Mainstream přišel se zatím snad nejbizarnějším zdůvodněním 30% nárůstu infarktů

Mainstream přišel se zatím snad nejbizarnějším zdůvodněním 30% nárůstu infarktů

Velmi vysokou nadúmrtnost i nadměrný výskyt různých zdravotních problémů – zejména srdečních – nebylo možné již dlouho utajovat. Proto se mainstream ujal úkolu, který měl poslušné lidstvo odvést od byť jen pomyšlení na to, že by za tím mohly stát „báječné genové vakcíny.“

V různých zemích se tak postupně objevují někdy až bizardní zdůvodnění této velmi vysoké úmrtnosti, která mnohde nemá od 2. světové války obdoby.

Ve výčtu údajných důvodů, které se dosud objevily, nechybí oblíbená změna klimatu, v létě to bylo přílišné horko a v zimě, záhy poté, co napadl sníh, přišli němečtí mainstreamoví pisálci s tím, že za nárůstem infarktů stojí odhazování sněhu.

Mezi dalšími zdůvodněními byly například hraní videoher, umělá sladidla, méně kvalitní strava v důsledku ekonomické krize či konzumace vajec.

Nyní se objevilo nové zdůvodnění, které se mi zatím jeví být bezkonkurenčně tím nejbizarnějším a jen stěží jej v tomto směru cokoli dalšího  přetrumfne…

Pravda je lež, válka je mír – a lidé umírají na vedlejší účinky očkování, protože se nenechali očkovat včas: zhruba tak lze popsat v současnosti asi nejšílenější světonázor hlavního proudu.

V polovině února na CBS News představila lékařka a nadšená propagátorka genových injekcí – Céline Grounderová, velmi zajímavé vysvětlení prudkého nárůstu počtu infarktů u mladších lidí od „pandemie“: Byli očkováni příliš pozdě a nenosili dostatečně roušky.

Grounderová se ve své diskusi odvolává na výsledky studie, které ukazují, že od začátku „pandemie“ došlo k výraznému nárůstu smrtelných srdečních infarktů, zejména u lidí mezi 25 až 44 lety.

V této věkové skupině je nárůst údajně 30 procent. Proč? Grounderová připouští, že příčiny nejsou známy – ale má představu: hromadné očkování mladších lidí začalo příliš pozdě – a tito lidé se dostatečně „nechránili“ rouškami, popisuje.

Je třeba poznamenat, že podle údajů studie byl první nárůst smrtelných srdečních infarktů, zejména u mužů do 44 let, skutečně zjistitelný již v roce 2020 – tedy před zahájením hromadného očkování. Lze však předpokládat, že škodlivé účinky covidových opatření (a v neposlední řadě mediální strašení vyvolávající u důvěřivých jedinců značný stres) mohly mít na tomto vzestupu svoji zásluhu.

Zejména mladší lidé nemuseli od nákazy očekávat žádné vážné zdravotní následky, o to víc na ně dopadly následky lockdownů. V současné době je již prokázáno, že lockdowny měly zejména na mladé velmi negativní dopad.

Řada lidí se navíc v té době vyhýbala návštěvě lékaře a vedla výrazně nezdravý životní styl, často doprovázený nedostatkem pohybu. Zapomíná se i na fakt, že v USA bylo mnoho mladých lidí proočkováno již mezi říjnem – prosincem 2020 či začátkem roku 2021.

Jako první totiž dostali genové injekce zdravotníci, hasiči a policisté, kteří jsou zřejmě většinou právě v uvedeném produktivním věku. Tito první proočkovaní jedinci pak měli svoji úlohu v propagaci genových injekcí.

Jeden z přednostně proočkovaných amerických zdravotníků je nyní v USA velmi dobře známým odpůrcem tzv. „vakcín“ a bojovníkem proti jejich dalšímu podávání, protože on sám utrpěl velmi těžké vedlejší účinky.

Jak pravděpodobné je tedy tvrzení Grounderové, že včasné hromadné očkování by infarktům zabránilo? Do jaké míry Covid-19 skutečně ve významné míře způsobuje zánět srdce, je vědecky kontroverzní – studie již ukázaly, že riziko myokarditidy po infekci je zjevně značně přehnané. Na druhou stranu i Pfizer věděl, že jsou srdeční problémy relativně častým vedlejším účinkem jejich genových injekcí.

Pokud by byli mladí hromadně očkováni třeba ve stejnou dobu jako výše uvedení zdravotníci, tak by se stejně nakazili a – podle pochybné logiky Grounderové – by se proměnili v tikající bomby pro náhlé infarkty.

Nyní je také již dostatečně vědecky prokázáno, že roušky nenabízejí žádnou smysluplnou ochranu proti SARS-CoV-2, ale jejich časté nošení dokonce škodí. Jak tedy údajná lékařka došla k takovému zvláštnímu „vysvětlení“? Bude od nynějška každá nemoc bez rozdílu vysledována až ke Covid-19?

Negativní reakce na její tweety však až příliš jasně ukazují, že lidé tuto hru prokoukli. Mnoho uživatelů je považuje za součást farmaceutického „drogového kartelu“: výzvy k přehodnocení a právním důsledkům pro propagátory očkovací agendy jsou stále hlasitější.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 4.9]

2 thoughts on “Mainstream přišel se zatím snad nejbizarnějším zdůvodněním 30% nárůstu infarktů

  1. Ne kazdy clovek vi ze covid 19 je nejvetsi podvod v historii lidstva!!! Ja osobne jsem pred mnoha lety apelovala na ty probuzenejsi ze se neco velkeho chysta spustenim siti 5G!!! Sice jsem nevedela co za timto zverstvem bude stat ale rikala jsem lidem ze se stanou hodne nemocnymi!!! Nemoci z ozareni!!! Stejne symptomy jako bezna chripka, ale stim ze spousta lidi tuto otravu bunek neustoji! Nikdo me neveril a ted me spoustu lidi dava za pravdu! Proto je nalehave potrebne s temito informacemi jit verejne do medii a konecne lidem tu pravdu sdelit aby se dale nenechali JIMI manipulovat!!! Verejne uvest veci na pravou miru!! Je nejvyssi cas!!! Ptam se kdo potresta vyrok agenta Burese BUDES MIT LEHCI PRUBEH A NEZEMRES!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout