Nové čínské ponorky by mohly zničit USA během několika minut (video)

Nové čínské ponorky by mohly zničit USA během několika minut (video)

V poslední době se zdá, že se zájem amerických jestřábů přeorientovává z Ukrajiny na Tchaj-wan. To si zřejmě uvědomuje i Čína, která se tak snaží názorně ukázat, že zapojení USA do případného konfliktu na Tchaj-wanu by nemuselo zůstat bez následků v samotných USA.

„Nové čínské ponorky mohly zničit USA za 30 sekund. Byly postaveny, aby ohrožovaly Spojené státy.“

To nebyla fráze z hollywoodského filmu, ale výrok skutečného šéfa americké tichomořské flotily Sama Papara.

Admirál to takto doslova řekl vojenským reportérům a potažmo i světu na konferenci ve Washingtonu koncem listopadu 2022. A nemůžete mu to mít za zlé, situace je mnohem horší.

Protože zatímco strýček Sam utrácí velké peníze za vojenskou pomoc Ukrajině – zatím 18 miliard dolarů – Čína nepromarní ani vteřinu. Číňané právě postavili ponorku – přesněji 6 – která může symbolicky vyhladit Ameriku během několika sekund!

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 4.8]

3 thoughts on “Nové čínské ponorky by mohly zničit USA během několika minut (video)

  1. Dobrých zpráv není nikdy dost. USA zatím ohrožovaly celý svět a mají na svědomí miliony mrtvých. Už tomu ale tak nebude. Jestli vystrčí rypák, tak přes něj dostanou.

  2. Nebol by som proti! Už Andropov urobil obrovskú chybu, keď sa držal na vrchole studenej vojny nezmyselnej doktríny a nezaútočil na USA ako prvý. Verím ,že Čína v prípade vyhlásenia nezávislosti Tchaj-wanu alebo aj priameho útoku na pevninu nebude mať zábrany Spojené štáty vygumovať z mapy sveta.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout