherman – náměstkyně ministra zahraničí USA
 • Jake Sullivan – poradce pro národní bezpečnost USA
 • Lael Brainard – člen rady guvernérů americké centrální banky
 • Eric Schmidt – úřad pro vědu a technologie
 • John Podesta – zelená klimatická politika, přímý spolupracovník Al Gora
 • Ajay Banga — prezident Světové banky

Když v roce 1973 David Rockefeller a Zbigniew Brzezinski založili Trilaterální komisi, podařilo se jim svrhnout Carterovu administrativu, aby převzali kontrolu nad motorem světové ekonomiky: Spojenými státy.

V následujících letech bylo šest z devíti jmenovaných prezidentů Světové banky členy Trilaterální komise. 

Nyní Biden využil své prezidentské nominační pravomoci k nominaci Ajay Banga jako nového prezidenta Světové banky. Tisková zpráva Bílého domu uvedla:

Prezident Biden dnes oznámil, že Spojené státy nominují Ajay Banga, obchodního lídra s rozsáhlými zkušenostmi s vedením úspěšných organizací v rozvojových zemích a navazováním partnerství veřejného a soukromého sektoru za účelem řešení finančního začleňování a změny klimatu, na prezidenta Světové banky.

Prohlášení prezidenta Bidena: „Ajay je jedinečně vybaven k tomu, aby vedl Světovou banku v tomto kritickém okamžiku historie. Strávil více než tři desetiletí budováním a řízením úspěšných globálních společností, které vytvářejí pracovní místa a přinášejí investice do rozvíjejících se ekonomik, a provází organizace obdobími zásadních změn. Má prokazatelné zkušenosti s řízením lidí a systémů a partnerstvím s globálními lídry po celém světě za účelem dosažení výsledků.

Má také zásadní zkušenosti s mobilizací veřejných a soukromých zdrojů k řešení nejnaléhavějších výzev naší doby, včetně změny klimatu. Ajay, vychovaný v Indii, má jedinečný pohled na příležitosti a výzvy, kterým čelí rozvojové země, a na to, jak může Světová banka splnit svůj ambiciózní program na snížení chudoby a rozšíření prosperity. 
 Ajay Banga v současné době působí jako místopředseda ve společnosti General Atlantic. Předtím byl prezidentem a generálním ředitelem společnosti Mastercard a vedl společnost strategickou, technologickou a kulturní transformací.

V průběhu své kariéry se Ajay stal globálním lídrem v oblasti technologií, dat, finančních služeb a inovací pro začlenění. Je čestným předsedou Mezinárodní obchodní komory v letech 2020–2022. Je také předsedou společnosti Exor a nezávislým ředitelem společnosti Temasek. 

Stal se poradcem fondu General Atlantic zaměřeného na klima, BeyondNetZero, při jeho založení v roce 2021. Dříve působil ve správních radách Amerického červeného kříže, Kraft Foods a Dow Inc. Ajay úzce spolupracoval s viceprezidentkou Harrisovou jako místopředseda Partnerství pro Střední Ameriku.

Je členem Trilaterální komise, zakládajícím správcem Fóra strategického partnerství mezi USA a Indií, bývalým členem Národního výboru pro vztahy mezi Spojenými státy a Čínou a emeritním předsedou American India Foundation.

Je spoluzakladatelem The Cyber ​​Readiness Institute, místopředsedou Ekonomického klubu New Yorku a sloužil jako člen Komise prezidenta Obamy pro posílení národní kybernetické bezpečnosti. Je bývalým členem Poradního výboru prezidenta USA pro obchodní politiku a vyjednávání.

Ajay získal v roce 2012 medaili Foreign Policy Association Medal, v roce 2016 cenu Padma Shri od prezidenta Indie, v roce 2019 cenu Ellis Island Medal of Honor a cenu Global Leadership Award od Business Council for International Understanding a cenu Distinguished Friends of Singapore Public Service v roce 2021. 

Banga je perfektní volbou pro předzvěst nového globálního finančního systému. Je expertem na kybernetickou bezpečnost a bývalým šéfem Mastercard.

Banga se narodil v Indii do sikhské rodiny, vyrostl, vzdělával se a pracoval v Indii a nakonec se vyšplhal na vrchol Mastercard.

Každý, kdo si myslí, že Trilaterální komise nemá v dnešním světě žádný vliv, nezná historii a hloubku propletence. Vliv Trilaterální komise na světovou politiku (zejména pak politiku USA a jejich lokajů) přetrvává dodnes. Ve skutečnosti Komise stále kontroluje veškerou hospodářskou politiku v Bílém domě i EU a má v úmyslu přivést svět skrze Velký reset do technokracie.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 4.8]

6 thoughts on “Biden jmenuje člena Trilaterální komise do čela Světové banky, čímž určuje směr pro nový globální finanční systém

 1. To ještě nikdo nevysvětlil tomu dementovi, že ten jejich svět už neexistuje? Žabí kůžičky už používá čím dál méně států, tak nevím pro který “ svět“ ta banka bude, asi pro ten emericko euský, no budiž jim přáno. To už těmito hláškami chtějí odvrátit pozornost od toho, že opět dostávají po tlamě na ukradině?

 2. Sikhizmus je nebezpečné teroristické náboženstvo, ktoré možno pokojne prirovnať k islamu a ktoré intenzívne podporovala CIA počas studenej vojny v boji s vtedajšou nezávislou vládou Indie. Aj Tommy Robinson má pre týchto indických fašistov slabosť.

 3. Velky Reset pokud bude nastolen nebude napořad už i Albert Pike předpověděl že vlády revolucionařu padnou stejně tak jako ateismus a křestanstvi navzajem NWO je v plánu to je fakt ale nikdy se nevzdali plánu jak ho dosahnout NWO bude i jedina světová vláda, jedna světová banka, jedna světová armada stejně tak měna a take náboženství od toho jsme ještě dost daleko Velky Reset bude jen na nějaký čas a dost možná jen někde je to hlavně o lidech koho si zvoli

 4. už se všichni moc těšíme, až se dozvíme komu a kdy světová banka pro obnovu a rozvoj skutečně pomohla od roku 1944, že se po té pomoci země obnovila a úspěšně dále rozvíjela. Vypadá to, že je to jen vznosný název a skutek rychle a daleko utek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout